Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Tik siunčiatės, ar ir perkat?

Go down 
+6
Hoshi No Suna
MoiManaMois
windblast
Mitsu-chan
Yomi_yomi
sei park
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyTr. 11 10, 2010 2:32 am

nzn as kadangi ps2 neturiu, bet man manau butu gaila parduot
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyTr. 11 10, 2010 2:36 am

Aik tu xDD ten kledaras!!! Nysamonėėė! Normalių žaidžių jam nėr xDD O va NDSL yra NET HK žaidimas! Ir ten net galim HK aprengt harajuku,deco ar loli!
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyTr. 11 10, 2010 2:49 am

tiesa pasakius as apie zaidimus nieko neismanau, niekada nebuvau lb ant ju pasinesus. Nu nebent ant farmville O_O as nekalta buvau tuo metu visa klase ji zaide xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyTr. 11 10, 2010 4:57 am

istiesu Klau visas savo santaupas atidave del playstation 2.. ir kaip dabar paziuriu.. atrodo kazkokia plastmases gabalas.. ir jokios esmes.. jug tuos pacius zaidimus gali zaisti ir kompe atsisiuntus per torentus XD... o ten zaidziant per telika didesnio kaifo bentjau man nesijaucia.. nu aisku yra to kaifo.. pvz.. labai isijauti spaudinedamas tuos miktukus .. ir tai cool.. bet is dalies pagalvoji... tai ... hello.. ar cia visas tas malonumas O_o?
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyKv. 11 11, 2010 1:54 am

Būtent! PS2 yra KLE-DA-RAS! Todėl aš ir pirksiu NDSL'ą! Ir atsisiųsiu HK žaidima,persirašysiu į MicroSD kortelę,ir perkelsiu į NDSL'ą! Vo taip xDD Rengsiu vien tik harajuku xDD Pačio žaidimo nežaisiu.Gal.xDD Ir dar daugiau žaidžiųųų xDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyKv. 11 11, 2010 3:19 am

Man patinka zaisti zaidimus net per Sega. vaikysteje kaime vis zaisdavau. poto mociute sugalvojo ji atiduoti >> o su playstation zaisdavau vaikystei pas drauga irgi kiek atsimenu buvo smagu :)
kaip ir sakau, kompiuteriniu zaidimu didele megeja nesu. jei tureciau betkokia zaidimu konsole neparduociau. o jos neturedama istiesu ir nepirkciau
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyŠt. 07 30, 2011 4:10 pm

Vaikystėje pas pusbrolį žaisdavau net nežinau su kokiomis konsolėmis. Jis jų krūvą turėjo. Dabar turim kažkur PS2 padėtą, bet žaidimų jame nieko gero nėra. Nors galima parsisiųsti, bet kažkaip kitaip reikia į CD įrašyti. O man su įrašymu niekada nesisekė.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyŠt. 07 30, 2011 7:22 pm

Manau tuos zaidimus reilkia irasyt tuo paciu principu kaip ir kompiuterinias programas, bei windows'us ^-^
Oki truputi (gerokai) nuo temos nukrypom. Taigi klausymas jum, jeigu lietuvoje butu galimybe didziuosiuose miestuose isigyti jrock, jpop muzikos albumu jus juos pirktumete ar visgi pataupytumete pinigus?
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyŠt. 07 30, 2011 10:22 pm

anksciau fantasmoi buvo galima isigyt... dabar arba nebera arba as neberandu (pati fantasma greit uzsidarys) nors ten brangu bet jeigu siustis is uzsienio gaunasi panasis kaina... jei buciau turejus pinigu tikrai buciau nusipirkus DVD. Del CD brangus reikalas nors koki pora Diru CD tikrai noreciau turet...
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptySk. 07 31, 2011 1:41 am

Šiaip priklauso kiek kainuotų Lietuvoj tie albumai. Jei nebūtų nežmoniškos kainos, gal ir nusipirkčiau keletą. Bet dažniausiai Lietuvoj nebūna pigu, tad būtų truputuką gailą pinigų albumams.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptySk. 07 31, 2011 4:55 am

As istiesu pasakius abejoju ar nusipirkciau ^^" pritariu niyai lietuvoje labai jau albumu kainos uzkeltos net paprasciausiu grupiu tad pasirodzius japoniskiem albumam kazkaip nelabai isivaizduoj usave perkant juos
Dynce nenuostabu kad uzsidaro fantasmagorija, tikiuosi uzsidarys labai tikiuos, nes paskutines minutes ispardavimai buna labai dideli :3 jeigu toki surengtu tai gal kazka nusipirkciau kitokiu atveju nors ir grazus fantasmagorijos daiktai kainos apsurdiskos, atsimenu kai radau fantasmagorijoje pirstines identiskas manosioms tiktai kaina nebuvo identiska as lygiai 5kart maciau mokejau nes pirkau paprastoje parduotuveje :D nuo to laiko praejo vis isvarstymai ka nors is ten uzsisakyt
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptySk. 07 31, 2011 6:25 am

jauciu nebus ispardavimo bus internetine parduotuve... gal kiek kainos kris nes nebereikes islaikyti parduotuves ir pardaveju
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptySk. 07 31, 2011 8:00 pm

tai internetineje parduotuveje aisku nekristu kainos, bet jeigu kristu parduotuveje mazdaug tuo laiku kai butu nJ tai ten netaip jau ir toli iki jos butu uzsukt ir apsizvvalgyt ^^ internetu daiktu as neperku, neturiu paypal korteles o su kitomis kortelemis pirkti butu apsurdas, nes tik vienintelis paypal turi 100 procentu garantija kad galesi daikta grazinti ir atgauti visus pinigus
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyPen. 08 12, 2011 6:46 pm

Aš irgi internetu neperku. Beto savo kortelės neturiu. Nors mano tėtis drąsiai iš ebay perka. Aišku ne kokius labai rimtus daiktus. Tai jei labai reiktų jis man galėtų nupirkti ir atsiųsti į Lietuvą.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 3:20 pm

As irgi turiu giminaiciu kurie drasiai i ebay perka ir irgi galetu atsiusti, bet... kazkaip nesinori prasyt kitu kad nupirktu daikta kurio man reik vienam cosplay ar siaip koki megstamos grupes cd. Nes tai nera dalykai kuriu man istiesu reiketu kasdieniam gyvenimui, o siaip laisvalaikis :)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 10:17 pm

Tai tokių dalykų aš taip pat neprašau. Bet reikėjo man dabar tokio skaičiuotuvo, kurio Lietuvoje nėra, o naujo kaip ir neapsimoka pirkti, nes tik dviems metams tereiks ir jis brangus, tad nupirko man iš ten.. O dėl CD kažkaip tikriausiai nesu nei vienos grupės tokia jau didelė fanė..
Atgal į viršų Go down
Romantic I japanese
LT patriotas
Romantic I japanese


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 33
Miestas : Mažeikiai

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptySk. 06 17, 2012 6:30 pm

Aš tai geriausiai , siunčiuosi savo mėgstamiausius japan grupes , nes neapsimoka pirkti nes ypač brangiai kainuoja labai ir pavydžiui išleidžia kas nauja albuma geriau siustis negu pirkti.
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyTr. 08 03, 2016 6:41 am

siunčiuos viską , kartais perku plokšteles arba diskus, nes smagu mašinoj paklausyt arba per vinala, kitoks feelas :)
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 EmptyTr. 08 03, 2016 6:43 am

p.s yomy_ yomy nestumk ant mano plastmasės gabalo playstation 2 ... tongue kas smagus dalykas buvo, dabar padovanojau draugui :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tik siunčiatės, ar ir perkat?   Tik siunčiatės, ar ir perkat? - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Tik siunčiatės, ar ir perkat?
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: