Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz

Go down 
+12
~Kyori
Mae
Kyami
Dynce
Yuuki
*Kirise*
yuu-chi
Yomi_yomi
appl-
Gi~
Seta
wakachi.
16 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptySk. 11 01, 2009 2:57 am

Pakomentuokite mūsų sukurtą YC internetinį žurnalą ~Y☆C~ LoVErz. ^ ^
Ką manote apie šį numerį?Ko truko?Kas blogai?
Pasiūlymus dėl straipsnių siųskite į mūsų el.paštą : yume.cosplay@gmail.com
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptySk. 11 01, 2009 3:03 am

Sveikos viskas saunu, spalvinga grazu,bet as busiu kritike ir pakritikuosiu turbut tai kas kitiem i akis nekristu.. tai 1)temos nera labai idomios -___- man idomiau butu apie Yc nariu arba profesionalus cosplayeriuskokia info ir 2) 2mergaitems tai per didelis darbas, jums reikia dar pagalbininku keliu...
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptySk. 11 01, 2009 3:10 am

1) Na čia kiekvienam skirtingai, kituose nr bus įvairesnių temų.
2) Pirmą nr norėjom slaptai padaryt, o dabar galvojam dar kelis žmones į pagalbą kviestis ;}
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptySk. 11 01, 2009 3:12 am

Taip,žinome,kad darbas didelis mums su Gintare,bet tikiuos ateity editerių gretos papilnės. :}
O dėl temų ~ bandysime ką nors įdomesnio įdėt,beje planuojame kitą mėnesį dar didesnį žurnalą daryti,tad turėtumėte ten rasti jus dominančią temą. :}
Ačiū už nuomonę. ^ ^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptySk. 11 01, 2009 10:25 pm

ooo man viskas patiko!!! ^___^ taip ir toliau varykit xD noreciau, kad toki tikra zurnala isleistu *___*
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptySk. 11 01, 2009 10:28 pm

Arigatou,Bou! ^ _ ^
Na jo,aš taipogi norėčiau,kad taip būtų,tačiau reiktų įdomesnėm temom rašyt,kaip Seta sakė. ^^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptySk. 11 01, 2009 11:43 pm

Man tai skaityti uzknisa XD... kitas temas praleistavau XD, bet man labai patiko tema pasidaryk pats... Net nezinojau kad yra tokio daigto kuris kiap plastelinas, o paskui sukieteja XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPir. 11 02, 2009 12:05 am

mhm man irgi labai patiko ^________^ o seip galima padaryti taip atspauzdinti ir issiuntineti yc nariams kurie noretu ar panasiai arba i gatve iseit ir dalint xDDDD bet cia tik mano svajones >.< aj ir man ziauriai virselis patiko <3333


omg nesitikejau kad as top 5-uke O _ O nors ir paskutine bet vistiek saunu ^ _________ ^ dabar stengsiuos buti dar aktyvesne xD
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPir. 11 02, 2009 1:42 am

Kometarai? Omg! Kaip pirma darbas tikrai saunus!
Man patiko tai, kad jis toks spalvingas, ryskus. Manau, sauniai padirbeta. Dizainui 10 balu. Vat del temu - tikrai reiketu ir kazko originalesni, kazko idomesnio. Bet ir sitos temos neturetu dingti. Kai perskaiciau kad versit mangas tai visai.. Saunu!
Atgal į viršų Go down
Yuuki
LT patriotas
Yuuki


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 9
Amžius : 32
Miestas : siauliai

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPir. 11 02, 2009 2:57 am

labaj faina ideja. fainas pirmasis numeris lauksiu kito ;)
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPir. 11 02, 2009 3:00 am

Dėkui labai visiem n///n
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPir. 11 02, 2009 3:43 am

Seip as siulyciau suazinti puslapiu skaiciu tada ir darbo maziau butu ir skaitytojams neatsibostu ir padirbeti daugiau butu galima prie smulkmenu...
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPir. 11 02, 2009 12:43 pm

Čia dar kaip tik per mažai puslapių,o šį visą žurnalą tik nuo spalio 19 pradėjom daryt,tad manau per dvyliką dienų daug padarėm,tad stengsimės kitą numerį kažką įdomesnio aprašyt,apie ką jau galvojam. ^ ^
O visiem kitiems dėkui,kad nepatingėjot perskaityti ir pakomentuoti,nes kai įvertina tavo darbą,laiką,vargą,smagu skaityti komentarus. :]
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPir. 11 02, 2009 7:59 pm

man labai patiko virselis ir visas dizainas tikrai idomus spalvingas.... kaip pirmas zurnalas nerealus Gummy Bear as pati ne visas temas skaiciau bet jos idomios o jei kamnors neidomios tai nesijaudinkite nes visiems jug neitiksi... man labai patiko ta mintis jog imate interviu is yume cp nario...laukiu antro numerio ir tikiuosi kad jame bus daugiau puslapiu... Jumping
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyAntr. 11 03, 2009 2:23 am

Man patiko! ^_______^
Labai spalvingas temos gal ir ne visos pacios idomiausios bet kaip Dynce sake visiem neitiksi ^^
Saunuoles kad apsiemet toki sunku darba taip ir toliau ^^ Friends
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyAntr. 11 03, 2009 2:30 am

Dėkui abiem!! ^ w ^ Gummy Bear
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyAntr. 11 03, 2009 3:08 am

butu dar linksmiau jei gale dar koki sudoku imestumet xDDDDD ne ne juokauju bet seip galima padaryti paskuti psl laisvalaikiui visokie isbraukimai zodziu ir t.t. ^^ gal netgi galeciau pabandyti toki daryt :D
Atgal į viršų Go down
Kyami
Važiuoji į aerouostą
Kyami


Pranešimų skaičius : 32

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyKv. 11 05, 2009 10:48 pm

Skaityti neprailgo, straipsniai tikrai įdomūs. O dizainas iš vis super.
Bet užkliuvo viršelis, labai daug prirašinėtas ir tie užrašai susimaišo. Ir dar kai kuriose straipsniuose raidės susilieja su fonu, kad net akis skauda skaitant. Bet neskaitant viso šito, žurnalas tikrai vertas dėmesio x))) Lauksiu antro numerio.
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPen. 11 06, 2009 1:22 am

Na, man kaip tik virselis labai grazus :) Vat tik pritariu del raidziu kai kur - tikrai susilieja spalvos ir akis skauda skaityt, tad kita kart daugiau demesio atkreipkit i sita :)
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPen. 11 06, 2009 1:38 am

Kyami,Kirise ~ dėl tų spalvų tj čia ypač aš kalta,nes mėgstu spalvas. >.< Gomen.
Beje,dėl puslapių dydžių ~ photobucket'as kaltas,sumažino puslapius iš 1400x1230 dydžio į apytiksliai 740x1030.. Aš nepagaunu jo,vos pati dažlibinu..
Kitą nr to nebus. ^ ^``
Yuu ~ juk tai ne real žurnalas,pc ekrano nebraukysi. :DDDD
Ką nors dar sumastysim. ^ ^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPen. 11 06, 2009 1:46 am

nu galima ant lapo daryti ir atsakymus atsiusti jei koks konkursas butu xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyPen. 11 06, 2009 5:05 am

viska pritariu setai ir dar viena 3) apie grupes ir aktoriu turetu buti skirta koki puslapi arba puse puslapio apie juos te reikia uzsiminti nes internete apie juos gali susirasti info ir jeis domietis..

tu pastraipu isviso neskaiciau nes nebuvo idomu buvo idomiausi puslapei apie kiki-chan, harajuku,svarbu ir dar kazkas nebeatsimenu man labai patiko aj va pasidaryk pats xDDD dabar atsiminiau...
o taip tai yra labai saunu pasiskaityti idomes temas ir paziurėti iliustracijas...tikiuosi nieko neizeidziau savo grieztumu xDDD
Atgal į viršų Go down
~Kyori
LT patriotas
~Kyori


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 10
Amžius : 31
Miestas : 地獄

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyTr. 11 25, 2009 8:16 am

Man patiko pati idėja. Kol kas atidžiau neskaičiau, kadangi tingiu ir yra ganėtinai vėlu xD
bet tai tikrai gan nustebino, taigi, linkiu sėkmės tobulinant žurnalą ^.~
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyTr. 11 25, 2009 4:29 pm

Dėkui labai. ^ ^ *bows*
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz EmptyTr. 11 25, 2009 4:49 pm

Man šis žurnalas patiko, ypač Gi foto ;DD juokauju ;D esmė tame, kad mielas tas žurnalas, šiek tiek paskaitinėjau ko nežinojau. Ir patiko, kad yra datos gale įvykių (ar aš čia ko nors ne maišau? (think) )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz   YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz Empty

Atgal į viršų Go down
 
YC internetinis žurnalas : ~Y☆C~ LoVErz
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas~~> :: Užrakintos temos-
Pereiti į: