Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Zero no Tsukaima

Go down 
+2
Sai
Yuuhi~
6 posters
AutoriusPranešimas
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptySk. 03 14, 2010 3:21 am

Zero no Tsukaima


Zero no Tsukaima Zero-no-Tsukaima

Metai: 2006
Žanras: Comedy, Fantasy, Romance
Autorius: Yamaguchi Noboru
Seriju: 13/12/12 [3 sezonai]


Istorija: Veiksmas vyksta planetoje, iš kurios matyti žemė. Čia žmonės skiriasi tuo, kad jie labai primena žemiečių viduramžių laikus. Žmonės susiskirstę į 2 sluoksnius - Plėbėjai (eiliniai gyventojai) ir aristokratai (žmonės, kuriems leidžiama mokytis magijos). Vienoje aristokratų mokykloje mokosi Lousie, klasiokų dar vadinama Zero no Louise (jei nesisekė magija). Vienais mokslo metais, jos klasei teko atlikti ceremoniją, kurios metu iškviečiamas tavo sielos partneris. Dažniausiai iškviečiami būna mitiniai gyvūnai (drakonai, ugnies driežai [salamander] ir pnš). Ritualo metu Lousie išsikviečia plebėju iš žemės planetos vardu Saito, kuris tampa jos sielos partneriu. Vėliau, ji bandė jo atsikratyti, bet paaiškėjo, kad jos partneris ant rankos turi Gandalf'o runą - legendinio ginklų meistro palikimą. Nuo to laiko prasideda jų nuotykiai. Laikui bėgant Saito galvojo sugrįžti į žemę, bet įsimyli Lousie.


Istorijoje gausu visko : meilės, veiksmo, emocijų, humoro, šiek tiek moteriško smurto, ecchi, viename epizode net atsiranda ir meilės eleksyras, kuris susuka Lousie galvą.

Spoiler:

Mano nuomone piešimas kawaii~, istorija labai gera, įtraukianti ^ ^"


Paskutinį kartą redagavo Yuuhi~, Sk. 03 14, 2010 11:00 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sai
Kinija po tavo kojomis
Sai


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 186
Amžius : 33
Miestas : Osaka

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptySk. 03 14, 2010 1:44 pm

Spoileris man neveikia xD

Pats anime nelabai sudomino ^^
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptySk. 03 14, 2010 5:05 pm

man irgi spoiler neveikia>.<
o anime jau senai galvoju kadanors pazet
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptySk. 03 14, 2010 5:18 pm

manau jis spoilerį netyče ikišo - tuščią...
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptySk. 03 14, 2010 11:01 pm

Sutvarkiau spoilerį ^ ^"
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptyTr. 07 20, 2011 5:03 pm

Visai įdomiai skamba.. Reiks kada pažiūrėti.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptyTr. 07 20, 2011 6:00 pm

Visada norejau ji paziureti, bet taip ir neprisiruosiau. As aoskritai perziureti anime noriu daugiau negu jau esu perziurejus ^^" abejoju ar kadanors man pritruks kandidatu ka ziureti toliau nes dabar want to watch liste pas mane 130 anime
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptyTr. 07 20, 2011 9:58 pm

Pas mane jau 150 ;D Dvigubai daugiau nei esu peržiūrėjusi. Iš kur man atkasti daugiau laiko anime žiūrėjimui.. Wtf?
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptyKv. 07 21, 2011 12:03 am

O tu per kur zymiesi anime anime list ar anime planet?

Ok ias ir vel floodinu, prizadu nepaziurejus negrisiu i sia tema :D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptyKv. 07 21, 2011 5:51 pm

Anime list. Tu? Nors dabar ne viskas ten. Namie dar pora lapų prirašyta, ką noriu pažiūrėti (per telefoną kai neturiu ką veikti naršau, man neleidža prisijungti į MAL, tad užsirašau ;D)
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima EmptyŠt. 01 21, 2012 3:28 am

Pagaliau paziurejau pirma sezona, na ir ka glaiu pasakyti. Anime toks kaip ir tikejausi, linksmas lengvai ziurisi, mielas, juokingas :) zinoma iki sedevro toli, bet man patinka :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Zero no Tsukaima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zero no Tsukaima   Zero no Tsukaima Empty

Atgal į viršų Go down
 
Zero no Tsukaima
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Anime aprašymai-
Pereiti į: