Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 kai Sei gauna ikvepima

Go down 
+5
MoiManaMois
Mitsu-chan
Yomi_yomi
appl-
sei park
9 posters
AutoriusPranešimas
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyKv. 09 02, 2010 10:56 pm

Parodysiu siek tiek...savo fan art'o ir šiaip piešinėlių n_n Pastaruoju metu, kažkaip man nebesigauna niekas, esu savim nusivylusi, o ir įkvėpimas dingęs kažkaip... visko būna... Y_Y

Taigi. Čia ne pats naujausias fan art'as, bet visvien parodysiu.

BUCK-TICK:
1.kai Sei gauna ikvepima Th_298c3964 2.kai Sei gauna ikvepima Th_fb6f4bca 3.kai Sei gauna ikvepima Th_faa2ba7d 4.kai Sei gauna ikvepima Th_1c9326c5 5.kai Sei gauna ikvepima Th_8aa03be8 6.kai Sei gauna ikvepima Th_b716145f
7.kai Sei gauna ikvepima Th_f34f75d6 (gosh, mane visai į pervertę Atsushio grozis paverte...)
8.kai Sei gauna ikvepima Th_895d05c3 (šiaip paišalionė, tipo Atsushi mano ranka apsėdo su savo meile katėms xDD)
9.kai Sei gauna ikvepima Th_ae8174f6 čia naujausias piešinys, iš birželio man rodos, arba gegužės (?)
10.kai Sei gauna ikvepima Th_a237f236 o čia visai neseniai prieš savaitę draugei atvirutę dariau n_n


Kita:
11.kai Sei gauna ikvepima Th_b1a63b0c 12.kai Sei gauna ikvepima Th_5cc3ad50 13.kai Sei gauna ikvepima Th_ad4f3514




Kaip matote darbai šiek tiek edit'inti PS, tačiau ne daug ^^ Pridėta tekstūra, pažaista su tonais, pataisytos scannerio nesąmonės.

Ačiū už dėmesį.
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyKv. 09 02, 2010 11:25 pm

<3333333333 tavo rankas reikia garbinti. lb gražu
Atgal į viršų Go down
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyKv. 09 02, 2010 11:35 pm

Dėkui, man taip neatrodo, nes jos manęs nebeklauso >_<*
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyPen. 09 03, 2010 2:03 am

labai visi tavo darbai skirtingi .. ivairiausiu stiliu XD.. bet labai gerai piesi bernus >D
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyPen. 09 03, 2010 2:12 am

Gerbiu zmones kuriem taip gerai sekasi piesti protrretus. Nes man portretai yra didziausias blogis is visu.
Atgal į viršų Go down
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyPen. 09 03, 2010 3:25 am

Yomi ---> galbūt skirtingo stiliaus, nes tiesiog savo asmeniško stiliaus neturiu :DD nors man taip įdomiau n_n

Mitsu ---> portretai tai portretai, bet man kūnų neišeina nupiešt >_< aišku praktikos daugiau reikia -_- o aš tingiu.
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyPir. 09 06, 2010 12:50 am

Woow kaip grazu!!! Wow. Gal dailes mokykla lankei O.O? As nieko kito negaliu pasakyti kaip ''Tikrai WOOOOOOWW O.O''
Atgal į viršų Go down
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyPir. 09 06, 2010 2:31 am

Lankiau, 4~5 metus, tas žinoma davė naudos. Tačiau dar ilgą laiką po dailės mokyklos praktikavau laisvu laiku ^^ malonu girdėti :DD
Atgal į viršų Go down
I am
Įsėdi į lėktuvą
I am


Pranešimų skaičius : 79

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyPir. 09 06, 2010 7:15 pm

Norėčiau to Mamontovo portreto ant savo sienos x.x~
Atgal į viršų Go down
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyPir. 09 06, 2010 8:59 pm

negausi }:DD

Is tikruju net neatsimenu kur jis dabar yra O_O'
Atgal į viršų Go down
I am
Įsėdi į lėktuvą
I am


Pranešimų skaičius : 79

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyPir. 09 06, 2010 10:56 pm

Kaip nedraugiškai, aš sakiau, kad tik norėčiau, bet neatiminėjau jo iš Tavęs (pokolkas) xD
O šiaip... Dailės mokyklą baigiai, taip?
Atgal į viršų Go down
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyAntr. 09 07, 2010 1:56 am

Yra aukščiau šiaip tai parašyta, jog 4-5 metus lankiau :DD
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyAntr. 10 12, 2010 2:43 am

Kokieeeeeeeeeee gražūs darbai !!!
Atgal į viršų Go down
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyAntr. 10 12, 2010 3:00 am

Dekui ^^ beje stai naujausias:

http://seisorayu.deviantart.com/#/d30jvxc
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyKv. 10 14, 2010 3:29 am

Ei tu turi Da acounta :) dabar galesiu tave stalkint :D beje grazus piesinys pati ideja su tom zuvytem miela
Atgal į viršų Go down
sei park
Važiuoji į aerouostą
sei park


Pranešimų skaičius : 31

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyŠt. 10 16, 2010 6:51 pm

Visad smagu turėt stalkerių, jeigu jie ne creepy turkai *-*
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptySk. 10 17, 2010 4:56 am

turkai? as kazkaip su jais dar nesusiduriau
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyKv. 10 28, 2010 12:55 am

Wow! Tu Dievas portretuose. Man visada nepanašūs veidai gaunasi -.-'
Atgal į viršų Go down
Rendy
Įsėdi į lėktuvą
Rendy


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 77

kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima EmptyPir. 02 07, 2011 1:02 am

JEEEZZ KAIP GRAŽUU *-*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





kai Sei gauna ikvepima Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai Sei gauna ikvepima   kai Sei gauna ikvepima Empty

Atgal į viršų Go down
 
kai Sei gauna ikvepima
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Forumiečių kūryba-
Pereiti į: