Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Nana/Nana2 (the movie)

Go down 
+2
Aina*~
Kyami
6 posters
AutoriusPranešimas
Kyami
Važiuoji į aerouostą
Kyami


Pranešimų skaičius : 32

Nana/Nana2 (the movie) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nana/Nana2 (the movie)   Nana/Nana2 (the movie) EmptyŠt. 07 11, 2009 1:20 am

Nana/Nana2 (the movie) Nana3
Nana/Nana 2 movie
Dramos režisierius: Kentaro Otani
Manga originalas: Ai Yazawa
Anime dailininkas: Morio Asaka
Žanras : drama, romance, music
Epizodų: Pirmos dalies - 11
Antros dalies - 8
Vaidina:
Nana Komatsu - Yui Ichikawa
Nana Osaki - Mika Nakashima
Ren Honjo - Nobuo Kyou (antroj daly), Ryuhei Matsuda (pirmoj)
Takumi Ichinose - Tetsuji Tamayama
Shinichi "Shin" Okazaki - Hongo Kanata
Nobuo "Nobu" Terashima - Hiroki Narimiya
Reira Serizawa - Yuna Ito

Istorija apie dviejų, skirtingų būdų, bet tokį patį vardą turinčių merginų draugystę. Viena iš jų - pankuojanti rokerė, norinti išgarsėti su savo grupe, kita - atrodanti kaip princesė, gerų manierų mergina. Bet abi merginos netikėtai susitikusios nori gyventi, leisti laiką ir mokytis kartu iš gyvenimo klaidų. Bet ar dvi skirtingos asmenybės gali sutarti ir gyventi visą laiką kartu?

Dramą žiūrėt galima čia:
Nana
Nana2

Mano nuomonė: pirma dalis tiesiog super xO~ Man labai patiko atliekamos dainos, o ir aktoriai labai geri, ypač Ryuhei OwO Koks jis gražus šioj doramoj.. Antra dalis - nepatiko >< Vien dėl isorijos netikusio tęsinio ir pakeistų aktorių... Bet vis vien mane sugraudino xD
Atgal į viršų Go down
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Nana/Nana2 (the movie) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nana/Nana2 (the movie)   Nana/Nana2 (the movie) EmptyŠt. 07 11, 2009 6:35 pm

Puikus aprašymas 🤡 .
Žiūrėjau anime, reiks ir šitą pažiūrėt :flying: .
Sudominai
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Nana/Nana2 (the movie) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nana/Nana2 (the movie)   Nana/Nana2 (the movie) EmptyŠt. 07 25, 2009 8:55 pm

Reikės pažiūrėti,neblogai skamba. ^^ Šaunu! ;3
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Nana/Nana2 (the movie) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nana/Nana2 (the movie)   Nana/Nana2 (the movie) EmptyAntr. 11 24, 2009 9:34 am

kati pabaigiau ziureti pirmaji filma. na filmas nemano megstamiausio zandro bet kazkuo mane patrauke, nors veiksmo beveik jame nera bet idomu ziureti. is pat pradziu jau susipazinusiom abejom Nanom lengvai galima atspeti koks ju harakteris. pabaiga irgi nesunku nuspeti tesiog visiska preisingybe mano megstamu filmu, bet visiskai nesigailiu kad zejau ir antara filma butinai pazesiu... Nana labai grazei dainuoja, turi nuostabu balsa... Nana/Nana2 (the movie) 616587
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Nana/Nana2 (the movie) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nana/Nana2 (the movie)   Nana/Nana2 (the movie) EmptyTr. 11 25, 2009 10:31 pm

katik perzejau antra filma... pradze filmo nelabai idomi bet kai ipusejau zet vel buvo idomu, pirmas filmas idomesnis, o antro filmo pabaiga man buvo netiketa... ir pati paskutine Nanos daina kuria ji dainavo man patiko yup
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Nana/Nana2 (the movie) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nana/Nana2 (the movie)   Nana/Nana2 (the movie) EmptyKv. 11 26, 2009 5:03 pm

Vakar pirmą dalį pažiūrėjau, visai patiko ^^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nana/Nana2 (the movie) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nana/Nana2 (the movie)   Nana/Nana2 (the movie) EmptyŠt. 12 12, 2009 9:28 am

Nana žiūrėjau, o Nana 2 dar ne, būtinai reikės pasižiet...per filmą kai išgirdau "Glamorous sky" dainą, pagalvojau, kad ji man girdėta, poto prisiminiau, kad Girai perdainuoja. xD
Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
Nina.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 30
Miestas : Rokiškis

Nana/Nana2 (the movie) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nana/Nana2 (the movie)   Nana/Nana2 (the movie) EmptyKv. 12 31, 2009 12:14 am

Ziurejau anime. Ji man nelabai patiko, bet dorama pasirode geresne. Gal kada nors perziuresiu antra dali.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nana/Nana2 (the movie) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nana/Nana2 (the movie)   Nana/Nana2 (the movie) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nana/Nana2 (the movie)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» NaNa<33
» Nana Mizuki. ~ 水樹奈々[Atnaujinta ~ 09.12.30]
» Imprint (movie)
» Oresama (movie)
» Death Note (movie)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Japonijos zona~~> :: J-doramos ir J-Filmai-
Pereiti į: