Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Baimės

Go down 
+11
VisualAya
Mari-san
MoiManaMois
Yomi_yomi
Dynce
Niya~
windblast
Gi~
I am
Mitsu-chan
appl-
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyKv. 11 11, 2010 2:00 am

Yomi_yomi rašo:
jezau .. tada su manim geriau nesusitik XD.. mano viena drauge irgi bijo kraujo.. tai kad man daznai is nosies kraujas bega.. ji visados man sako kad ji vos neapsiveme i mane paziurejus O_O

Ha ha xDD LOL,aš neapsivemčiau,gal apsivemčiau,bet grieičiau išbalčiau ir nualpčiau...Va tada rūpinkitės manim!!! xDDD Aš dėl savo klaustrofobijos ziauriai liftų bijau... Kelis kartus nualpau xDD Kai maža buvau Vilniuj,ligoninėj...Tada bėdų buvo xDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyKv. 11 11, 2010 3:16 am

Yomi_yomi - tai kad tau daznai bega kraujas is nosies yra blogai, nes tau gali buti gelezies trukumas.
Dynce - as irgi nesitikejau. Net zinodama kad gyvenu keistam pasaulyje nesitikejau kad tokiu keistu baimiu gali but.
MoisManaMois - as liftu baime isitaisiau kai kazkada draugei pasakiau kad liftuose nejaukiai jauciuos o j isugalvojo pasokinet, mes uzstrigom ir sedejom lifte gana ilga laiko trapa. Bet poto kazkaip praejo ta baime. bet tam prireike gal daugiau nei 5 metu
Atgal į viršų Go down
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san


Pranešimų skaičius : 52

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptySk. 11 21, 2010 1:52 am

Mano didžiausia baimė eiti pas okulistą ...
Visa drebu kaip man tikrina akis :D
O aš laabai prastai matau :DD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyKv. 11 25, 2010 5:18 am

Mari, manau kad suprantu tavo baime, nes niekas kas jau turi prastas akis nemegsta eiti pas okulistus. tiesiog yra tas nerimas jog rega galejo dar pablogeti
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyPen. 08 12, 2011 7:15 pm

Aš tai neapsakomai bijau odontologų. Šiais metais pirmą kartą prisiverčiau viena nueiti. Bandau panaikintį šią baimę, nes dantis tvarkyti juk reikia..
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 2:21 am

O aš bijau vorų.. D:
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 3:06 am

mano baime skaityt angliskai ar rusiskai pries klasa..ar seip garsiai (pries draugus no problem),pradedu mikciot ._.
turiu baime but viena
turiu baime but naujoke kurioj nors vietoj(mokykloj,sanatorijoj..ar seip susipazistant)
aj seip labai daaug baimiu :D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 4:13 am

Aš turiu šokią tokią baimę viešai kalbėti prieš auditoriją. Dažniausiai negaliu nei žodžio ištarti.
Beje, VisualAya, pas mane jau visa didžiulė vorų fobija.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 2:49 pm

As turiu labai didele baime isproteti ir kartai ji labai mane gasdina O_O
O vieso kalbejimo ar skaitymo baime tai yra visiskai normalus dalykas, daugybe zmoniu ja turi :) as asmeniskai na lyg ir neturiu tokios baimes bet daznai nejaukiai jauciuos jeigu i mano auditorijoje sedi zmogus geriau ismanantis dalyka apie kuri kalbesiu negu as. Cia kaip universitete turejau pravest paskaita anglu kalba su pora zmoniu tai renkas studentai sale nemaza viskas nrm bet kai susedo destytojai i prieki pirma mintis buvo O_O TIK NEPAMIRSK TARIMO TIK NEPAMIRSK TARIMO O-O
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 4:27 pm

Niya~, pas mane nuo vaikystės ta "Arachnofobija", vorų baimė kitaip. Kaime ant lubų virš savo lovos pamačiau tai persikėliau į kitą kambarį miegot. Kitiems tai juokinga buvo, o man tai kažkaip nelabai... D:<
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 10:27 pm

Aš jeigu pamatau vorą, tai bėgu lauk iš tos vietos ir kviečiu ką nors, kas jį kur nors nuneštų. Dažniausiai bėgu klykdama, tad kitiems tai tikrai atrodo juokinga.
O dėl viešo kalbėjimo, tai žinau, kad daugelis ją turi, bet reikia kaip nors ją panaikinti. Nes dabar daug daugiau reiks viešai kalbėti man..
Atgal į viršų Go down
mildakaw
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 12

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyPir. 08 15, 2011 3:51 pm

pas Usakou greiciau ne baimes,o kompleksai ir bendravimo problemos. Panasiai kaip ir man. Reach a love Ar seip nepasitikejimas savimi (tie zmones,kurie bijo kalbet viesai ar pries didele auditorija)
as labai bijau didelio triuksmo. mane gasdina.. kai man ikisa i ausis tarkim ausinuka ,kur ziauriai garsiai groje muzika,mane labai gasdina .XD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyPir. 08 15, 2011 3:56 pm

wowo,tiksliai :D
problemu gal ir turiu..cia del mokyklos,nes nebuvau is tu populiariuju ir seip gerai besimokanciu, tai amzinai budavau stovinti atsiskyreliu kampe su drg >.> nekenciu normaliu mokyklu.. Buvau visada fainesne. pff..
mano baime taipat ir mokykla yra. NORMALI mokykla. tie visi mokytojai, bendraklasiu zvilgsniai ir kiti mokykliniai sh.. :wtf: noreciau susprogdint savo buvusia mokykla , kai tik baigsiu 10 klasiu bent.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyAntr. 08 16, 2011 2:13 am

Niya, as klykiu pamacius varle :D tavo baime man neatrodo juokinga. nors pati su vorais bendrauju, bet suvokiu kad kiti ta pasislykstejima bei nenora prisiliesti, o ne pacia gresme, mato vabaluose kuria as matau varlese O_O
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyAntr. 08 16, 2011 3:49 pm

Dabar mano pati dydziausia baime Dir en Grey koncertas jau liko tiek nebedaug vos kelios dienos, o mano galvoj suskasi mintys kad susilauziusiu koja ar dar kanors ir negalesiu nuvykt, Ivyks kokia avarija ar kol busiu isvykus kazkas blogo atsitiks namuose Rain
Dar bijau Dirus pamatyt... as tikriausiai isprotesiu ir nenuvyksiu i koncerta Whaaa!
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyAntr. 08 16, 2011 5:41 pm

Nesijaudink viskas bus gerai, jeigu neuzsispoksosi i juos ir neprastovesi visa koncerta vienoje vietoje :D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyŠt. 08 20, 2011 1:13 pm

Dynce, tu turėtum kaip tik būti dabar laaabai laiminga. Juk pamatysi savo mėgstamiausią grupę (jei neklystų. o jei klystų tai vieną iš mėgstamiausių ^^')
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyPir. 08 22, 2011 7:49 pm

Tai kad per didele laime ir nekantruma, visados palydi baime kad gali busima laime sugadint ^^"""" ar tai skamba nors kiek logiskai?
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyAntr. 08 23, 2011 1:24 am

Niya~ rašo:
Dynce, tu turėtum kaip tik būti dabar laaabai laiminga. Juk pamatysi savo mėgstamiausią grupę (jei neklystų. o jei klystų tai vieną iš mėgstamiausių ^^')
tu neklysti jie mano Dievukai kai jau buvau krokowoj visos baimes isilakste beliko tik milziniskas noras juos pamatyt^^
Atgal į viršų Go down
lilium
LT patriotas
lilium


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 15
Amžius : 27
Miestas : Alytus

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyKv. 11 03, 2011 2:02 am

Tamsa, vienatve, vorai, varles ir viskas kas slykstu pvz. sliekai, sraiges, zuvys (man atrodo kad jos tikrai labai skaudziai kanda)
Atgal į viršų Go down
http://animeminusfam.lt
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyŠt. 12 03, 2011 8:49 pm

Zuvys???? Idomi baime dar tokios nebuvau girdejus
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptySk. 02 19, 2012 8:55 pm

as bijojau tamsos, nes tada jutau jog mane kasnors stebi.. bet nuo mokslo metu pradzios dingo tas jausmas.. viena diena vel buvo toks nemalonus jausmas grizes, bet poporos dienu vel galejau ramiai miegot.. poto bijojau veidrodziu, nes daug sapnavau su jais kosmaru.. bet kosmarai liovesi ir veidrodziai nebegazdina ( nebent pas mano drauge tuolete esantis toks veidrodis XD).. tai iseina kad nieko nebebijau O_O.. aisku kazko bijau.. bet didziosios baimes jau iveiktos .....
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyKv. 02 23, 2012 3:40 am

Yomi, Iveikei visas savo baimes? Hm... negerai, na ka vadinasi teks man pas tave atvaziuot ir prigasdint ^w^ lauk sveciu >3<
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyPen. 03 02, 2012 10:23 pm

jei. mane nukankins XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 EmptyŠt. 03 03, 2012 2:43 pm

Mazochiste, kankinimais dziaugtis nereikia >>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baimės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Baimės
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: