Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Rozen Maiden

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Rozen Maiden Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rozen Maiden   Rozen Maiden EmptyŠt. 04 03, 2010 8:08 am

Rozen Maiden

Rozen Maiden: Traumend
Rozen Maiden - Ouverture


Rozen Maiden 4a54781a_20bf6fec_rozen_maiden_wallpaper_by_yuna0306

Rozen Maiden
(TV - 12) - 2004
Rozen Maiden: Traumend (TV - 12) - 21.10.2005 - 27.01.2006
Rozen Maiden - Ouverture (TV special - 2) - 2006
Žanras : Magic, Drama, Adventure, Fantasy, Comedy, Action.
Epizodo trūkmė: 24 min.


Sakurada Jun turejo bendravimo problemų su savo klasiokais todėl buvo išmestas iš mokyklos. Poto kai Jun visa savo laika praleisdavo prie kompiuterio, apsipirkinėdamas internetu keistais ir prakeiktais daiktai. Vieną dieną po keisto laiško, skelbiančio, kad Jun laimėjo prizą, vaikino kambaryje atsiranda medinė dėžė, kurioje guli gražiai aprengta, kilmingai atrodanti lėlė. Veikėjas prisuka lėlę, o toji jam atsako antausiu dėl nemandagaus elgesio su damomis ir pristato save, kaip penktąją Rozen Maiden lėlę Shinku. Tada pasirodė klauno lėlė svaidinti peilius. Jun givybei grėsė pavolus, o ta lėlė -Shinku mainais į jo išgelbjima, liepė prisiekti jai ištikimybe...Kai Jun prisiekia ištikimybe, Shinku nukauna klauną ir papasakoja Jun'ui apie Alice Game tai žaidimas kurį žaidžia lėlės-Rozen maiden, rizikuodamos savo gyvybe, kad laimėtų.
Rozen maiden tai lėlės kurios buvo sukurtos specialiai žaidimui-Alice game, tos lėlės turi stebuklingų galių.




Mano numonė


Anime siek tiek nuobodokas nera daug veiksmo, bet verta žiūrėti vien dėl labai garažaus piešimo. Kieviena lėlė turi savita harakterį . Traumend seriju openingas visai neblogas. Geras anime tokiam ramem prieš miegą žiūrėjimui idomu stebėti, kaip viskas ten ju gyvenime vystosi. Yra keliatas jokingu seriju ir taip pat liudnu. Nemaciau special seriju, bet Traumed pabaiga man labai nepatiko taip viskas geria beigesi.

Rozen Maiden RozenMaiden


Paskutinį kartą redagavo Dynce, Antr. 05 04, 2010 6:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Rozen Maiden Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rozen Maiden   Rozen Maiden EmptyŠt. 04 03, 2010 5:35 pm

mano favoritas anime Reach a love

laaabai dievinu si anime. 1mas mano mylimiausių.
O kode Suigintou foto neįdėjai??
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Rozen Maiden Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rozen Maiden   Rozen Maiden EmptyŠt. 04 03, 2010 5:56 pm

jei buciau Suigintou foto dejus tai butu reikeja ir kitu leliu na kas yra mate si anime tikrai zino kaip atrodo Suigintou tikriause man vieninteles Suigintou ir buvo gaila... Seip cia tu man pripasakojai apie si anime aisku nesigailiu kad ziurejau bet siek tiek nuvyle tikejausi kad bus liudnesnis ir ta pati pabaigai viska sugadino...
Atgal į viršų Go down
Sai
Kinija po tavo kojomis
Sai


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 186
Amžius : 33
Miestas : Osaka

Rozen Maiden Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rozen Maiden   Rozen Maiden EmptyŠt. 04 03, 2010 6:10 pm

Atrodo tikrai įdomus anime Reach a love

Reiks pažiūrėti kai netingėsiu pabaigti žiūrėti Asu No Yoichi xD
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Rozen Maiden Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rozen Maiden   Rozen Maiden EmptyŠt. 04 03, 2010 6:10 pm

Geras straipsnis, Dyn ^ ^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Sponsored content





Rozen Maiden Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rozen Maiden   Rozen Maiden Empty

Atgal į viršų Go down
 
Rozen Maiden
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Maiden Rose

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Anime aprašymai-
Pereiti į: