Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Onegai Twins

Go down 
+2
wakachi.
*PervCookie*
6 posters
AutoriusPranešimas
*PervCookie*
Pekinas
*PervCookie*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 270
Amžius : 31
Miestas : Uostamiestis.

Onegai Twins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Onegai Twins   Onegai Twins EmptyAntr. 07 28, 2009 2:45 am

Onegai Twins Onegaitwins

Onegai Twins

Metai: 2003
Žanras: Drama, Love romance, comedy, ecchi
Epizodai: 12


Jaunas vaikinas Kamishiro Maiko turi gerą darbą ir gan neblogai uždirba. Šeimos jis neturi, tačiau turi vaikystės nuotrauką kurioje jis mažas su savo seserimi. Nuotraukoje už jų stovi namas, kuris Maiko nuomone priklauso jam. Vaikinas susitaupo pinigų ir nusiperka šį namą. Ta pačią dieną pas jy užsuka mergina Miafudži Mina, sakanti jog ji gyvena šiame name. Mergina turi tą pačią vaikystės nuotrauką kaip ir Maiko. Jų net akių spalva lygiaia tokia pati. Taigi išvada, jie brolis ir sesuo. Pradžioje Maiko buvo nelabai patenkintas naująja viešnia, tačiau kitą dieną jis sulaukia dar vienos viešnios - mergaitės taip pat turinčios tokią pat vaikystės nuotrauką ir lygiai tokias pat ryškias mėlynas akis. Tačiau nuotraukoje mergaitė viena. Taigi tik viena yra tikroji Maiko sesuo. Kuri?

~~~~~~~~
ct.Mano nuomonė:

Anime man pasirodė įtraukiantis ir įdomus (labai įtraukiantis, taip įsižiūrėjau,kad net kava atšalo. Taip man dar nėra buve), o taip pat linksmas. Nebuvo serijos, kad nesijuokčiau, komedijos elementai tikrai neblogi. Tiesa humoras retkarčiais kai kam gali pasirodyti nepadorus. Tačiau pats anime nors ir linksmas, bet kartu ir nebloga, gan rimta, drama. Būna tikrai įdomių, jausmingų epizodų, kurie tiesiog lenda į dūšią. Puikiai perteikiamos veikėjų emocijos. Kartais nuo labai rimtų situacijų staiga pereinama į humorą, tačiau iš tų situacijų nepasišaipoma, jos nepaverčiamos durnizmu. Humoras čia gana ironiškas, lengvas ir yra tik prieskonis, o ne pagrindinis elementas, jo čia, kaip ir ecchi‘o, yra su saiku. Dėl ecchi‘o galiu nuramint, jis visiškai proporcingas, jo čia tikrai nėra per daug ir bent man jis pasirodė visai skoningas. Jokio vulgarumo. Veikėjų vystymas man pasirodė neblogas, puikiai atskleidžiamos jų emocijos. Veikėjų charakteriai akcentuoti ir gan įdomūs. Animacija galiu apibudinti vienu žodžiu – graži. Tačiau nėra labai kuo nors įpatinga, tiesiog standartas, kaip ir daugumoj anime. Dėl garso, irgi standartas. Įgarsinimas geras, muzika priderinta neblogai. OP ir ED, nera per daug geri, bet visiškai klausytini. Mano nuomone tai vienas geresnių tokio žanro animų. Man jis patiko. Graži, linksma, romantiška, gyvenimiška istorija
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Onegai Twins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onegai Twins   Onegai Twins EmptyAntr. 07 28, 2009 2:50 am

Paskaičius aprašyma iškarto man priminė mangą Ayu Mayu : DD Panaši istorija su seserim ;D
Šaunuolė! ^^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
*PervCookie*
Pekinas
*PervCookie*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 270
Amžius : 31
Miestas : Uostamiestis.

Onegai Twins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onegai Twins   Onegai Twins EmptyAntr. 07 28, 2009 2:52 am

Ačiūū. ^^
Atgal į viršų Go down
Michi
Važiuoji į aerouostą
Michi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Miestas : Vilnius^^

Onegai Twins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onegai Twins   Onegai Twins EmptyPir. 10 05, 2009 10:40 pm

Sito anime dar neesu ziurejus^^ Bet aprasymas pasirode labai idomus;DD Reikes pasiziuret^^
Atgal į viršų Go down
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Onegai Twins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onegai Twins   Onegai Twins EmptyPen. 10 16, 2009 5:53 am

Reiktų pažymėti, kad čia lyg ir 'Onegai teacher' tęsinys, nors jau visiškai su kitais žmonėmis, ši istorija yra lyg ir tęsemoji :}.
Dar neteko žiūrėti, bet girdėjau, jog čia daugiau Echii nei 'Onegai teacher', o man net ten jo buvo perdaug :DD. Na jei jau Erika pataria, reiks paspoksot yup .
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

Onegai Twins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onegai Twins   Onegai Twins EmptyAntr. 12 01, 2009 12:13 am

o cia tj coool anime xDDD
Atgal į viršų Go down
Hysteria
LT patriotas
Hysteria


Pranešimų skaičius : 16

Onegai Twins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onegai Twins   Onegai Twins EmptyPen. 07 08, 2011 2:38 pm

Labai fainas anime. Pirmosi epizodai buvo linksmi, bet paskui mane kiekviena serija virkdė (T.T) Tas pats buvo ir su onegai teacher xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Onegai Twins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Onegai Twins   Onegai Twins Empty

Atgal į viršų Go down
 
Onegai Twins
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Anime aprašymai-
Pereiti į: