Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Vampire knight

Go down 
+14
Himeji
Hachi
Sai
Mitsu-chan
Yomi_yomi
Miku♥
Sakura
yynnggee
Dynce
Klaudija
UsakOu
*PervCookie*
wakachi.
Aina*~
18 posters
AutoriusPranešimas
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vampire knight   Vampire knight EmptyŠt. 06 13, 2009 9:33 pm

Pirmasis mano aprašymas, tai labai nekritikuokit ;DD.

Vampire knight
Vampire knight VampireKnight


Рыцарь-вампир (Russian)
فامباير نايت (Arabic)
ヴァンパイア騎士 (Japanese)
吸血鬼騎士 (Chinese (Taiwan))
뱀파이어 기사 (Korean)


Studija ~ Studio DEEN.
Režisierius ~ Kiyoko Sayama.
Manga autorius ~ Matsuri Hino.
Žanrai ~ veiksmas, komedija, drama, romantika, supernatural.
Temos ~ Bishounen, Girls with guns, Gothic Lolita, Male harem, School life, Vampires.
Epizodų skaičius ~ 13.
Įgarsino ~ Daisuke Kishio - Kaname Kuran; Mamoru Miyano - Zero Kiryu; Yui Horie - Yuuki Cross...


Seniausias Yuuki prisiminimas – naktis, kruvinas sniegas, ir ją nuo ištroškusio vampyro išgelbstintis Kuran Kaname. Kaname – taip pat vampyras, tik gerasis.
Yuuki neatsimena savo šeimos, ar gyvenimo iki tos lemtingosios nakties. Ją įsivaikina Cross Akademijos direktorius. Paaugusi Yuuki tampa mokyklos prefekte, dėl dviejų priežasčių :
Kad apsaugotų Dieninio skyriaus mokinius (žmones) nuo naktinės klasės (vampyrų) ilčių. ir tam, kad apsaugotų tikrąją naktinės klasės mokinių tapatybę nuo landžių Dieninio skyriaus mokinių ausų ir akių. Juk dieniniai klasei jie – lyg svajonių išsipildymas, super karšti ir turtingi (-os).
Vakare, besikeičiant pamainoms “dienininkės” gauna pacypauti kažką panašaus į “Kaname kiss me, Idou I love you” – O Yuuki ir jos draugas, Zero Kiryu (taip pat prefektas) bando jas nulaikyti, kuo toliau nuo gerųjų vampyrų. Net ir “vegetarams” juk kartais užeina pagunda paragauti kažko daugiau…
Naktiniam skyriui vadovauja Yuuki išgelbėtojas Kaname Kuran, kartu su viceprezidentu Takuma Ichijou.
Visą Zero šeimą išžudė grynakraujė vampyrė. Dėl to jis nekenčia vampyrų, ir patapęs prefektu saugo Yuukę nuo tų “žvėrių”, nes pati ji, Kiryu nuomone, pernelyg jais pasitiki.
Deja, žiaurus likimas, lėmė tai, kad Zero prieš ketverius metus pats tapo vampyru…



Mano nuomonė ~
Pirmasis mano matytas anime, tik dėl jo taip pamilau anime ir japoniją. :scratching-hea
Šiaip, "filmukas" visai nieko, jei ne baisiai erzinantis Yuuki nesusipratimas, kai kur, ją gerai papurtyt norėjau. Mergaitei jau seniai pas psichiatrą laikas 💫 . Ir šiaip, labai gailėjau Zero, ir man įdomu - kaip jis dar nenusišovė, kai jo gyvenime vien šizzas? :flying-kiss:
Piešimas visai nieko, nemažai dėmėsio skirta akims, beje vaikinai tikri gražuoliukai 🍺 .




Screencaps ~
Spoiler:


Fan made trailer ~
https://www.youtube.com/watch?v=Z-6ZGJUqbj4


Antrosios dalies aprašymas ~ čia.

Ir apie aprašymą komentarų :look: .


Paskutinį kartą redagavo Aina*~, Antr. 06 30, 2009 8:29 pm. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyŠt. 06 13, 2009 9:43 pm

Geras aprašymas,man patinka tavo sukurtas tekstas. 8) Rašytoja tau tapt. xD :lol:
O šiaip lb nice ^^
Jo,aš ir rekomenduoju peržiūrėt anime ir tuo labiau mangą perskaityt,nes personažai,vaikinai būtent,labai gerai išpiešti,tai kartais skaitai mangą ir jauti kaip pilve dunda drugeliai., xDDDDDDDDD
So,če gerulė animė. ^.~ ♥
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyŠt. 06 13, 2009 9:53 pm

Ačiū dievui visko nesuknisau 👏 .
Atgal į viršų Go down
*PervCookie*
Pekinas
*PervCookie*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 270
Amžius : 31
Miestas : Uostamiestis.

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptySk. 06 14, 2009 5:08 pm

Sudomino, na ką, reiks permest akimis kelis epizodus :blank-look:
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyTr. 07 01, 2009 12:45 am

geeras animas :shock: :shock:
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyKv. 08 13, 2009 6:20 pm

Vienas is mano megemu anime :closed-eyes:
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyKv. 10 29, 2009 7:22 am

geras anime kai zejau tai per pora naktu viska perzejau negalejau sustot zet Yuki ir Zero labai kieti!!!!! Happy Dance
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyŠt. 10 31, 2009 7:01 am

cooool...
Atgal į viršų Go down
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyAntr. 12 08, 2009 4:21 am

mmmm... ZERO.... Fall in love yup
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptySk. 12 13, 2009 8:44 pm

Gerulis <3
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptySk. 03 07, 2010 1:29 am

Pirmas anime kurį žiūrėjau :3 oi dievinu šį anime.Tikriausiai čia nieko keisto,kai jūsų Sakuriukui patinka su vampyrais susiję anime xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyTr. 03 31, 2010 6:03 pm

Pirmasis man oanime,myyliu jį!! X33
Atgal į viršų Go down
Miku♥
LT patriotas
Miku♥


Pranešimų skaičius : 13

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyTr. 06 30, 2010 2:36 pm

Dievinu šitą animęęę. Fall in love Fall in love Tai pirmasis anime kuris mane sudomino.*.*
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyKv. 07 01, 2010 5:56 am

man jis nepatinka >.<... vertinciau blogu balu >.>
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyKv. 07 01, 2010 6:19 pm

Va taip ir buna parsisiunti zmogus, gaves viena gera rekomendacija anime, gauni 10 blogu ir nebezinai ar verta ziuret :(
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyKv. 07 01, 2010 9:50 pm

Seip pries ziurint reikai netik klausytis kitu nuomones bet ir atreikpti i anime zandra piesima ir kita nes jei tai neatitiks tavo noru anime pasirodys neidomus...
Nes jei tau rkomenduos koks mecha megejas jis Vampire knight vertins labai blogai kaip Grete....^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyKv. 07 01, 2010 11:26 pm

Zinau bet blogiausia, tikriausiai yra tai kad as suteikiu sansa visiem anime zanram :( O del piesimo isranki irgi nesu. As stengiuosi paziuret kuo daugiau anime, neatkreipiant demesio i ju zanrus. Galvos kojos taskosi - gerai kodel gi ne. Miela meiles istorija - Ji turetu buti idomi. Daug veiksmo - puiku tai turetu patraukti mani aki. Vienintelis zanras kurio neziuriu tj Shoujo ai (yuri ><) Taigi i rekomendacijas daznai kreipiu demesi. Nors daznai renkuos anime kurio praktiskai niekas nera mates
Atgal į viršų Go down
Sai
Kinija po tavo kojomis
Sai


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 186
Amžius : 33
Miestas : Osaka

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyPir. 08 02, 2010 3:34 pm

Peržiūrėjau du sezonus, ir man dar buvo mažai.
Nerealus anime.
Ypač Zero *drool*
Atgal į viršų Go down
Hachi
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 18

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyPen. 09 24, 2010 9:29 pm

Pirmas mano Anime kurį žiūrėjau.Gaila nepabaigiau.Bet vistiek Zero kiečiausias.
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyAntr. 10 12, 2010 1:53 am

Mačiau tiek pirmą tiek antrą dalį <3
Love it xD Vienas mano mėgstamiausių anime Gummy Bear
Atgal į viršų Go down
Ayumi^^
LT patriotas
Ayumi^^


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 27
Miestas : Kaunas

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyTr. 12 29, 2010 8:09 pm

Šitas geras Reach a love
Atgal į viršų Go down
Kiraa
LT patriotas
Kiraa


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 5
Miestas : Vilnius

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptySk. 01 23, 2011 11:40 pm

Perskaiciau aprasyma ir man pasidare idomu reiks kada paziuret si anime ;)))))
Beto esu girdejus daug geru atsiliepimu apie ji...
Butinai butinai noriu paziuret ;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Rendy
Įsėdi į lėktuvą
Rendy


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 77

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyŠt. 01 29, 2011 12:01 am

Kažkaip jis manęs nesudomino... Net nežinau kodėl .-.
Atgal į viršų Go down
Laito Ryuzaki
LT patriotas
Laito Ryuzaki


Pranešimų skaičius : 12

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyAntr. 07 12, 2011 1:40 am

Žiūrėjau jį po Death note, dėl to jis jau nebebuvo Tobulas. Bet vistiek ZERO! O kai Kaname parversdavo Yuuki, vis galvojau "na dabar jis tikrai ją pabučiuos!". Bet to nebuvo -.-. Ir iš vis toks beveik be pabaigos. Nei vaikučių vampyručių, nei Zero nebeliko. Uh.
Bet bus trečias sezonas!!!
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight EmptyAntr. 07 17, 2012 3:35 am

Man nesvarbu jog niekas nesilanko siame forume, as vistiek isreiksiui savo nuomone apie si anime kadangi maciau abu sezonus. Ar jis mane suzavejo? ne. Ar jis man patiko? ne. Ar as sedejau pabaigoje uzsidengus rankomis veida nes tai man atrode tiesiai sviesiai apgailetina. Taip. As zinau kad kiek zmoni utiek nuomoniu. Bet as asmeniskai neturiu kentrybes su tokiais anime, kazkokia melodrama nesibaigianti, chose pablai rauli, nedaryk to marija paula chulijeta nekaltai tai buvo Carlo Ronaldo kalte xD Sakyti jog siuzetas netikroviskas butu kvaila tokio tipo anime, taciau veikeju jausmai bent jau anime tirkai perteikti begalo netikroviskai. Visgi es ugirdejus jog anime gadina manga
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vampire knight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight   Vampire knight Empty

Atgal į viršų Go down
 
Vampire knight
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Vampire knight Guilty
» Rosario + Vampire
» D -Vampire Saga [2011.01.12]
» Seta <Bad music creates vampire bunnies>

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Anime aprašymai-
Pereiti į: