Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dragon Ball

Go down 
+5
*Kirise*
Nina.
Mae
wakachi.
Dynce
9 posters
AutoriusPranešimas
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dragon Ball   Dragon Ball EmptyPen. 12 04, 2009 7:29 am

Dragon Ball


Dragon Ball V8lwsiSs4m


Metai:1986-1989
Žanrai:Action, Adventure, Comedy, Fantasy, Magic, Science-Fiction, Super Power
Trukmė:153 x 24min.


Taip jus neklystate tai ižumusis Dragon Ball anime. Turintis daug bet labai jam gerai pritinkančių žandrų. Kur bet kuris žiūrovas gali atrasti jam patinti žandrą. Daug nepasakosiu, manau, kad visi bent kažkiek žinote, ar atsiminate ši anime. Mergaitė vardu Bulma keliauja po pasaulį ir ieško "Drakono rutuliu" sutinka keista, maža berniuką vardu Songokas. Sangokas turi veina is Bulmos ieškomu rutulių. Jam drakono rutulį paliko senelis, Sangokui rutulys labai brangus prisiminimas . Bulma Sangokiu papasakoja kas buna kai surenki visus septyniu rutulius. Surinkus visus drakono rutulius pasirodo dievas drakonas ir išpildo bet koki norą. Berniukas prisideda prie bulmos keliones ir padeda jai surinkti visus rutulius. Gokas keliaudamas kartu su Bulma susipažysta su pasauliu, nes vienintelis jo matytas žmogus iki pasirodant Bulmai buvo jo Senelis, taigi Gokas dažnai dėl savo nepatyrimo pasielgia labai nenuspėjamai ir labai juokigai.

Veikėjai:
Songokas
Bulma
Krillin'as
Muten Roshi (Master Roshi)
Puar'as ir Oolong'as
Yamucha


Na ka aš čia pasakoju manau, kad jus visi labai gerai žinote kas kur ir kaip ten buvo. Sakyčiau kaip tokio senumo anime labai geria nusisekes. Darkarta nežiurėčiau bet primena man jis vaikyste.


Paskutinį kartą redagavo Dynce, Sk. 12 06, 2009 10:57 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptyPen. 12 04, 2009 1:47 pm

Brakon Ball?? O _ o Kartais ne Dragon Ball? :DD angry
Ooooo taip,mano pirmasis matytas anime,jau būdama penkerių mokėjau suvelt opening'o dainą xDDD Vos tik išgirsdavau ~ šokt pradėdavau. :DDDD O šiaip super anime,abu su dėde žėdavom ir negalėdavom akių atitraukt. yup
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptySk. 12 06, 2009 8:52 pm

man atrodo kad turejo but ,,dragon ball" Wtf?
Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
Nina.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 30
Miestas : Rokiškis

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptyAntr. 01 05, 2010 5:34 pm

Vaikysteje tiesiog dievinau si anime yup
Turiu 7 mangas . Man labai patinka pati pradzia kai Gokas su Bulma renka rutulius ir kaip jis mokosi pas Kame, turnyro kovos, bet kuo toliau tuo daugiau fantastikos, o kai jos per daug man darosi nebeidomu.
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptyTr. 01 06, 2010 1:52 am

mes su broliu vaikysteje ji visa ziurejom buvo svarbiausias dalykas gyvenime... net zaisdavom juos kautynes tada dar lankem visa chebra imtynes tj ir imtynevom tipo songokas pries vegeta ir panasiai xDDD nepamirstami laikai xDDD
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptyTr. 01 06, 2010 4:44 am

Neziurejau xD
Man patiko garso takelis, irgi mokejau padainuot.
Bet paziuret.. Kadangi brolis ejo is proto kartais priversdavo paziuret, bet nu nepatiko man xD
Dabar paziurejau pirmas serijas, ten kur su Bulma susitinka, tai ir juokinga ir idomu. Bet kaip Nina ir sake, toliau nebeidomu. Nu man tie visi pabaisos ir mustynes jokio ispudzio nedare. Tiesa, man labai patiko Android 18, norejau but i ja panasi xDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptyŠt. 06 05, 2010 5:43 pm

Ir kasgi neziurejo seno gero Dragon Ball? ne siaip yra zmoniu kurie neziurejo, bet as asmeniskai vos neapsikabinus tv ekrana ji ziurejau. Tikrai buvau apsesta jo manijos xD Atsimenu pradinese klasese visi klasiokai ir as su beste ziuredavom dragon ball xD Taciau ziuredami ji as net nesuvokiau ka reiskia anime ir man atrodo galvojau ispradziu kad tas filmukas kinietiskas xD (zinau tai neatleidziama, bet is kitos puses as buvau pirmoke, visi azijieciai man buvo kinai xD)
Atgal į viršų Go down
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptyKv. 07 01, 2010 9:08 pm

Buvau ketverių kai pirmąjį kartąą` jį išvydau :`DD
Seni geri laikai :D
Nebuvau praleidus nei vienos serijos xDD
Pradėdavau žiūrėt ir kai baigdavos žliumbdavau XD
Atgal į viršų Go down
Hachi
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 18

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptyPen. 09 24, 2010 9:32 pm

Žiauriai patiko.Tiesiog Dievinau.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptySk. 09 26, 2010 2:02 am

Visi mes ji dievinom ;)
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptySk. 09 26, 2010 5:38 am

as tai su klasiokais kovodavau.. sakydavau kad vegeta kietesnis XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball EmptyAntr. 09 28, 2010 12:44 am

Mano visa klase buvo susiskirste Dragon Ball vaidmenim xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dragon Ball Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dragon Ball   Dragon Ball Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dragon Ball
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Anime aprašymai-
Pereiti į: