Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Meet'as Šiauliuose

Go down 
+6
Ingirida.
appl-
Dynce
Seta
Yuuhi~
wakachi.
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptySk. 04 04, 2010 4:48 am

Jei esat labai turtingi daryti meet'ą birželio vidury tai patys ir varykit. Pinigai man nekrenta iš dangaus.. O mėnuo bus likęs iki vyšnių šventės.. Aš vis dar pasilieku prie gegužės galo, nes man birželio 11d egzai.
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptySk. 04 04, 2010 5:16 am

as uz geguze... nes orai turetu greit atsilti... o man... anou... nors...... man seip visdar taspats.. get gerai yra geguze.. koki laisvadieni XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptySk. 04 04, 2010 4:31 pm

As taip pat uz geguzi nes Birzeli neturesi laiko ir tikriausei neatvaziuociau....
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptySk. 04 11, 2010 5:27 pm

Siulau geguzes pirma nes tada bus darbo diena kai niekas neina i darbaXD seip bus sestadienis ir turetu nereikt eit i mokykla pirmadieni ilgas savaitgalis^^

Gal atsimenant kai ruosemes ziemos mee'tui norejom kazkoki trumpa filmuka nufilmuot... Bet nieko nesigavoXD tai dabar galetumem kanors tokio padaryt, na blogiausiu atveju as vistiek is jusu paimsiu interviuXDDD
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptySk. 04 11, 2010 5:42 pm

As uz ^^ beto oras jau geras ^^ galesite platformas mautis nebijodami i bala ikrist, o iki to laiko ir zeme isdzius... o seip galetumeme pries ta geguze pasiziuret kuria diena lietucio nubutu... Beto pas mumis yra Sushi baras... 10ciai zmoniu padeklas 70lt jei atsirasto norinciu galetumeme nueiti...arba jei noresite pataupyti pinigus bento atsinesime ^,^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptySk. 04 11, 2010 10:20 pm

OK.... o butu vegetarisku sushi T_T?
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptySk. 04 11, 2010 11:58 pm

umm zuvis kaip ir ne miesa skaitosi... tai cia ne vegetariska? jei ga balesi valgyti tik imbierus konservuotus XD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyPir. 04 12, 2010 2:04 am

as irgi uz ^-^ reik pinigu sukrapstyt iki tos dienos XD
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyŠt. 04 24, 2010 4:13 pm

aš už birželį. Tik dėl sushi - nemėgstu ;D
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyPir. 04 26, 2010 1:27 am

Zmones, kodel numireme? Neuzilgo ta geguzes 1d... mastome greiciau, nes nusikels meetas i nezinia kokia diena... Ar atvaziuotu kas Geguzes 1d?
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyPir. 04 26, 2010 1:37 am

OK sensei! na geguzes 1d. gal dar per anksti..., nes su orais nekas darosi... o man dzin kam kas geriau. Rasykit visi savo norimas datas.

Aš siūlau gal kokia gegužės 8d. arba man dzin...
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyPir. 04 26, 2010 1:48 am

man gerai geguzes pirma penktadieni man pamoku nebus nebus daug nd^^ na bet jei bus salta tai kita dar savaitgali svarbiause suzinot kokie orai bus
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyPir. 04 26, 2010 3:24 pm

Šiaip galėtume kai bus free hugs šiauliuose visi susitikt ^^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyPir. 04 26, 2010 4:46 pm

man tai nesvarbu kokia diena svarbu kad butu savaitgalis nes tada bunu laisvesne ^-^ na bet vistiek manau kad geguzes 1 geriausias variantas xD
~
turiu dar viena minti - tiesiog siandien (ar kita diena) visiem susest ir pakalbet per skype. susitartumem del dienos,valandos kada tinkames, ka veiksim ir t.t. yup
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyPir. 04 26, 2010 9:22 pm

man taiktu betkuri sestadieni arba sekmadieni
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyPir. 04 26, 2010 11:59 pm

geguzes 1d. neaaaa... mamų diena.. man į turgų varyti reikės. xD per anksti dar.. kitą sav dar gal..
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyAntr. 04 27, 2010 12:09 am

nu as nezinau reikia susest ir visiem pasikalbet ^-^
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyAntr. 04 27, 2010 1:46 am

Siulau Geguzes 15d. butu tada laiko visiems pasiruosti ir seip manau butu silta jau normaliai ir ummm butu like tik 2sav iki birzelio, pagal mosladienias... Tai vat...
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyAntr. 04 27, 2010 2:03 am

aš 100% už Setą
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyAntr. 04 27, 2010 2:25 am

As irgi noreciau, kad darytume meet'a kai bus ta free hugs akcija, nes bent jau manes taip daznai niekas nevezios >.<
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyAntr. 04 27, 2010 2:40 am

o kada bus ta free hugs??? kur??? kas bus?? viską klokit staigiai!
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyAntr. 04 27, 2010 3:13 pm

nesprisimenu dabar puslapio registracijos, kai būsiu namie atsiųsiu.
Jie vyks gegužės 22d. 14-19valandomis, susitinkam prie auksinuko, o toliau vaikščiosim ir dalinsim hugus ^^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyAntr. 04 27, 2010 4:05 pm

tai gal tada atkeliam i 22diena iki to laiko tikriausei visi spes pasiruost beto turesim laiko pabut visi iki 14val nes mes anksti atvaziuosim....
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyAntr. 04 27, 2010 7:10 pm

Na visa info ir registracija čia ->> http://mpersonal.puslapiai.lt/
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 EmptyAntr. 04 27, 2010 9:09 pm

Hmm jei jus dalyvausit free hugs akcijoje tai cia ir bus dalyvavimas free hugs akcijoje, o ne meetas, bet aisku jei jus visos tuom suinteresuotos tai galite dalyvauti... As asmeniskai kazin ar tuo atveju pasirodysiu... nebent butu meetas pries akcija ir po to jus ten eitumete...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Meet'as Šiauliuose
Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» ~ Rugpjūčio 9 - oji ~ "Yume" CosplaY Šiauliuose ~ Cosplay aptarimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas~~> :: Užrakintos temos-
Pereiti į: