Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Hand-made Harajuku:n...

Go down 
+13
MoiManaMois
Miku♥
Sleepwalker.
Yomi_yomi
windblast
Nerce
Dynce
appl-
yuu-chi
Makeshift
Gi~
*Kirise*
Seta
17 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyPen. 04 16, 2010 11:53 pm

Ranku darbo mados XD
Taigi zinau, kad cia yra keliatas zmoniu, kurie kartas nuo karto isitraukia siuvimo masina, ir su ja daugiau ar maziau ''pazaidzia'', o gal ir rimtai uzsiimineja. (Na galbut ir ne cia pataikiau rasydama tema, bet cia nei cosplay ir nelabai butu galima pavadinti sava kuryba. Cia jau darbas.)
Taigi, tarp japonisku gatves ir jaunimo stiliu propoguotoju neretai pasitaiko tokiu, kurie patys siuvasi drabuzius, juos kuria, pritaiko didesnem progom ir kasdienai. Tai daznas reiskinys tarp Lolitu, kurios netik siuva drabuzius, bet ir kuria papuosalus, siuvineja (Kamikaze Girls pagrindine veikeja taip pat siuvinejo ir galimas daiktas, kad ikvepe daugybe mergaiciu tuo taip pat uzsiimti), neria, ar net dekoruoja savo namus ir uzsiima kitais rankdarbiais, bet cia jau kita tema.
Taip pat Europoje harajuku ir visual kei propoguotojai neretai senus ar padevetus rubus persisiuva ir pavercia ektravagantiskais, bei stiliovais ''Škurliais'' (del Japonijos nesu tikra, nes esu maciusi tik padevetu vardiniu drabuziu parduotuve, kurioje kainos turetu buti kelis kartus didesnes uz musu VeroMod'os kainas XD) Neretai tenka isgirsti is interviu ar kitu informacijos saltiniu kad ir daugumos musu numyletiniai (J-rockeriai) jaunysteje paimdavo zirkles, ar net adata i rankas, kad galetu atrodyti iskirtiniau (Pries gera 10meti tiek daug prienamu alternatyviu parduotuviu Japonija neturejo).

Zurnalas Gosu Loli yra specifinis tuom, kad parodo ranku darbo sukneles, kurias gali pasisiuti kiekvienas noro turintis zmogus, nes jame salia buna ispauzdintos iskarpos(kurias deje internete sunku rasti).
Spoiler:
Taipat nesudetingu iskarpu galima rasti ir ''Gothic&Lolita Bible'' tiesiai is garsiausiu Lolita/Gotihic/Visual-kei dizaineriu.
Spoiler:


Taigi, gal kas siuvasi drabuzius patys? Ar juos velkates parastomis dienomis? Gal turite idomiu iskarpu? Ir t.t Gal kas gali parodyti savo darbo drabuzius?
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyŠt. 04 17, 2010 12:14 am

Tiesą sakant labai norėčiau pati siūtis rūbus. Deja, nemoku :D Kelis kartus esu bandžiusi kažką panašaus daryti, bet tik sugadinau medžiagą ir viskas :D
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyŠt. 04 17, 2010 1:00 am

Aš tai moku siuvimo mašina siūt, bet retai užsiimu drabužių siuvimu ar persiuvimu, geriau paprašau močiutės kad tai padarytų XD
o pati labiau mėgstu aksesuarus darytis ;3
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Makeshift
Pekinas
Makeshift


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 235
Amžius : 28
Miestas : Vilnius

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyŠt. 04 17, 2010 3:34 am

auksarankės!
ypač palyginus su tokiu žmogum kaip aš,
kuris per darbų pamokas eidavo pjaustyt medį
kad tik nereikėtų tekstilės ir panašių stuff :D
bet man visad patinka apžiūrinėt ką kiti padarę, nes tai originalu n_n
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyŠt. 04 17, 2010 7:15 pm

va sita linka jau seniau buvau radus ir galvojau pasisiusiu bet vis medziagos nenusiperku >.< nu jei kas norit galit pabandyt ^ _ ~
stai linkas http://www.craftster.org/forum/index.php?topic=259026.0
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyŠt. 04 17, 2010 7:21 pm

Tą linką jau senai irgi žinau, ir medžiagos turiu, bet neprisiruošiu siūtis xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptySk. 04 18, 2010 4:31 am

aš siūnu ir kaupiu kaupiu viską vasarai... bet mazai laiko turiu...
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptySk. 04 18, 2010 5:00 pm

Tai gal kas foto pasidalintumet jei negaila?
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptySk. 04 18, 2010 6:47 pm

na aš žiauriai siūnu... bet kadanors ok. ir Dynce labai fainai siūna...
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyPir. 04 19, 2010 10:48 pm

Na kaip jau Krist sake as siunu nors tai pavadinciau ne siuvimu bet is senu rubu perdirbineju i naujus juos siek tiek pakeiciu dekoriuoju ir panasei... jauciu net nelabai mokeciau is toiu brezinuku kanors padaryt....
Blogiause tai kad neturiu siuvimo masinos tai mano darbas gan ilgai trunkatodel dar nesu nieko itin rimto pasisiuvus.... Ir dar siektie dekoruoju savo kambari^^"
kaikuriuos rubus nesoju sianden kaip tik buvau mokykloj su savo pacios perdarytais marskineis....
Kadanors susirinksiu kur esu visus siuvinius padejus ir parodysiu jum.... Beto labai noriu pamatyt ka Seta yra pasiuvus....
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyTr. 04 21, 2010 12:25 am

Na kadarors pasifotkinsiu bet kazkaip nedrasu sakyti kad tas drabuzis mano siutas nes tada geda ji vilktis pasidaro >.<
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyTr. 04 21, 2010 9:01 pm

Man ir geda sakyt kad tai mano pacios darytas rubas todel nedaznai kanors nesioju tesiog kaupiuXD Na ka parodysiu keliata Aksesuaruka esu padarius^^ nieko ipatingo bet bet proga man juos is staliaus istraukt^^

https://2img.net/r/ihimizer/img7/4227/00005yw.jpg

Cia sage pasidariau ja per viena nakti bet kelis kartus panesiojau isploviau tai jau neitin gerai atrodo^^

https://2img.net/r/ihimizer/img145/3640/00010a.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img202/3631/00011v.jpg

Lankelis tai buvo labai senas mano vaikystes lankelis kuri sugalvojau atrestoruoti tai apsiuvau medziaga ir padariau tokius nedidelius iskilimus

https://2img.net/r/ihimizer/img202/5388/00008n.jpg

Cia medziaga likus nuo lankelioXD... Iskirpau,apsiuvau ir prisiuvau gumytes pasidariau kauke, pagal ideja turejo but daugiau ziogeliu bet tingiu juos segiot>.<

https://2img.net/r/ihimizer/img714/240/00009i.jpg

Cia toks daigtas kur Lolitos risasi ant galvosXD ( nezinau kaip pavadinti) ji padare Yomi^^ siektiek per didelis bet grazus^^


Kita kart idesiu daugiau....
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyTr. 04 21, 2010 11:13 pm

labai grazus tas lankelis ^-^ o sage tai isvis Reach a love
Atgal į viršų Go down
Nerce
Kinija po tavo kojomis
Nerce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Klaipeda

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyKv. 04 22, 2010 1:05 am

Tas daigtas, kuri Lolitos dedasi ant galvos labai graziai padarytas ;D
Suzavejo mane xD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyKv. 04 22, 2010 2:23 am

o kur tas pink galvos dangalas kurį aš užsidėjus vaiką vaidinau...

ir parudyk savo lėlę killerę kurią pakorėm xDDD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyKv. 04 22, 2010 2:33 am

Yuu - Aciu Gummy Bear

Ta pink dangala ne as dariauXD
Lele parodysiu daba meski darau, beto kai ji kaba sunka ja grazei nufotkit reiks nukabint ir vel pakartXDDD tai dar daug turiu ka parodyt tik vat reikia viska fotkint>.<
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyKv. 04 22, 2010 8:21 pm

Na labai fainai ^^ graziai susiuta.
Pas mane visos drabuziu foto istrinto,s bet aksesuara viena turiu per pora h padaryta... Zadu ji detis, bet jis nei mane i lolita nei i sesele daro panasia -___- Po perkunais drabuziu niekaip nenufotkinu....
https://2img.net/h/i257.photobucket.com/albums/hh218/Loli5374/PIC_2050.jpg
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyKv. 04 22, 2010 8:49 pm

is ko pasidarei ta galvos apdangala ?
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyPen. 04 23, 2010 3:05 am

koks fainas,manau jei dar pasisiūtum koki kostiumą su kortom tai butu gražu žiūrėt :D
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyŠt. 05 01, 2010 12:29 am

Na va prisiverciau nusifotkinti siektiek...
Cia Sijonas su kurio variau i Obscura.. yeah me atrode kvailai... Ir sita korseta ir Overbust persidariau i Underbust ir susisiaulinau keliomis ismieromis... Bet is po koncerto susilankste virbai, nuo taskymosi, tai keistai atrodo dabar (kaip matote)
Spoiler:
O sita specialai siuvausi prie creeperiu nesioti bet gavosi prie horsu kuriu vis dar neturiu =____= Jis siektiek susiglamzes is po Alisos stebuklu salyje ir Ninja Assasin antros perziuros... Aj taip pat ta daikciuka po kaklu pasidariau:
Spoiler:
Na va, ka manote? ^^


Paskutinį kartą redagavo Seta, Pir. 03 05, 2012 1:26 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyŠt. 05 01, 2010 2:34 am

pirmosios suknes priekis grazus. ir antroje nuotraukoje tas daikciukas grazus XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyŠt. 05 01, 2010 3:11 am

pošimts kukulių!!!! žiauriai gražu!!!!
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptyŠt. 05 01, 2010 3:53 am

kietai pavarei !
Atgal į viršų Go down
Sleepwalker.
LT patriotas
Sleepwalker.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 11
Amžius : 28

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptySk. 05 02, 2010 10:06 pm

Woow! O.o Kietai! *aplodismentai*
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... EmptySk. 05 02, 2010 10:30 pm

Labai grazu^^ Hand-made Harajuku:n... 616587
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Hand-made Harajuku:n... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hand-made Harajuku:n...   Hand-made Harajuku:n... Empty

Atgal į viršų Go down
 
Hand-made Harajuku:n...
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: ~Jp StrEEt FasHiOn~~> :: Harajuku-
Pereiti į: