Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 S.O.S

Go down 
+9
Niya~
MoiManaMois
Nina.
Yomi_yomi
UsakOu
Mitsu-chan
I am
Gi~
appl-
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyKv. 10 28, 2010 1:59 am

akies vyzdys yra tuscias, todel i ji ir leido ^^ tai tiesiog ragena pradurdavo ir leisdavo, bet vistiek turetu ziauriai skaudeti. ir jeigu tavo tecio akiai viskas gerai tai jam tikrai labai pasiseke
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyPen. 10 29, 2010 9:42 pm

kiek zinau ,tai jam alo operavo ir bade rusu laikais..i lenkija ar rusija veze...tai ten ziauriai budavo bent jau kaip pasakojo,kad durdavo su replem aki mesinedavo >.< '''

tada dar tokiu technologiju nebuvo.. na o db ta akis svieesiai zalia is zalios.. ir vyzdys nebe juodas o kazkokios i sviesios spalvos..
pvz mano kaimynui (jau mires) jam i aki sunus kai mazas buvo pataike su zirklem,tai jam taspats buvo kazkaip pabaltavo akis.. O_O .... as iki siol galvoju kodel lesiu negalejo nusipirkt kad nesiskirtu akys..
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyŠt. 10 30, 2010 11:27 pm

tai gal jam patiko .!. XD.... beto lesis istikruju taip staigiai nekenkia akiai.. tik reikia nenesioti taip daznai... beto jau gavau raudonus lesius is optikos.. tai KOKS SKIRTUMAS! jie labiau didina aki. yra tamsesni ir istikrju jauciu kad akis labiau kvepuoja... pvz.. kaip budavau su tais is fantasmagorijos.. as vistiek jusdavau kad jie man ant akies.. tokie sunkus.. bet sitie labiau pritampa.. netokie sunkus... oh.. ir be akvcijos jie kainuoja 150 lt O_O..
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyKv. 11 04, 2010 12:00 am

HELP!!
kaip surasti daina??? buvo youtubej toks video pavadinimu 'beautiful days' merga dainuoja.bet iseme! ble nespejau parsisiust.. japoniska daina,tik tezinau tokius dainos zodzius 'let's be happy together yeah yeah ' XDD kaip surast ta daina??
visur ieskau bet nerandu T^T
ale man jau ji taip patiko!! Nooo
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyAntr. 11 09, 2010 1:12 am

sita ? https://www.youtube.com/watch?v=KURAoSubhtM
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyAntr. 11 09, 2010 6:11 pm

nope... radau!! Gummy Bear

https://www.youtube.com/watch?v=PzxrhynBuA4 argi ne miela? Applause gaad kaip man patinka^^ dievinu Keiko Kitagawa [kai per helowyna ziurejom the handsome suit,pamaciau kad vaidins keiko kitagawa,tai galvojau bus tooks mielas filmas XDD]
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyAntr. 11 09, 2010 8:15 pm

Hm... daina gal ir nebloga :) nzn nlb mano stiliaus
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyAntr. 11 09, 2010 9:54 pm

man daina tokia nutekianti^^
............
iskart palaimingeju :D
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptySk. 11 21, 2010 2:20 am

O_O MAN REIKIA JUSU PAGALBOS.. as privalau >.<... rasti to zaidimo koda ... tai yra Call of Duty: World at war.... jai kas turi sio zaidimo diska.. tai prasaaaaaaaaaau... parasykit koda.
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptySk. 11 21, 2010 9:52 pm

Help~! I need something from vocaloid.Iš hatsune miku stuff'o.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyKv. 11 25, 2010 5:20 am

yomi_yomi speju cia neonline zaidimas. o kartais neonline zaidimu kodai nepriklauso nuo pacio disko? ta prasme man atrodo jie tikrai nevisi vienodi
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyKv. 11 25, 2010 6:10 am

as ir taip masciau.. bet bandziau buti auptimiste.. ir tikinau tetuka kad gal galima gauti ta koda -_-"
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyKv. 11 25, 2010 7:13 pm

http://serialkeys.svetu.cz/12341-call-of-duty-5-world-at-war-cd-key.html

Šitą turėjai galvoje?
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 3:10 am

Ohh,o man kas nors padės?? Duh,aš būsenoje "NEMATOMAS" nes esu maža,ir dar esu "oras"...xD (Kas nesupranta,čia sarkazmas xD) Žodžiu,o man kas nors padės ar ne...So,sorry,kad užsipuoliau,bet ir mažiems žmogučiams reikia pagalbos.
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 3:45 am

Na aš jokių tokių dalykų neturiu..
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 9:35 pm

yomi_yomi. parasyk googleje to zaidimo PILNA pavadinima ir prirasyk zodi kei. patikek . TIKRAI surasi slaptika.
moimanamois. kuom tau padeti ? Balloon
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 10:34 pm

Man - gal žinai kokių link'ų ar dar ko nors kur galim pasidaryt ką nors iš hatsune miku stuff ar bent jau vocaloid stuff... xDD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyPir. 12 06, 2010 12:06 am

SOOOOS!!!
turiu problema.. del savo skyles... lupoje XD virsutinej lupoj man skyle niekaip neuzgija!~!!
rugpjucio pradzioj issiemiau.. pries tai tas auskaras gal 4-3 men man buvo.. mano systra laike lupoj 2men ir uzgijo.. man iki siol neuzgija XD gal yra kazkoks metodas..pvz kirpyklose ar veryklose.. nzn ... gal 'uzlydyti' ta skyle? :D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyPir. 12 06, 2010 12:24 am

Šiaip tai nežinau nieko... Visiems labai greitai užgija mano žinioje.
O kodėl nebenori auskaro?
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyTr. 12 15, 2010 5:34 pm

nes turiu jau virsutinej lupoj skyle ... atrode kaip spuogas tai isemiau XD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyŠt. 12 18, 2010 1:26 am

Usakou jeigu visdar neuzgijo tai mazai tiketina kad greitu laiku uzgis. Jeigu skyle nelabai matoma tai tiesiog pakentek dar kokia puse metu, jeigu tau ji labai jau trugdo. Tai su plonyte STERIALIA adata pakrapstyt truputuka gali pabandyt ir uztepk antibakterinio tepalo turetu gyti is naujo o antibakterinis tepalas padeti uzgyti. Taciau visgi labiau rekomenduociau palaukt ko pati uzgis
Atgal į viršų Go down
kyuichi-chan
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 6

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyTr. 12 22, 2010 3:51 am

gal kas žinot, kaip padaryti , kad kategorijų pavadinimai būtų prislinkti ne prie šono,o būtų per vidurį? xD
Atgal į viršų Go down
SiSen
LT patriotas
SiSen


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 22
Amžius : 26
Miestas : Raguva ;P

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyAntr. 01 04, 2011 2:47 am

Aš tai norėčiau pabandyti cosplayinti yup
Gal kas galit padėti?
Turit įdėju - patarimų? yup
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyAntr. 01 04, 2011 6:08 pm

Mitsu-chan rašo:
Usakou jeigu visdar neuzgijo tai mazai tiketina kad greitu laiku uzgis. Jeigu skyle nelabai matoma tai tiesiog pakentek dar kokia puse metu, jeigu tau ji labai jau trugdo. Tai su plonyte STERIALIA adata pakrapstyt truputuka gali pabandyt ir uztepk antibakterinio tepalo turetu gyti is naujo o antibakterinis tepalas padeti uzgyti. Taciau visgi labiau rekomenduociau palaukt ko pati uzgis

woow. geeras *__* aciu!! ^^
dar biski palauksiu >_>. nes vistiek.. didesne skyle nei ausy..ausy beveik nematoma..o i lupa auskarai yra zyymiai storesni,tai ir skyle baisesne >_>
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 EmptyAntr. 01 04, 2011 6:24 pm

kyuichi-chan > tarpe tekstas, jei gerai supratau tavo klausimą xD

SiSen > pradžiai galbūt lengviausia būtų pagalvot į kokį anime/dramos ar grupės veikėją tu pati panaši, pvz. plaukai. tada nereikės peruko.
pradžiai taip truputį lengviau manau :3
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Sponsored content





S.O.S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.O.S   S.O.S - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
S.O.S
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: