Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan

Go down 
+3
Ame-chan
Dynce
Mitsu-chan
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptyAntr. 06 22, 2010 8:09 pm

bet palygint su Lietuvos muziejų kainom.. xD
aš net nepamenu ką vaikystėj klausydavau xD
reik būtinai pažiūrėt, nes nesu mačius :3
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptyAntr. 06 22, 2010 9:37 pm

Nu jo anglijoje arba muziejai nemokami arba ju kaina siekia debesis.
As atsimenu ko klausydavau bet no to man nei kiek negeriau O_O Ypac kai mane sese visdar tuo erzina xD Nes as visad susigestu prisiminus ko klausydavau
Butinai paziurek toks fantastiskas filmas, ypac kai Let it Be dainavo Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 870233
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptyAntr. 06 22, 2010 11:56 pm

jau baigiau žiūrėt <3
tikrai labai patiko, kada nors dar kartą būtinai pažiūrėsiu ^^

vieta kur dainuoja 'let it be' tikrai labai fantastiška.. man dar labai patiko 'strawberry fields forever' :D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptyTr. 06 23, 2010 3:42 am

As irgi galvoju kad deretu paziureti antra karta. O siaip let it be tai youtubei karts nuo karto pasiziuriu :) Jo ta daina kietai buvo padaryta ^^ Siaip ten daug dain ugerai padarytos tik nusivyliau kazkaip revolution :(
Kad ir kas sukure si filma, man jis patiko. Ir tikiuosi kad sukurs antra su biltu dainom, nes dar daug geru bitlu dainu liko nepadainuotu ^^
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptyTr. 06 23, 2010 1:54 pm

man dar labai įsiminė 'all my loving', nes šią dainą labai mėgstu :3
Jap, manau jei šis filmas gerų įvertinimų gavo bus sukurtas ir antras ^^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 12:22 am

Taigi praejo tikrai daug laiko nuo paskutinio mano cia parasyto pranesimo. Ir kaip galiu teisintis? Nieko idomaus nenutiko? neturejau laiko? buvau begalo uzsiemusi? turejau kitu prioritetu? Argi nuo to kazkas pasikeistu? tikrai ne, o ir aprasyti ka as turejau. Nes nuo paskutinio iraso cia ivyko tiek daug nuostabiu dalyku, tiek daug pamatytu nauju vaizdu, tiek daug nauju pazystamu, tiek daug juoko akimirku, tiek daug nauju pojuciu, tiek daug nauju kvapu, skoniu, tiesiog visko.... Taciau zvalgytis atgal ir parasyti monologa is kurio iseitu knyga as dabar tikrai nezadu :) Kas kart rasyti dienorasti kam nors idomaus nutikus, butu perdaug pastovu. O monotoniskumo ir rutinos netgaliu pakesti. Mes visi esame skirtingi ir sugebame patirti skirtingas emocijas, jausmus skirtingomis akimirkomis. Taigi kodel daznai mes pasiduodame rutinai ir diena is dienos elgiames taip pat kai galime elgtis siek tiek kitaip. Kodel as turiu eiti i mokykla panarinus galva kai mano nuotaika yra gera, o uzklupus blogai nuotaikai eiti taip pat? Kodel tiesiog negaliu nustrikseti imokykla dainuodama? Sedeti rimta kai visi juokauja? juokauti kai visi kiti tyli nes man linksma? As nesakau kad pastovumo zmogui nereikia. Nes mum jo reikia kaip saugumo jausmo, as tiesiog sakau jog reiktu islipti is rutinos ir kasdien stengtis izvelgti kazka kito kasdieniniuose dalykuose :) Dievas mum dave gyvenimo pradzia ir pabaiga o ka darysime su mum skirtu laiku cia jau musu pasirinkimas. Niekas musu nepririso prierutinos panciu, tai juk musu pasirinkimas pasiduoti rutinos priespaudai. O as ir vel pasidaviau emociju proverziui ir pradejau pamokslauti net nekreipdama ar manes kasnors klauso ar visgi pradejau kalbeti monologa ;) O jeigu rimtai tai prasau pasakyti man jeigu as pradesiu perdaug pamokslauti :) kad ir dabar skaitant si dienorasti jeigu manot jog perdaug pamokslauju sakykit: Mitsu suprantu Lietuvioje krize, Kubilius vagia, bet gal jau gana, net elitines poliklinikos oensininkes tiek nepamokslauja :D O uzbaigiant si siek tiek trenkta monologa, noriu pasakyti jog atsiprasau kad patingejau ir neaprasiau kaikuriu dalyku kuriuos tirkai galejau aprasyti. Ir kita kart pasistengsiu parasyti kanors idomaus :)

Na o ka galiu pasakyti apie sia diena ir vakarykste diena? Istiesu nelabai ka, nes pati to nenoredama persalau. O juk visi tikriausiai zinote kaip nuostabiai siaucia apsirge zmones ;) taigi nenoredama jum gadinti nuotaikos savo ligos istorijomis, nusprendziau padaryhti sarasa dalyku kurie man kelia sypsena. Kadangi pastaruoj umetu pastebejau jog kaikurie sio forumo nariai tai daro ir, bent jau man tai pasirode idomu ir tiesiog silta :) taigi gerbiami yume-cosplay forumo lankytojai man dziugu jum pristatyti... .dam dam dam dam dam (dramatic sounds) xD



Dalykai kurie dziugina Mitsu (part1?)

1. Puodelis arbatos ryte.
2. Sniegas.
3. Rytinis serksnas troleibuse ant langu.
4. dideles pusnys.
5. Storos pirstines.
6. Muzika kuria as megstu.
7. Internetine karaokes programele kuri pastoviai sako jog as nusidainuoju :D
8. Spalvoti aksesuarai
9. Mano seima.
10. Gimines.
11. mano nuostabus draugai.
12. Silti apkabinimai.
13. Tylios akimirkos apmastymams.
14. Nuosirdus zmoniu juokas.
15. Senamiestis vakare ;)
16. Gatves muzikantai.
17. Klasiokai.
18. Klasiokai daileje.
19. Popieriaus lapas dazai ir emocija.
20 Pliusinis meskiukas kurio viduje ismontuoja silta spuslikas :D
21. Trumpi susitikimai su man svarbiais zmonem
22. Mano netokia jau patogi lova kuri atrodo ideali po sunkios dienos.
23. Pietu miegas.
24. Knygos
25. Anime
26. fotografija.
27. Mano neismanusis telefonas kuriame talpinu draugu nuotraukas
28. Mano kompiuterio desktopas.
29. Slovinimas.
30. Nuosirdus pokalbiai.
31. tos kvailos akimirkos kai pati nebezinau is ko juokiuosi.
32. Siltos kojines.
33. visi dalykai kurie man per matematika staiga pasirodo neitiketinai idomus.
34. Svenciu kvapas ore.
35. Pyrago kvapas.
36. Klasiokas kuris visados man skolina piestuku
37. Minksti ir kvepiantys zmoniu plaukai ^^"
38. Gitara.
39. Kaledine muzika.
40. Tas jausmas kai pati pasieki kazka svarbaus.

Na manau pradziai uzteks :) Ir taip daug prirasiau. Aciu visiems kas nepatingejot perskaityti mano sarasa, kuri rasydama as negalvojau ka rasau. Aciu uz jusu demesi :)



Love you all:
Mitsu-chan
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 12:55 am

sara nepatingejau perskaity, bet to ilgo teksto neiveikiau.
Nusirdziai pavydziu zmonems kurie sugeba dziaugtis tokiais paprastais dalykaisT_T
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 1:01 am

Mitsu ! aš tave MYLIU! Tu skaitai mano mintis.
nzn kaip čia paskyti bet aš tingėjau skaityti kitų dienoraščius bet tavo perskaičiau.

Aš taip svajoju atsiskirti nuo šio monotoniško gyvenimo bent keliom dienom...
ir apie kasdienybę ir įžvelgimą kasdien kažką gero vis aiškinu Dyncei. manau, kad tai ne kiekvienas žmogus gali.
Kartais man menka žmogaus šypsena gali pakelti nuotaiką visą dieną....
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 2:55 am

Aš dažniausiai būnu kitokia nei visi. Pradedu juoktis, kai visi susikaupę. Arba šiaip einu gatve išsišiepusi, kas Lietuvoje labai reta. Todėl aš tau visiškai pritariu ^^
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 3:02 am

aš kažkaip sugalvojau kiekvieną dieną sarašyt, kas man linksmo/gero nutiko tą dieną. Tai prieš keletą dienų pasiėmiau sąsiuvinį ir kasdien rašau, kuo daugiau dalykų kurie mane pralinksmino. tai įvykiai ar tiesiog juokingos frazės, kurias išgirdau. Tai super, nes berašydama suprantu, kiek daug gerų dalykų/įvykių/žmonių sukasi aplink mane :)
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 4:52 am

Dynce, istiesu dziaugtis smulkmenomis nera sunku tereikia pasistengti ir visur raasti geraja puse :)
Appl, Dekui as irgi tave myliu Gummy Bear malonu jog viska perskaitei :) ir taip tu teisi diena praskaidrinti gal iir menkiausi dalykai
Niya, Sakiau kad mes panasios :D nes as irgi pradedu juoktis kai visis susikaupia sedi pvz pamokoje. Arba ryte as bunu labai laiminga kai visi sedi neisimiegoja ir toki zombiai
Gi-, nuostabi ideja ;) man irgi reiketu taip padaryti :)
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptyPir. 12 06, 2010 10:40 pm

ir vel kartoju .. labai viska graziai surasei T^T... o apie miega. kaip eini miegoti po sunkios dienos.. tai tiesa............
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 EmptyŠt. 12 18, 2010 2:18 am

Dekui :) jo miegas yra vienas is nuostabiausiu dalyku, labiausiqai vertinamas mokslo dienomis :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ame-chan ^^
» Aya~chan ^-^
» Ayu-chan ^^
» MaiKa-chan's f***ing s**t
» Nanami-chan

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: