Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Sei Park cia.

Go down 
+4
Mitsu-chan
Gi~
yuu-chi
sei park
8 posters
AutoriusPranešimas
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyKv. 09 02, 2010 7:13 pm

1.Vardas: Guoda.

2.Slapyvardis/nick'as: siame forume Sei Park, kai kur tiesiog Sei, o siaip viskas kilo nuo nicko SeiSoraYu, kuris man beje nebepatinka, bet negi visur is naujo registruosiuos? -ne xDD

3.Gimimo data ar amžius. 1993.03.20~ 17 man.

4.Miestas kuriame gyveni: Kelme D:

5.Lankoma mokykla,akademija ar universitetas; darbo vieta: Graiciuno gimnazija.

6.Išvaizda: SPAUSTI CIA hehe cia asai ir uz manes mano mylimoji siena salia kurios kiekviena vakara svajoju/miegu :DD

7.Charakteris: eeetou... cia sunkiai... Esu gan dvilypis zmogus (kas siaip daznai budinga zuvies zodiako zenklo savininkams), galiu atrodyti drovi ir tyli, taciau geriau mane pazine zmones taip nepasakytu ^^ Nors siaip labai megstu tyla ir ramybe, man gyvybiskai butina kartais pabuti vienai ir pamastyti. Stengiuosi buti tolerantiska ir neteisti zmoniu, nors daznai ''pirmas ispudis'' savaime susidaro, kuris buna beveik visada klaidingas u_u''

8.Mėgstama muzika: Procentaliai didesne klausomos muzikos dali uzimtu japoniska muzika, vien del BUCK-TICK lol. Kitos megstamos jp grupes: Soft Ballet, Dead End, Morrie, Dir En Grey, Der Zibet , Issay, Gackt, Ends ir tt. Taciau labai megaujuosi ir vakarietiska muzika, tai butu: David Bowie, the Cure, 30seconds to Mars, a Perfect Circle, the White Stripes, klasika ir tt.
Esu last.fm'e jei kas nori pa'friend'int--> http://www.last.fm/user/Seisorayu

9.Interesai/hobis: Piesiu, rasau, domiuosi kulturomis, kalbomis, zmonemis, mada, muzika, menu. Megstu pazaisti photoshop'u, pafotografuoti savo malonumui ^^ Labai daug kas siaip priklauso nuo ikvepimo, jei jauciuosi kurybiskai gali kazkas ir iseiti, jei ikvepimo nera - rezultato irgi nera.

10.Dar apie save: Ka cia dar pasakyti... As cia taip lakoniskai si karta, bet zinokit labai priklausau nuo nuotaiku ^^ viena karta galiu pliurpti nesustoti ir visiems ykireti, kita karta - vos trys zodziai. Beje esu prisiekusi BUCK-TICK fane ^^
Sei Park cia. E22c6c7e

11.Prisiregistravau šiame forume,nes... Visad megau pasmalsauti, kaip zmones kituose forumuose gyvena ^^ Beje vykdau misija plesti senojo ''jrock'' megeju rata Lietuvoje ^^ Pazadu aprasyti kelias mylimas grupes, kai bus neturesiu ka veikti (kaip siandien U_U)

12.Kontaktai: duosiu el.pasta: seisorayu@gmail.com ir skype: superturtlego. Jei kas susidomes grupem, apie kurias zadu daryt aprasymus, prasom nesidrovet ir susisiekt, nes visad smagu pakonsultuot ^^o
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyKv. 09 02, 2010 7:41 pm

hellow :3 as Yuu ^-^ malonu susipazinti,tikimes kad busi aktyvi forume : Balloon
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyKv. 09 02, 2010 8:07 pm

hey, malonu kad prisijungei Gummy Bear

jūs su Kirise gal pažįstamos? žiūriu kad iš tos pačios mokyklos :D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyKv. 09 02, 2010 8:34 pm

Dekui uz sutikima. Nesam dideles drauges, bet as ja zinau ^^ as matai pernai isvykus buvau, tai neseniai susipazinom ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyKv. 09 02, 2010 9:07 pm

As myliu tavo plaukus :3 beje sveika atvykus
Atgal į viršų Go down
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyKv. 09 02, 2010 9:32 pm

Dekui, visad smagu, kai kas nors myli tavo kuno dali (o pala, plaukai kuno dalis?) :DD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyKv. 09 02, 2010 10:45 pm

Hei. aš Krist(Ė) . taip tų krisčių lietuvoje kaip prišikta tai vadink mane appl-.
Atgal į viršų Go down
Nerce
Kinija po tavo kojomis
Nerce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Klaipeda

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyKv. 09 02, 2010 11:57 pm

Hello : )
Nice to meet you ^^
As Nayu
yup
Atgal į viršų Go down
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyPen. 09 03, 2010 12:09 am

sveiki sveiki tikiuosi čia ''pritapsiu'' su savo 40+ amžiaus vyru pomėgiu }:DD ir šiaip, aš gi net visual kei neklausau xDD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyPen. 09 03, 2010 1:40 am

Koks skirtumas nu xD ne pomegiuose esmė.... o pačiame žmoguje
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyPen. 09 03, 2010 1:59 am

HELLO! tavo siena nereali XD!!
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyPen. 09 03, 2010 2:02 am

žinau žinau *-* aš miegodama šalia jos gerus sapnus sapnuoju *__*
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyPen. 09 03, 2010 2:18 am

sei park rašo:
sveiki sveiki tikiuosi čia ''pritapsiu'' su savo 40+ amžiaus vyru pomėgiu }:DD ir šiaip, aš gi net visual kei neklausau xDD

Nesijaudink, visi vyrai kurie patraukia mano aki buna maziausiai 30+ :D man net drauge sake, kad kai pagaliau istekesiu mano vyras jau bus pencininkas xD
Atgal į viršų Go down
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyPen. 09 03, 2010 3:21 am

jaa.. vyresni vyrai (ypac japonai) yra gerai :DD ypac toks dede Atsushi Sakurai *-*
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyPir. 09 06, 2010 2:48 am

Vyresni japonai, kurie nesisuka sou versle istiesu netoks jau ir geris ^^ tuomet jie man atrodo kaip mieli dedes ;) bet jeigu sukasi sou versle tuomet pritariu tokiai reakcija -> *-*
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. EmptyTr. 09 08, 2010 7:03 pm

sveikute^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sei Park cia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sei Park cia.   Sei Park cia. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sei Park cia.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: