Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<

Go down 
+9
Yomi_yomi
Ingirida.
Sai
Mae
yuu-chi
Gi~
windblast
Dynce
Mitsu-chan
13 posters
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptySk. 03 14, 2010 9:55 pm

Sveiki,
Taigi praejus siek tiek laiko nusprendziau susikurti anketa (yay for me) priezastis kodel anksciau jos nesusikuriau yra labai paprasta - as nemoku kurtis normaliu anketu xD dazniausiai parasau arba visa savo gyvenimo biografija xD arba kokius du tris sakinius.
Taigi esu Ieva ir nick'as mitsu-chan nera man budingas, tiesa pasakius cia vienintelis forumas kur as esu uzsivadinusi tokiu nick'u, tad jei kas is kokiu nors anime frm zino tatinuta arba Broniu malonu susipazinti as esu vienas ir tas pats asmuo :) Gyvenu Kaune, o jei tiksliau tai Petrasiunuose (visiems kurie nezino kur jie yra, tai petrasiunai yra mikrorajonas kuriame yra pazaislio vienuolynas, Kauno marios ir hesas xD) Man yra 15 metu uz poros menesiu sueis 16 yup yup yup yup Mokausi Kauno Maironio gimnazijoje ir Kauno Antano Martinaicio dailes mokykloje. Dievinu anime, Ir viska kas susija su Japonija, taciau nesu didele mangos skaitytoja, nes nesuprantu koks malonumas ziureti i monitoriaus ekrane esancius paveiksliukus, todel skaitau tik tas mangas kurias man pavyksta isigyti. Taipogi esu melomane, nes jei tik yra proga klausyti muzikos as jos klausau :) Dievinu sena klasikini rock'a t.y. tas rockas kurio tikriausiai klause jusu tevai. Sena gera Bitlu rockenrolla. Siuolaikini rock'a ir metala (nors siaip labiau prie sirdies metalcore) retkarciais i mano grojarasti isimaiso viena kita i pop stiliu panasi daina. Esu gerokai pamisusi del Naitomea o jei konkreciau ai del Satoru Karino Gummy Bear Gummy Bear Gummy Bear Gummy Bear Gummy Bear Gummy Bear Gummy Bear taipogi del istoriniu filmu, istoriniu knygu ir archeologijos. Turiu gan keista charakteri, esu siek tiek trenkta, bet nenoriu jusu gasdinti tai tuo ir pabaigsiu apie savo charakteri. Na o jei turit klausymu tai klauskit atsakysiu ;)
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptySk. 03 14, 2010 10:43 pm

Sveikute^^ malonu kad pagaliau susikurei anketa, beto geriau rasyk visa savo gyenima nei kelis sakinius apie save^^
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptySk. 03 14, 2010 11:17 pm

laaabas -_-
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyPir. 03 15, 2010 12:16 am

mmmm... bitlai Reach a love
malonu, kad pagaliau susikūrei anketą ;D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyPir. 03 15, 2010 1:04 am

Sveiki :)

O taip Bitlai yra nepakartojami yup yup yup
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyPir. 03 15, 2010 8:37 pm

hay ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyPir. 03 15, 2010 11:07 pm

Hey ^-^
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyAntr. 03 16, 2010 3:12 am

labas ;)
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyTr. 03 17, 2010 12:26 am

Sveika :)
Atgal į viršų Go down
Sai
Kinija po tavo kojomis
Sai


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 186
Amžius : 33
Miestas : Osaka

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyTr. 03 17, 2010 2:32 pm

Hey Smile
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyKv. 03 18, 2010 1:15 am

Sveika, labai malonu, kad pagaliau susikūrei anketą ;D
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyPen. 03 19, 2010 8:58 pm

LAABAS.. as visados taupamirsdavau taiparasyti
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptySk. 03 21, 2010 7:30 pm

Sai: Sveikas
Ingrida.: Sveika, zinau man daznai prireikia gana ilgo laiko tarpo ja susikurt
Yomi_yomi: Laabas, gerai kad visdelto prisiminei :)
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyAntr. 06 22, 2010 4:04 am

idek savo foto !
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyAntr. 06 22, 2010 4:32 am

Vardan tavo sveikatos nedesiu ^^ Supranti mano nuotrauka galima rodyti tik zmonem is kersto norint juos isgasdint
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyAntr. 06 22, 2010 5:15 am

kersik man... as tave galiu labai izeidineti >D
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyAntr. 06 22, 2010 5:23 am

Bet pakolkas tu man gera taigi ne ^^
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyAntr. 06 22, 2010 6:04 pm

kersik GreteiXD
idek savo foto as noriu lamnors pakersit^^
Atgal į viršų Go down
Nerce
Kinija po tavo kojomis
Nerce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Klaipeda

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyAntr. 06 22, 2010 9:41 pm

Hallo ^^

Prie tavo anketos truksta tiktai photo ;D
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyTr. 06 23, 2010 12:19 am

agaaaa.... gal kas jai galit ideti ispejima..! kad neisidejo foto...
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyTr. 06 23, 2010 3:51 am

aš pabūsiu GRUTE moderatore ir nekankinsiu žmogaus xD
Atgal į viršų Go down
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyKv. 07 08, 2010 2:38 pm

Labadiena Ieva Gummy Bear
Kodėl aš seniau čia neatklydau Wtf? ;OO
Ammm, aš Modesta malonu susipažint(xDDD LOOOOOOL)
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyPir. 07 12, 2010 4:23 pm

Sveika, man irgi malonu susipazinti. Beje nk tokio as i tav oanketa irgi buvau pamirsus nuklysti
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyPir. 10 25, 2010 11:39 pm

Hey. Tikrai panašus žmogus į mane esi. Malonu susipažinti ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< EmptyPir. 10 25, 2010 11:47 pm

Man irgi malonu. Bet tiesa pasakius as jau kaip ir pamirsau ka ten parasiau apiie save
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<   Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<< Empty

Atgal į viršų Go down
 
Click this topic and prepare to face doom >>>radom freak is here<<<<
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: