Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Death Note

Go down 
+16
Rendy
Kiraa
G-monster
Niya~
Himeji
Yomi_yomi
Hachi
Mitsu-chan
Klaudija
yuu-chi
Dynce
appl-
Yuuhi~
*Kirise*
windblast
Nina.
20 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Death Note   Death Note EmptyPen. 01 22, 2010 12:58 am

Death Note
Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti i: navigacija, paieška
Death Note (jap-Desu Noto) yra japonu manga serijos, parašytos Tusgumio Obos ir iliustruotos Takešio Obatos. Veiksmas sukasi apie mokini, atradusi antgamtini sasiuvini, kuriuo galima nužudyti bet ka, parašius jo varda ir pavarde bei žinant kaip tas žmogus atrodo. Moksleivis nutaria sasiuvinio pagalba sukurti nauja pasauli be blogio.

Siužetas
Pagrindinis veikejas - Laitas Jagamis-Yagami Light, mokykla bebaigiantis septyniolikmetis vaikinas genijus viena diena, per pamoka žiuredamas pro langa, pamato žemyn krintant kažkoki daikta. Pasibaigus pamokoms, jis nutaria jo paieškoti ir pažiureti, kas tai. Surades ji, pamato, kad tai Mirties sasiuvinys. ji palietes jis išvysta Ryuk, Shinigami-mirties dieva- tikraji sasiuvinio šeimininka, kuris, pasirodo, išmete sasiuvini i žmoniu pasauli, noredamas papokštauti ir pamatyti kas bus. Pasiemes sasiuvini i namus, Light sužino apie nepaprastas šio sasiuvinio galias. Netikedamas, kad parašius i ji žmogaus varda, tas žmogus mirs jis nusprendžia ji išbandyti. Jis paraše i sasiuvini nusikaltelio, pamatyto per žiniu tiesiogine transliacija, varda ir po 40 sekundžiu nusikaltelis mire nuo širdies smugio. Suprates kokia galia turi savo rankose, Laitas su Mirties sasiuviniu nutaria „apvalyti“ pasauli nuo nusikalteliu ir korupcijos. Nuo širdies smugio ima mirti ištisa virtine nusikalteliu visame pasaulyje. Tokios paslaptingos mirtys sudomina teisesauga ir garsuji, paslaptingaji detektyva L. L stengiasi sugauti Kira (žmones taip pramine "paslaptingaji žudika" kuris iš tikruju yra Laitas), o Light stengiasi išsiaiškinti tikraji L varda ir ji nužudyti. Taciau horizonte pasirodo antrasis Kira - Misa Amane, kuri taip pat turi Mirties sasiuvini ir yra isimylejusi Laita, ji nusprendžia aukoti viska, kad jam padetu. Taip prasideda neiprasta, dvieju geniju, Laito ir L, intelektualine kova.

Mirties sasiuvinys

Šinigamio Mirties Sasiuvinis turi galia nužudyti žmogu, kurio varda i ji parašai. Visi mirties sasiuviniai remiasi tomis paciomis taisyklemis.

Rašymo taisykles
Prieš išmesdamas mirties sasiuvini i žmoniu pasauli, mirties dievas Ryuk'as jo viršelio vidineje puseje paraše 5 pagrindines taisykles angliškai, nes numane, kad anglu kalba yra pati populiariausia žmoniu kalba. Štai tos taisykles:

1.Žmogus, kurio vardas irašomas i sasiuvini, mirs per 40 sekundziu
2.Jei rašantysis mintyse netures žmogaus atvaizdo rašydamas jo/jos varda i sasiuvini, tas žmogus nemirs . Tokiu budu toki pati varda turintiems žmonems nieko nenutiktu.
3.Jei mirties priežastis parašoma per 40 sekundžiu po subjekto vardo parašymo, tai išsipildys.
4.Jeigu mirties priežatis neparašoma, subjektas paprastai mirs nuo širdies smugio.
5.Parašius mirties priežasti, mirties detales turi buti parašomos per sekancias 6 minutes ir 40 sekundžiu.

Pagrindiniai veikejai
Laitas Jagamis-KIRA pagrindinis veikejas. Tai itin protingas, atletiškas ir populiarus septyniolikmetis vaikinas, kuriam viskas pabode. Rades mirties sasiuvini, ima žudyti nusikaltelius ir taip igauna Kiros pravarde (iš angl. killer - žudikas). Jo tikslas - sukurti nauja utopiška pasauli be blogio ir tapti jo dievu.
Gime: Vasario 28d. 1986m.

L yra pats geriausias detektyvas pasaulyje, tikras genijus, emesis Kiros išaiškinimo bylos. Tai keistos išvaizdos ir netradicinio elgesio žmogus. L turi daug keistu iprociu: sedeti keistoje pozoje, nuolat valgyti saldumynus, savotiškai laikyti daiktus. Niekam nesako savo vardo ir nepasakoja apie savo praeiti.
Gime: spalio 31, 1979

Misa Amane
Mergina, beprotiškai susidomejusi Kira ir yra jam labai dekinga, nes jis nužude jos tevus pribaigusi žmogu. Misa išsiaiškino kad kira tai Laitas ir ji susirado, kad padetu jam, mat ji taip pat turi Mirties sasiuvini. Ji ji gavo tada, kai ja isimylejes vienas mirties dievas, Misai pakliuvus i pavoju, iraše i mirties sasiuvini ja nužudyti norejusio vyro varda, ir taip žuvo pats, palikdamas mirties sasiuvini be šeimininko. Ji be galo isimylejusi Laita, taciau pats Laitas ja laiko tik irankiu savo planui pasiekti. Misa yra bene populiariausias Japonijos modelis.
Gime: Gruodžio 25d. 1984m, Kyote.

Near
Near'as buvo pirmasis kandidatas i L posta, save vadinantis N. Jis, kaip ir L, yra neapsakomai gabus detektyvas. Tirdamas Kiros demaskavimo byla nuolat žaidžia su žaislais, sukioja savo garbanotus plaukus.
Gime: Rugpjucio 24d. 1991m., 1994m.

Mello
Melo yra našlaitis, kartu su Near'u užauges Vatario isteigtoje vaiku prieglaudoje gabiems vaikams. Kartu su Near'u, Melo buvo kandidatas tapti L teseju. Jis labai megsta valgyti šokolada.
Gime: Gruodžio 13d. 1989m.

Teru Mikami
Laitas paskyre Teru eiti Kiros pareigas, nutarus, kad sasiuvini laikyti šalia Misos ar saves per daug pavojinga. Teru - ypatingai palaiko kiros ideja ir ji garbina. Jis vaikysteje buvo daug skriaudžiamas, ir mate kaip skriaudžia kitus, todel apie žmones susidare tokia nuomone: yra tik du žmoniu tipai - geri ir blogi, ir kad bloguosius reikia sunaikinti.
Gime: Birželio 7d. 1982m.

Šinigami'ai
Ryuku - mirties dievas, pametes savo sasiuvini žmoniu pasaulyje, kuri atrado Laitas. Riuku, kaip pats sako, nera nei laito, nei L puseje, jam tik idomu, kaip viskas baigsis.

Rem - moteriškos lyties mirties dievas. Ji dave Misai mirties sasiuvini. Rem rado antraji mirties sasiuvini po šinigamio Gelus mirties. Šis mire pažeides mirties dievu kodeksa - išgelbejo Misa, žmogu, nuo mirties.
Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
Nina.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 30
Miestas : Rokiškis

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyTr. 01 27, 2010 5:29 pm

Mano mylimiausia anime Reach a love Galeciau daug kartu ziureti ir vis vien nenusibostu.
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyŠt. 01 30, 2010 9:03 pm

suprantu kad tiksliau viska parasysi is vikipedijos, bet galejai bant ideti paveiksliuka XD
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyŠt. 01 30, 2010 11:29 pm

Geda, bet vis dar nemaciau xD
Nors is atsiliepimu, beveik esu isitikinus, kad tai kazkas TOKIO xD
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptySk. 01 31, 2010 2:30 am

Kažkas TOKIO xD Viskas labiai įdomiai surišta, o tas Ryuk tai... xD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptySk. 01 31, 2010 6:06 am

Kirise gėėėėda ojjj gėėėda !!!!! xDD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyTr. 02 17, 2010 7:08 am

mano mylimiauses anime, siuzetas labai itraukentis kaip pamaciau pirma serija tai galvojau nesamo kazkoki shinigamiu pasauli rodo. Bet kazkas trauke pazet toliau nuo kokios trecos serijos negalejau atsitraukt ziuredavau iki akiu skausmo kaip noredavau suzinot kas bus toliauXDD Laitas mano mylimiauses veikejas jis toks protingas, ir toks blogas Fall in love gaila kad jis mire o galejo pakeisti pasauli...Rain
Ryuk man labai grazus pasirode ( mane trauke mirties dievaiXDDDD) ir filme gerai atrodo. beto toks linksmas obuolius megstaXDDD
L kazkaip man jis nlabai protingas bet keistas, beto Laitas uz ji protingesnisXD L nesugebojo irodit kad Laitas yra kiraXDD... Visai negaila man buvo kai jis mire^^ na cia jau perdaug prirasiauXDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyAntr. 02 23, 2010 11:07 pm

sorry kad neidejau pas mane su kompu problemos neimanoma ideti paveiksleliu TT_TT

o sheip mano nomone apie shi anime nerealus karta paziurejau vena serija patrauke kad tris kartus ziurejau ir vis dar nenusibodo...
tik paskutine serija buvo pati ziauriausia T_T
man Laito lb gaila
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyTr. 02 24, 2010 1:19 am

kaip tik vakar ziejau antra dali per tv 6 ^^
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptySk. 03 14, 2010 7:35 pm

Laitas mono evil Dievas >D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyTr. 03 31, 2010 6:00 pm

Esu mačiusi ,patiko ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyŠt. 06 05, 2010 5:39 pm

Tikrai idomus anime, neveltui sulaukes tiek daug geru atsiliepimu :) Labai lengvai jau pirmomis serijomis patrauke mano demesi. Paziurejus si anime man buvo idomu kos turetu buti sio anime kurejas, nes kiekvienoje serijoje taip gilinamasi i smulkmenas O_O Gerai kad dar Kira paaiskindavo Ryuk ka buvo sumastes nes kitaip pasimest tikrai butu lengva :)
Atgal į viršų Go down
Hachi
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 18

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyŠt. 09 25, 2010 5:48 am

Dievinu šitą Anime.Tikrai verta pažiūrėt.O šeip ir Laitą ir L vienodai mėgstu.L toks weird and cute o Light toks freak genius.Apie Ryuk iš vis tyliu jau ten kas per nerealumas.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptySk. 09 26, 2010 2:12 am

Ryuk .... ech tas obuoliu maniakas :)
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptySk. 09 26, 2010 5:17 am

as tai tik Laita megstu... o to Near kaiptik labiausiai nemegstu >.<...laitui jau butu pavyke viska pakeisti tik tas baltas sudas viska sugadino DDDDDD<
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyAntr. 09 28, 2010 12:44 am

Laitas? man ispradziu jis patiko bet pabaigoje jis pasidare siek tiek nekoks. O siaip bent jau mano megstamiausi Death Note veikejai tai Mello ir Ryuk
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyAntr. 10 12, 2010 1:52 am

O man labiausia patinka L :> Tiek per filmus tiek per Anime yup
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyAntr. 10 26, 2010 12:13 am

Anime labai patiko. Vienas iš mėgstamiausių ^^
O L, tai išvis <333
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyAntr. 10 26, 2010 2:20 am

Nesuprantu kuo jus visas L taip pritrauke
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyAntr. 10 26, 2010 3:36 am

suprask.. keistuoliai merginas traukia XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyAntr. 10 26, 2010 2:37 pm

L buvo keistai mielas^^ saldainiu narkomanas.
Atgal į viršų Go down
G-monster
LT patriotas
G-monster


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 19

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyPir. 11 29, 2010 12:23 am

Dievinu šitą anime. Daug kartų matytas. Fall in love
Atgal į viršų Go down
Kiraa
LT patriotas
Kiraa


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 5
Miestas : Vilnius

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptySk. 01 23, 2011 11:33 pm

Sis anime man ziauriai patiko ;))))) ir filmai buvo labai idomus. Ypac Laitas pasirode toks protingas, man jis labiausiai patiko <3
Atgal į viršų Go down
Rendy
Įsėdi į lėktuvą
Rendy


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 77

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyPen. 01 28, 2011 11:59 pm

Patiko man , bet nebaigiau visų serijų žiūrėt >.>
Atgal į viršų Go down
Laito Ryuzaki
LT patriotas
Laito Ryuzaki


Pranešimų skaičius : 12

Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note EmptyAntr. 07 12, 2011 1:38 am

Šį anime peržiūrėjau per vieną dieną ir vieną vakarą. Jis nuostabus! Pamenu, kiek juokiausi per 25 seriją, o paskui žliumbiau per 26 (kai L mirė), o paskui tas pats per 37 seriją, (kai Laitas mirė). Mylėjau abu ir L ir Kirą. Jie abu seksualūs, protingi, žavūs ir nuostabūs. Tekėčiau už L, o Kira lovoje :D. Mačiau ir filmus ir vistiek pykau, kad jie abu taip kvailai mirė.
THE BEST ANIME EVEEEER.
Ir dar gaila, kad taip ir nesužinojau tikrojo L vardo. -.-
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Death Note Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Death Note   Death Note Empty

Atgal į viršų Go down
 
Death Note
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Death Note (movie)
» Jeigu turetum Death Note...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Anime aprašymai-
Pereiti į: