Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 [Kns] meet'ai

Go down 
+7
Neko
Dynce
Ingirida.
Mitsu-chan
San.
Aina*~
wakachi.
11 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyŠt. 06 13, 2009 3:01 am

Čia organizuosite meet'us in Kns. Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyŠt. 06 13, 2009 5:26 am

Kad ir kiek mūsų Kauniečių bebūtų mažai, norėčiau vasarą meeto. Kam rūpi, kad ateis tik kokie penki žmonės, iš kurių trys nusiplaus. Vistiek manau, kad būtų žiauriau fun :blank-look: .
Atgal į viršų Go down
San.
Pekinas
San.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 264

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPir. 06 15, 2009 5:28 pm

Pritariu xDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPir. 06 15, 2009 7:23 pm

Dar Kauniečių yra? :flying:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyŠt. 11 28, 2009 4:42 am

Na as ne Kauniete, bet tikrai galechiau dalyvaut meet'e Kaune, nes man netoli (pagal mane netoli). ;DDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyŠt. 01 09, 2010 4:51 am

As Kauniete :) Amaya irgi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPen. 01 29, 2010 3:42 am

ooo as irgi kaniete man labai tiktu vasara ;D
ir dar turiu drauge kuri irgi yra cia prisireginus taipat manau kad ir ji vaziuoti noretu ;DD beto ji irgi kauniete [Kns] meet'ai 32084
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPen. 01 29, 2010 3:43 am

noreciau dalyvauti meet'e ^ * ^
Atgal į viršų Go down
San.
Pekinas
San.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 264

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPen. 01 29, 2010 3:56 am

Aš irgi galėčiau atnešt savo lašinius. :D
Ir šiaip jeigu planuosit tai tik ne per tokius šalčius. xD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPir. 02 22, 2010 12:41 am

Visai nesalta yup
kaip tik db atsisalo 25 laipsniais, bet kadangi Kaune sniego yomayo kiek daug ir db viskas tirpasta tai gal ir nebloga mintis meeta atidet nes tuoj visos kauno gatves plauks
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPir. 03 08, 2010 4:58 am

Laukiu nesulaukiu vasaros ;)
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyŠt. 06 05, 2010 12:42 am

Dar butu norinciu susimeetint Kaune? Dabar salciu jau nebera, bet po vakarykstes audros kaikurios Kauno vietos vel plaukia xD
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyKv. 08 05, 2010 12:54 am

žmonės, kas esat iš Kauno, parašykit į PM. Planuoju važiuot į Kauną, gal susimeet'intumėm ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyKv. 08 05, 2010 4:06 pm

O kada tiksliau planuoji atvykti i Kauna ^^
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyKv. 08 05, 2010 6:14 pm

as taip pat planuoju i Kauna apie pirmadieni jei tik galesiu is namu istrukti busio kokias tris dienas^^
Mitsu kada gristi i LT?
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPen. 08 06, 2010 4:41 pm

Dynce, šį pirmadienį važiuoji? Aš planuoju irgi kitą savaitę važiuot.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyŠt. 08 07, 2010 5:17 am

Pakutine kitos savaites diena, kitaip tariant per Zolines griztu ^^dar nei para nepraejo nuo to kai suzinojau tikslia grizimo data
Atgal į viršų Go down
Neko
LT patriotas
Neko


Pranešimų skaičius : 11

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyAntr. 10 05, 2010 10:53 pm

Aš gyvenu Kaune^^ Todėl jei kas lengvai galėčiau ateit į meet'ą.

Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyTr. 10 06, 2010 1:39 am

Neko gyveni kaune? gal netycia tave pazistu, visados tokiu nicku reginies?
Atgal į viršų Go down
Neko
LT patriotas
Neko


Pranešimų skaičius : 11

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyTr. 10 06, 2010 6:32 pm

Taip gyvenu.

As tik keliuose forumuose esu užsireginus ir tai jau juose nebesilankau arba tik retkarčiais. Žinau tik tiek jog gyvūai visiems forume užsireginus nick'u Lollipop(pirma buvau C-ute man rodos), o šeip tai dažniausiai Welniuke. Taigi aš beveik nesireginu vardu Neko.
Be to manau jog nepažįsti nes kitaip aš žinočiau jog turiu dar vieną draugę kuri mėgsta anime ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPir. 10 11, 2010 4:16 am

Aiksu, na bus proga tuomet susipazinti ;)
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPir. 11 22, 2010 1:33 am

mitsu>>> aš turbūt lapkričio 28d. t.y. sekmadienį būsiu kaune. meet meet meet? :))
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Neko
LT patriotas
Neko


Pranešimų skaičius : 11

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyPir. 11 22, 2010 2:30 am

Gi~ rašo:
mitsu>>> aš turbūt lapkričio 28d. t.y. sekmadienį būsiu kaune. meet meet meet? :))

Galiu ir aš į jūsų meet'ą ateit?? Aš jūsų nepažįstu, jūs manęs juo labiau, bet galėtume susipažint... Na tai kaip?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyAntr. 11 23, 2010 10:32 pm

Galima prisidėti? ^^
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai EmptyAntr. 11 23, 2010 10:42 pm

Lina~ šiaip žadėjau pirma su mitsu, o paskui su tavim susitikt, arba atvirkščiai. Bet kad jau čia prisijungei manau galėsim visos 4 (kartu su neko) susitikt :D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Sponsored content





[Kns] meet'ai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [Kns] meet'ai   [Kns] meet'ai Empty

Atgal į viršų Go down
 
[Kns] meet'ai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Meet'ai-
Pereiti į: