Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP

Go down 
+9
windblast
Ingirida.
*PervCookie*
Klaudija
Dynce
Yomi_yomi
appl-
yuu-chi
Mae
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyTr. 02 17, 2010 11:36 pm

tavo? tawo buvo tobulas kostuimas ziauriai graziai atrodei Fall in love
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyKv. 02 18, 2010 1:03 am

ojj neee.... jus neisivaizduojate kokia as uzsimiegojus ir pavargus buvau -_-

be meke upo net atvariau.... -_-"

db as ne kojos is namu be make upo nevarau xDDD

ir kostiuma dar dabar baigsiu dar daryti...

db ta kostiuma YYnnggee pasiskolino.. xD varys per 100tadieny su juo... xD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyKv. 02 18, 2010 3:18 am

xDDDD pas mane buvo meke upas bet ne toks ryskus koki dabar moku pasidaryt ...


nu nieko tokio susitiksim jau susitvarkius busiu kostiuma o tada jau bus xDDD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyKv. 02 18, 2010 3:29 am

oh yahhh xDDD

kadanors vėl "pasiausim" xDDD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPen. 02 19, 2010 9:57 pm

butinai ;DDD

kaip girdeta balandzio 3-4 diena bus cp Smile
nu nors balandzio 3 tai tikrai zinau kad kazkokia svente vyks klaipedoj...
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyŠt. 02 20, 2010 4:15 am

aha.... kazka norejau rasytii......... aija ..... OMG kriste dazosi visa laika O_O_O_O... niekados nepastebejau XD...
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyŠt. 02 20, 2010 8:32 pm

y klaipėda neatvarysiu...

as nesidazau kas diena ....
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPir. 02 22, 2010 12:25 am

https://www.youtube.com/watch?v=YbrZm9TXNYA&feature=player_embedded

va pazėkite! argi ne saxy Sasuke buvai??? Reach a love
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPir. 02 22, 2010 4:04 pm

o gash 0.o''''' to dar nemaciau ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptySk. 03 07, 2010 5:10 pm

O_O sasuke???? malonu susipažinti Reach a love jau turiu kandidatą į savo vyrūs xDD LOL sasuke gi būsi mano vyras? gi negalima sakuros palikti vienos XDDD beja tikiuosi,kad pabendrausim Reach a love
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptySk. 03 07, 2010 7:54 pm

xDDD man ir malonu Smile as tavo vyras??? Wtf? del sito sutinku Gummy Bear
o kad pabendrausim tai reikia nesitiketi o bendraut ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptySk. 03 07, 2010 8:03 pm

Yay ašen vyra pagaliau turiu Reach a love tai ašen tave į skype pasikviesiu x3 net jau pakviečiau xD blem keistas tavo skype xD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptySk. 03 07, 2010 10:29 pm

zinau kad keistas neveltui mano brolis kuri ;S ir tai visus kontaktus praradau ;D
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptySk. 03 07, 2010 11:43 pm

Sakau,kodėl niekas manęs neprideda prie tavo skype >.>
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPir. 03 08, 2010 12:57 am

matai as prie vieno pc kur nera skype's o anam visada sedi bratka ;D tai paskuj priimsiu ;D
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPir. 03 08, 2010 1:09 am

xDD nu oke palauksu kaip nors xD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPir. 03 08, 2010 3:09 am

buvau prie ano kompo nepasijung Wtf? sugedo angry
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPen. 03 19, 2010 10:50 pm

xDDD ot pirmas žmogus su kuriuo šneku per skype xDDD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPen. 03 19, 2010 11:00 pm

xDDDD Gummy Bear man ir xD
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPen. 03 19, 2010 11:02 pm

jo jo xD sasukiau tu xDD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPen. 03 19, 2010 11:20 pm

sasuke be vienos kojnes ir abi desines kojos xDDD apibudinau paveiksliuka xD
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyPen. 03 19, 2010 11:32 pm

xDDD aha xDDDD sasukius mano
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyŠt. 03 20, 2010 10:11 pm

xDDD aha
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptyŠt. 03 20, 2010 11:25 pm

Glažus mano sasuke x33
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 EmptySk. 03 21, 2010 3:45 am

xDDD is kur zinai???
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Viskas apie Seiya. ;DD
» Tema vis dar gyviem žmogam .__.
» Apie Miglę xD
» Apie Hysteria
» viskas apie Yuu-chi

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: