Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 AIR

Go down 
+2
wakachi.
Dynce
6 posters
AutoriusPranešimas
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

AIR Empty
RašytiTemos pavadinimas: AIR   AIR EmptyPir. 11 30, 2009 9:22 am

AIR


AIR Air-anime


Pavadinimas: Air
Trukmė: 13episodes. filmas 2 Episodes
Žanras: Drama

Istorija


Yukito Kunisaki atkeliauja į nedidelį miestelį prie jūros. Vaikinas jieško mergaitės su sparnais, kad galėtu jai padėti. Yukito neturi nieko išskyrus iš pirmo žvilgsnio labai keista skudurine lėlę , kuria Yukito moka priversti vaidinti nenaudojant rankų. Miestelije jis susitinka maža labai gera ir draugiška mergaitę vardu Mizuzu. Mergaite priima Yukito gyventi savo namuose. Misuzu gyvena su ja globojančia teta Haruko. Misuzu paliko jos tėvas savo seserei auginti. Mergaitė buvo vieniša ir su ja niekas nebendravo. Dabar ji turi vieninteli draugą Yukito. Jis gyvendamas miestelije susipažysta su Kano,Minagi,Hijiri ir padeda joms. Deja Misuzu serga... Nėra labai daug apie ką papasakoti neatskleidžiant siužeto, geriau patys pažiūrėkite.


Mano nuomonė:


man patinka anime piešimas, gražios ryškios spalvos, mielos dideles akys. Muzika atitinka nuotaiką. Anime manau skirtas dramos megejams. man šis anime nera megstamiauses. Nors buvo liudnu akimirku tačiau rasime ir tikrai juokingų vietų. man filmas nepatiko, griau žiurėkit serijas.

čia galit pamatyti video apie ši anime : Rain https://www.youtube.com/watch?v=CCHfx8oLbe8 (Kristinos-Bou-samos darbas) yup


čia galit pamatyti anime:
http://www.anilinkz.com/category/air-tv/
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

AIR Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AIR   AIR EmptyTr. 12 02, 2009 8:31 am

Ir šitas įdomus atrodo.. T _ T Kada man juos peržiūrėt spėt..?? > ____ <
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

AIR Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AIR   AIR EmptyTr. 12 02, 2009 10:37 pm

aww dievinu si anime .. verta ziureti vien del istorijos TT. o koks senas mano AMV xDD tik prasau jej zadat anime zeti nezekite viso amv xDD zekit tik ouse.. nes ten viskas issiduoda. o anime per 2 vakarus perzejau O_O praeitais metais ...
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

AIR Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AIR   AIR EmptyKv. 12 03, 2009 1:13 am

as ziurejau ir nebaigiau nes man buvo baisiai nuobodus -__-.. bet kristes klipas su tuo anime sukurtas tikrai sugoi... perziurejus ta klipa ir uzsinorejau ziureti ta anime... nu tik aisku nepabaigiau ziureti ta anime XD""
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

AIR Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AIR   AIR EmptySk. 03 14, 2010 5:20 pm

Is tiesu siuo anime siek tiek nusivylusi buvau, nes drauge man buvo labai ji isgyrusi. Taigi tikejausi kazko nuostabaus, bet siaip visai neblogas anime tik veiksmas siek tiek per letai eina
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

AIR Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AIR   AIR EmptyTr. 07 20, 2011 4:50 pm

Man irgi jis buvo išgirtas, tad truputį nusivyliau juo, bet šiaip istorija tikrai įdomi. Manau verta pažiūrėti tiems, kas nematė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





AIR Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AIR   AIR Empty

Atgal į viršų Go down
 
AIR
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Anime aprašymai-
Pereiti į: