Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Laiškas kalėdų seneliui :D

Go down 
+9
yuu-chi
Yomi_yomi
Dynce
appl-
Nina.
Mitsu-chan
windblast
Gi~
Nerce
13 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Nerce
Kinija po tavo kojomis
Nerce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Klaipeda

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyAntr. 08 03, 2010 2:45 am

Linksmas testas, rasykit kas sauna i galva, bet pirmiausia atlikit si testa o tada skaitykit kitu atsakymus, taip bus linksmiau :D

http://www.vaikam.lt/?to=read&with=test


Mano rezultatas:

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Nerce. Sulaukiau 15 metų. Bet kai kurie banditai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti netiesa. Kiti chuliganai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip suo, imu staugti kaip meska ir pasislepiu spintoje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi sandeliuke! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški psichai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra neiveikiamas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Miyavi yra tikras katinas, the GazettE dainuoja blogiau negu zalgiris, o Starosaite - apskritai varna. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek agurkas, nes per pamokas sedziu prie kompiuterio, o per pertraukas daug kalbu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip kaime, o namuose tupiu kamputyje kaip pelyte. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo hamburgeris tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik bilietas i Gazettuku koncerta. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Japonijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip morka, ramus (-i) kaip kede ir išmintingas (-a) kaip Jurgita. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smelis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 25 litų. Mielas Seneli, nebūk uodas, išpildyk mano prašymą!

Tavo grazi, protinga ir nenugalima Nayuko ^^.
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyAntr. 08 03, 2010 3:05 am

tą seniai žinau :DD
--
Mano vardas Gintarė. Sulaukiau 666 metų. Bet kai kurie blogiukais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti netiesą. Kiti chuliganais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip kaimynas, imu staugti kaip tigras ir pasislepiu batų dėžėj. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi bate! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški freak'ai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra neįmanomas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Mamontovas yra tikras žiurkė, FOJE dainuoja blogiau negu lietuvos rytas xD, o Zvonke - apskritai žuvėdra. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas miegu, o per pertraukas gražiai šypsausi xD. Mokykloje aš jaučiuosi kaip bomžyne, o namuose tupiu kamputyje kaip voriukas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai kiaulių gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo gryybai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik nauji batai. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet HARAJUKU<3? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip bulvė, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip R. Rudokas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra limonadas su daug E xD, o kita pusė - cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 999 litų. Mielas Seneli, nebūk šuo, išpildyk mano prašymą!


Tavo gražus, mielas ir turtingas Ginny.
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyAntr. 08 03, 2010 4:04 am

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Gabrielius. Sulaukiau 16 metų. Bet kai kurie idiot manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu galvoti. Kiti išminčiais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik išdurti. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip baba, imu staugti kaip ožka ir pasislepiu tečio mašinoje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi mano kambaryje! Nes mano tėvai yra Juozas. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Birute. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Galvosukis. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Merūnas yra tikras Arklis, Žąsinai dainuoja blogiau negu Žalgeris, o Birutė - apskritai Paukštė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Tsukinija, nes per pamokas Nieka, o per pertraukas stoviu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip babos subinėj , o namuose tupiu kamputyje kaip tarakonas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai maras. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo gira tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik traktoriuks. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet afrikoj? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip tsukinija, ramus (-i) kaip kėdė ir išmintingas (-a) kaip Birutė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Sula, o kita pusė - Smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 45 litų. Mielas Seneli, nebūk Tarakonas, išpildyk mano prašymą!



Tavo gražus, bjaurus ir gailestingas Gabrieliuxxxxxxxxxxx.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyAntr. 08 03, 2010 3:13 pm

O jergau kaip juoktis pradejau skaitydama jusu laiskus ;)
Tik nepatinka kad daug kas Zalgiri kaip blogiausia komanda ivardijo :(
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Ieva. Sulaukiau 777 :D metų. Bet kai kurie Ninzes :) manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Dumti akis. Kiti Pedo Bear sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip TROLEIBUSINES Pensininkes, imu staugti kaip Oposumas ir pasislepiu Uz medzio. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi Dreveje! Nes mano tėvai yra Babajai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Rusai O_O. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Neiveikiamas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Marijonas Mikutavicius yra tikras Jakas, Gravel dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas, o Riaubiskyte _ _" - apskritai Lama. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Cukrinis runkelis, nes per pamokas Klausausi Muzikos, o per pertraukas Juokiuosi. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Dykumoje, o namuose tupiu kamputyje kaip Ziurkius :3. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Kataras. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Kepeneles >< tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Darmblys vardu Styvas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Kyote? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Bulve, ramus (-i) kaip Taburete ir išmintingas (-a) kaip Opra ;D. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Slapimas, o kita pusė - Miltai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 litų. Mielas Seneli, nebūk Iguana, išpildyk mano prašymą!



Tavo Gauruotas, Minkstas ir Slapias Ievalas .


O jergau taip pradejau juoktis negaliu xD

Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
Nina.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 30
Miestas : Rokiškis

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyAntr. 08 03, 2010 4:05 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Deimante. Sulaukiau 17 metų. Bet kai kurie Idiotai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Apgauti. Kiti Mulkiai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Mano suo, imu staugti kaip Kojotas ir pasislepiu Balkone. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi Po kede! Nes mano tėvai yra Keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Pscihai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Nelengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad R. Cicinas yra tikras Bebras, Foje dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas, o N. Zvonke - apskritai udra. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Burokas, nes per pamokas Piesiu , o per pertraukas Garsiai kalbu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Aliaskoje, o namuose tupiu kamputyje kaip Skruzdele. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Vezys. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Vedarai O_o tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik naujas mp3. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Japonija? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Kopustas, ramus (-i) kaip Stalas ir išmintingas (-a) kaip J. Smoriginas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Vanduo, o kita pusė - Smelis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 19 litų. Mielas Seneli, nebūk Sliekas, išpildyk mano prašymą!



Tavo Grazus, Parastas ir Mielas Dimmy~Doo.


Cia geras buvo!!! Ilgai juokiausi.

Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyAntr. 08 03, 2010 9:15 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Krist(Ė). Sulaukiau 8 metų. Bet kai kurie daunai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu ma mi mu me monster-kun. Kiti baka sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip mama, imu staugti kaip žirafa ir pasislepiu po stalu. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi lova xD! Nes mano tėvai yra grėtė. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški mano kaimynė. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra kryžežodis. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad mino yra tikras kalė, x-japan dainuoja blogiau negu sabonis, o geltona - apskritai žuvis. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas muzika, o per pertraukas šokinėju vietoje. Mokykloje aš jaučiuosi kaip namose, o namuose tupiu kamputyje kaip kurmis. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai vėžys. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo kokletai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik žaislinis Kaoru. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Db londone DeG fanų eilėje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip keušinis, ramus (-i) kaip fotelis ir išmintingas (-a) kaip morka O.o. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra rūkštis, o kita pusė - stiklas, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 7 litų. Mielas Seneli, nebūk morka, išpildyk mano prašymą!

loool xD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyAntr. 08 03, 2010 9:51 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas dynce. Sulaukiau 000000000,1 metų. Bet kai kurie lady gaga manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu ne i tema. Kiti angeliukai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik mokykla. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip me, imu staugti kaip pelyte ir pasislepiu spinta su slankiojanciom dur. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi DEG koncertas! Nes mano tėvai yra mano tevai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški mano draugaiXD. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra gyvenimas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Kyo yra tikras Vilkas, Exist Trace dainuoja blogiau negu mano klasiokai, o jyou - apskritai kate. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek baklazanas, nes per pamokas klausau muzikos, o per pertraukas nieko. Mokykloje aš jaučiuosi kaip toshy'os miegamasis, o namuose tupiu kamputyje kaip dramblys . Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai mano sirdis. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo vedarai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Kaoru. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Japonijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip kopustas, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip Ruta. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smelis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 13 litų. Mielas Seneli, nebūk Vilkas, išpildyk mano prašymą!



Tavo piktas, juodas ir blogas dyn-chan.

LOLXDD

Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyTr. 08 04, 2010 12:44 am

XDDDDDDDDDD. kaip juuuuuuokinga.. YPAC... kaip dyncei sake tevai kad visas ligas isgydo vedarai XDD.... o krist bloga kaimyne XD... o as... as. ..as taigi tikiu kaledu seneliu Santa
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyTr. 08 04, 2010 3:23 pm

OMG jum tikrai patinka DEG o as i ju koncerta taip ir nenuejau, nes nusprendizau kad as juos netaip jau ir megstu kad koncerte viena siausciau
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyKv. 08 05, 2010 12:19 am

nepagavau O_O... kad tu ju nemeksti.. bet koncerte vienintele siaustum ????.. tai gal nuobodziautum???....nu nuobodziautum nes ju netaip ir meksti O_O.... kazkas cia netaip XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyKv. 08 05, 2010 3:58 am

Mano vardas Judita. Sulaukiau 13 metų. Bet kai kurie banditai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apguaiti. Kiti debilai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip as , imu staugti kaip ziurke ir pasislepiu medi. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi uz spintos! Nes mano tėvai yra pedofilai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški zoofilai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra sunkus. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad stano yra tikras varna, yva dainuoja blogiau negu zalgiris, o zvonke - apskritai kiaule. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek agurkas, nes per pamokas skaitau manga, o per pertraukas nieko. Mokykloje aš jaučiuosi kaip japonijoje, o namuose tupiu kamputyje kaip kolibris. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai vezys. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo zuvis tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik motociklas . Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet japonijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip bulve, ramus (-i) kaip stalas ir išmintingas (-a) kaip Jurgita. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra limonadas, o kita pusė - stiklas, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 666 litų. Mielas Seneli, nebūk pele, išpildyk mano prašymą!

Tavo baisi, slyksti ir atsitrenkus i medi Yuu-chi.
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyKv. 08 05, 2010 6:41 am

LOL atsitrenkusi i medi Yuu-chiXDDDD
tavo tevai pedofilaiXDDD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyKv. 08 05, 2010 7:04 am

as irgi tik dabar suzinojau kad mano tevai pedofilai XD
o atsitrenkus i medi nes tai kas man nepatiko anksciau dabar patinka XD
Atgal į viršų Go down
Nerce
Kinija po tavo kojomis
Nerce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Klaipeda

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyPen. 08 06, 2010 5:52 pm

O kas tau nepatiko anksciau bet dbr patinka? ;DD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyŠt. 08 07, 2010 4:10 pm

nepatikdavo Yaoi o dabar dievinu sita daigta XD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyAntr. 08 10, 2010 10:21 pm

tevai pedofilai .. o kiti zofilai XDDD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyTr. 08 11, 2010 3:57 am

Aš irgi šitą jau žinojau ^w^
~~~
Labas, mielas Kalėdų Seneli!


Mano vardas Motesaa. Sulaukiau 7 metų. Bet kai kurie zarazos manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgaudinėti. Kiti pedofilai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip kopūstas, imu staugti kaip voverė ir pasislepiu pas Uruha į lovą. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi į spintą! Nes mano tėvai yra homoseksualai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški zofilai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra debiliškas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Cicinas yra tikras lapė, Dir en Grey dainuoja blogiau negu transmėšla, o Mizuki Nana - apskritai vilkė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek pomidoras, nes per pamokas skraidau pro langą, o per pertraukas nieko. Mokykloje aš jaučiuosi kaip kaime, o namuose tupiu kamputyje kaip degutis. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai ŽIV. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo braškės tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Rukis. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Japonijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip arbūzas, ramus (-i) kaip kėdė ir išmintingas (-a) kaip X-Japan. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra arbata, o kita pusė - druska, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 9000000000000 litų. Mielas Seneli, nebūk šuo, išpildyk mano prašymą!


Tavo išpaikintas, ištvirkęs ir šokantis nuo stogo Kitsu..
Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
Nina.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 30
Miestas : Rokiškis

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyKv. 08 12, 2010 4:15 pm

Kai mano drauge rase sita laiska irgi parase"DAIGTAS kurio labai nori" Ruki. Negi jus rimtai ji laikot daigtu? xD
Atgal į viršų Go down
Nerce
Kinija po tavo kojomis
Nerce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Klaipeda

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyKv. 08 12, 2010 5:49 pm

Ruki ne daigtas, tiesiog mes jo labai norim :DD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyKv. 08 12, 2010 11:07 pm

xD jus tikrai del jo nesveikai isproteje
Atgal į viršų Go down
Nerce
Kinija po tavo kojomis
Nerce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Klaipeda

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyŠt. 08 14, 2010 3:28 am

Sutinku :D Reach a love
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyŠt. 08 14, 2010 6:39 pm

na Ruki gražus ir t..t.. bet ar jis jums ne per senas??? xDDd
Atgal į viršų Go down
Nerce
Kinija po tavo kojomis
Nerce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Klaipeda

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyŠt. 08 14, 2010 10:14 pm

Man asmeniskai ne :D
Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
Nina.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 30
Miestas : Rokiškis

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyPir. 08 16, 2010 1:03 am

Jis ZIAURIAI grazus. Net mano drauge, kuri nesidomi jrock'u tiesiog "isimylejo" Ruki.
Man tai per senas x}!
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D EmptyTr. 09 22, 2010 6:02 pm

omgf kai perskaiciau LAISKAS KALEDU SPENELIUI XDDDDD
man akys nebedatraukia >.<
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laiškas kalėdų seneliui :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui :D   Laiškas kalėdų seneliui :D Empty

Atgal į viršų Go down
 
Laiškas kalėdų seneliui :D
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: