Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Pasisakyk!

Go down 
+23
Niya~
MoiManaMois
windblast
Miku♥
Ingirida.
*Kirise*
Ayu-chan
Sleepwalker.
K-tan
Mitsu-chan
Yuuhi~
Dynce
yuu-chi
Seta
Sai
appl-
UsakOu
Gi~
Kyami
Yomi_yomi
San.
*PervCookie*
wakachi.
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Pasisakyk! - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasisakyk!   Pasisakyk! - Page 7 EmptyAntr. 07 19, 2011 6:26 am

Juk vasara. Manau visi dienomis kitokios veiklos randa. Aš pabandysiu rytais prisėsti, jeigu neužsimiegosiu. Bet šiaip labai nedaug laiko dabar prie kompiuterio galiu skirti. Kai grįšiu, sakė, jau internetas mano kambaryje yra, tai tikrai dažniau prisijungsiu ^^

EDIT: Manau reiktų kaip nors šį forumą pareklamuoti, pasiūlyti draugams ar panašiai.. Nes tikrai būdavo daug smagiau, kai prisijungi ir pamatai kiek per pastarąją parą prisijungusių žmonių buvo yup
Atgal į viršų Go down
zodijakas
LT patriotas
zodijakas


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 35
Miestas : Kazlu Ruda

Pasisakyk! - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasisakyk!   Pasisakyk! - Page 7 EmptyPir. 04 22, 2013 1:36 am

Jumping
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Pasisakyk! - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasisakyk!   Pasisakyk! - Page 7 EmptyPir. 04 22, 2013 4:13 am

Labas ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Pasisakyk! - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasisakyk!   Pasisakyk! - Page 7 EmptyPen. 08 09, 2013 7:48 pm

Ech... prisijungimas kas porą mėnesių jau kokius 2 metus vien tam nes kažkada paitk oforumas :D
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Pasisakyk! - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasisakyk!   Pasisakyk! - Page 7 EmptyTr. 08 03, 2016 5:51 am

Eik tu saau ...niekada nemaniau , kad kanors dar rašysiu į šitą forumą O_O. Tai va ką čia parašius :D Šiuo metu sėdžiu savo psyhodeliniam, netvarkingam , bet visai nieko kambary ir ėėėdu prabangius triufelius, kurie žostkai neskanus :D Bet visai pochui ( oj nee nusikeikiau dabar mane užbanins mirę adminnai ...ajaja) Bet jie numirė tad pchui pochui pochui pochui vistiek čia niekas nebesilanko galiu rašyt nesamones. eiii Gi- chan tu mane žiauriai užknisdavai su savo over 900O kawai šūūūdais :D wuhaha. Šiuo metu man reikėtu dėtis daiktus ir tvarkyt apjauktus namus, bet net sugebėjau prisijugti prie šito forumo, kad tik to nedaryčiau....hmm dabar rašynėsiu į visas temas , kad tik nereiktu tvarkytis. Norėčiau parukyt, bet neturiu ...visai atpalaiduotu ir tvarkytis gal eičiau... na bent cv parašiau Smile o jega cia dar yra tu keistu paveiksliuku yuck Push Catch Balloon angry geras man patinka Bang Tai va fainas forumas cosplay laikai....ech nuostalgija Balloon
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Pasisakyk! - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasisakyk!   Pasisakyk! - Page 7 EmptyPen. 08 05, 2016 3:37 am

Man prieš pora dienų parėjo belekiek laiškų, jog forume kurio temą sekate naujas pramešimas. Galvojau kad jau spam'ina o čia Klaudija siaučia :DDDDDDD Pralinksminai
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Pasisakyk! - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasisakyk!   Pasisakyk! - Page 7 EmptyPen. 08 05, 2016 11:38 am

Jeeega galvojau, kad mano žinute atsitiktinai kažkas pamatys tik po 3 metų :DD Man belenkaip buvo juokinga skatyt Grėtės dienorašti :DD Jinai ką buvo prirašius 2010 viska peredagavo 2013 metais. Tai eina normalus pokalbis ir Grėtės žinutė niftiemu : KISK GALVA I BOKALA , IES JABLAKa ( nezinau ar supratai ..)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasisakyk! - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasisakyk!   Pasisakyk! - Page 7 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pasisakyk!
Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svarbu!~~> :: Bendra-
Pereiti į: