Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Gintarės blog'as :DD

Go down 
+14
Yuuhi~
UsakOu
Klaudija
Yomi_yomi
Aina*~
Dynce
Michi
Makeshift
yuu-chi
wakachi.
appl-
*PervCookie*
*Kirise*
Gi~
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyTr. 10 21, 2009 7:37 pm

Dėkui labai ^_^

Šiandien labai trumpai papasakosiu apie etikos pamoką ;D
Per ją šiek tiek padiskutavom apie svajones, o tada reikėjo sąsiuvinį prirašyt mažiausiai lapą apie savo svajones ir pan. Aš jau vieną lapą tik apie YC prirašiau ;D dar šiandien būtinai reikia pabaigt, daug darbo ;D
Dabar galit pagalvot kodėl aš čia taip nuoširdžiai viską pasakoju MOKYTOJAI?! ;D todėl, pirmiausia, kad ji pati nuoširdi su mokiniais, antra - ji mano auklėtoja, trečia - ji pati domisi rytų Azijos šalimis ir mane visada palaiko ;D Džiaugiuos kad ji mano auklėtoja, nes be jos nebūčiau daug ko išmokus ;)
Ikiuka :* (hug)
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyKv. 10 22, 2009 7:19 pm

oh wow kokie faini darbai <33333333333333333
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyKv. 10 22, 2009 7:33 pm

Ačiū <3
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyPen. 10 23, 2009 8:21 pm

OMG OMG OMG xD
tik aš taip tesugebu xD reikėjo man decora photoshoota šiandien.. ir nuo vieno segtuko nukrito gėlytė, tai suklijavau su super klijais, tuo metu kitus segtukus segiaus, tada tą įsisegiau, viskas gerai... o išimt sunku buvo xD pasirodo kažkaip klijų ant plaukų pateko xDD bet tai neesmė xD porą mažų sruogelių iškirpau, nieko nesimato xD bent tiek gerai ;D
xo
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyPen. 10 23, 2009 10:24 pm

xDDDD kai nepasiseke!!!!!!!!!!! xD lol!!! varksele xD man zeureu yra buve!
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyŠt. 10 24, 2009 3:06 am

tikriausei buvo juokas per asaras...
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyŠt. 10 24, 2009 3:45 am

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHASHAHAHASHAHAHAHAHAh.... ar plika nepalikai XDD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyŠt. 10 24, 2009 4:21 am

nu baik nasityciok!!! xD man dar zeureu yra buve kai daugiau nei puse grifkos vos netekau TT teko sukas sukarpyti xDDD ce jau senai buvo...
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyŠt. 10 24, 2009 2:59 pm

Sakau kad tik pora sruogų xD ir ašarų nebuvo xDD
Man irgi yra buvę su šukom xD bet išsigelbėjau nuo plauku netekimo xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyŠt. 10 24, 2009 3:17 pm

Man ir panašiai buvo trečioj klasėj,šukavaus šūlėj ir įsipainiojo šukos tarp plaukų,bet taip žiariai x _ x Auklėtoja padėjo,bet iškirpo didelį kuokštą plaukų,va tada tai apsižliumbiau,nes teko eit į kirpyklą kirptis trumpai T _ T
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptySk. 10 25, 2009 12:37 am

xDD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyPir. 01 11, 2010 9:26 pm

hmm.apie ta siuntini---OHOHOOOOOOOO!!! O___O
kuul :D
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyKv. 03 11, 2010 2:43 am

Jau šimtą metų turbūt nerašiau x_x

tai dabar skubu pasakot, kas šiandien įvyko.. tokia visai keista diena :D
Į mokyklą šiaip ne taip išsiruošiau, atėjau lygiai su skambučiu, bet nieko tokio.. pirma technologijos, mokytoja visada vėluoja kokias 5min :D Tai dar su klasiokėm pakalbėjom, paklausė ar fizikos nd padariau.. pasakiau kad praeitą pamoką nebuvau, tai tik perskaičiau ką reikėjo, o į klausimus neatsakinėjau, ir pasakė, kad tikrins visų nd xD Tai kai mokytoja atėjo sulindom į kabinetą ir su kita klasioke nusirašėm tuos nd.. po to ėjom parodos piešinius nukabint. Baigėm darbus ir pamoka baigės..
Antra etika. Auklėtoja žiauuuriai užkimus, tai sako filmą žiūrėkim. "Skubėk mylėti", aš jau jį du ar tris kartus mačiau xD bet dar normaliai jam neprasidėjus atėjo lietuvių mokytoja ir pasikvietė mane.. kalbą patvarkyt (ryt kovo 11-os proga centre gausiu ją pasakyt x_x vakar rašėm su mokytoja, o šiandien ji dar kažką prisiminė, tai pataisėm). Jos kabinetas šalia, tai atėjau ir.. brolio klasei pamoka >.< nu tai ten visą pamoką ir prasėdejau, ir dar pusę pertraukos. Po to gavau ieškot auklėtojos, nes jos kabinete mano kuprinė liko >.< tai jau ėjau po skambučio į pamoką prie jos kabineto ir pavaduotoja pasigavo mane, paklausė ar pasiruošus ir pan.. Tai pakalbėjom, pasiėmiau kuprinę ir tekinom į anglų kabinetą.. pavėlavau bet nieko tokio :D
O tada kūno kultūra.. mokytojos nebuvo.. tai vedė pamoką mokytojas. futboliuką žaidėm :D tai paskui kairę koją skaudėjo, nes susipardėm netyčia su klasioke xD šitas mokytojas, kaip visada paleido jau įpusėjus pertraukai,, tai dar nusivilkom į valgyklą, tik padavė lėkštes - skambutis!! xD tai visu įmanomu greičiu pavalgėm ir lėkėm į matematiką. Vėl vėlavau :D nu bet šį kartą ne viena.. mokytoja liepė patiem aiškintis naują temą, nes turėjo darbus ištaisyt.. Dar nepradėjom patys normaliai dirbt, ji sako "norit pyragaičiu, nenoriu namo neštis" xD tai beveik visai klasei užteko,, skanu buvo :D
Paskui buvo rusų x_x bet gavau 10, nes labai lengva užduotis buvo xD kol visi nd perskaitė, nieko net nespėjom padirbt, nes sutrumpintos pamokos buvo :D
O iš fizikos paleido haha :D

Grįžus apsimėčiau šmutkes ir nuėjau pas mamą į darbą :D
Tai sėdėjau ten prie pc, ir kažkokia bendradarbė atėjo..
Ji: o,, kokia čia graži mergaitė.. kiek tau metų? gal man į marčias tiktum XDD
aš: 14..... ir 5mėnesiai :D
ji: ooo, jauna dar,, blogai,, mano sūnus 10 metų vyresnis XDD

paskui su mama ėjom namo.. sužinojau, kad ryt svečių sulauksim :D bus mano antros kartos pusbrolis, kuriam 3metai xD vėl jį pratinsiu prie jp muzikos :DD

dar nuvarė mane parduotuvę, kažko ne to ko reikėjo nupirkau, bet nesvarbu :D
o toliau nieko įdomaus.. pasiginčijau su tėvais, pasimušau su broliu ir viskas xD

tikiuos bent vienas žmogus bus toks ištvermingas, kad perskaitytų iki galo šitą kvailą tekstą :DD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyKv. 03 11, 2010 2:49 am

tikiuos bent vienas žmogus bus toks ištvermingas, kad perskaitytų iki galo šitą kvailą tekstą :DD


Jau radai xD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyKv. 03 11, 2010 2:55 am

omg, yay for Yuuhi xD
---

ką tik tėvai grįžo, tai parvežė tokių yummy yummy saldainių ir ledų, kuriuos dabar valgau xD tikiuos ryt nebūsiu užkimus :D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyKv. 03 11, 2010 6:29 pm

Neseniai grįžau namo..
Viskas OK praėjo, bet sušalau tai... kojų pirštai ledukais tapo xD
gerai mūsų kunigas atrodė :D
Su LT šaliku, LT raiščiu ant galvos ir dar LT vėliava xD
tą kalbą pasakiau kiek prisiminiau, nebuvo tikrai bloga xD bet nuėjus prie mikrofono drebėjau iš šalčio :D
tai tiek kol kas, dabar galvoju ką veikt... ;D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyKv. 03 11, 2010 6:43 pm

Gi~ rašo:
Su LT šaliku, LT raiščiu ant galvos ir dar LT vėliava xD

raistis ant galvosXDDD

as viska perskaiciau^^
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyKv. 03 11, 2010 6:47 pm

gaila kad nepasiėmiau fotiko, būčiau nufotkinus ir būtumėt patys pamatę, koks jis patriotas XD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyPir. 12 20, 2010 11:59 pm

Hey ppl! Gi-chan is back XD
šiaip gal ir dažniau čia parašyčiau, bet tada tieeeeek pripasakočiau, kad jums atsibostų skaityt, o man rašyt, taigi geriau susilaikysiu :D
bet va šiandien labai (bent jau man) mielas dalykas atsitiko ir apie jį nereikia daug pasakot, tai štai:
paskutinė anglų pamoka, mokytoja uždavė mums darbo, na ir aš kaip visada pirmoji padariau, tai likus gal dviems minutėms iki pamokos galo, mokytoja išleido mane pasiimti striukės, kadangi rūbinė šalia, o vistiek nebeturiu ką veikti, nes spėjau ir dar papildomą užduotį padaryt :D na ir koridoriuj sėdi dvi maždaug aštuonmetės mergytės. viena (labai miela, dargi su hello kitty kuprine) sako:
-kaaai..
aš:
-m?
o ji žiūrėdama į mano rožinius plaukus:
-labai gražiai :))
tai nežinau, man taip pakėlė nuotaiką. juk vaikai sako tiesą (ar kaip ten... :D)
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyAntr. 12 21, 2010 4:32 am

tu jau nusidazei roziniai plaukus O_o???
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyAntr. 12 21, 2010 8:06 pm

tik grifka :D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyAntr. 12 21, 2010 11:50 pm

Žinai,kai rašei,kad vaikai sako tiesą (na aš pati dar vaikas xD) Jie tikrai sako tiesą. Beveik. Ką mato. Vienos ketvirtokės man sako- OMG,kokie tavo žiaurūs batai! Kaip klouno! Kiti dar sako emo,gotė ir t.t... Vien dėl to,kad aš su kerzais. Nemoka vistiek tie mažiai (kaip ir aš xD) spręsti nieko. O.O
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyTr. 12 22, 2010 12:34 am

man tai ziauriai patinka tavo plaukai <333 tau tikrai tinka :D
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyTr. 12 22, 2010 1:13 am

nu seip vaikam ypac mazom mergaitem patinka rozine spalva^^

mane kazkada vaikai pavadino bernu nes as juodai rengiuosi ir mano tase buvo su kaukolemXD
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 EmptyTr. 12 22, 2010 1:15 am

Kur a6 tavo plaukus galėčau pamatyt? ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gintarės blog'as :DD   Gintarės blog'as :DD - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gintarės blog'as :DD
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: