Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Moi Kiya(rin)

Go down 
+10
Monkey-chan
yuu-chi
Gi~
Yomi_yomi
windblast
Niya~
Dynce
UsakOu
Mitsu-chan
MoiManaMois
14 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptyŠt. 12 04, 2010 10:21 pm

So, minna, Watashi wa Kotryna desu. Galit mane vadint K,Kiyarin (mano vardas japoniškai),Kiya,ViVi.Žodžiu,vadinkit kaip tik norit.Ankščiau mane vadino Maika-chan,bet kažkaip visiem atsibodo ir ėmė vadint pastaraisiais...


Tai,nusprendžiau rašyti šį dienoraštį,nes...Rožinio popieriaus kuris yra mano dienoraščio viduje,užrakintame su spynelėmis man pradeda nebeužtekti...Noriu,kad kasnors mane išgirstų,pažintu,matytų ir sakytu: Žiūrėk,juk čia ji! Kad galėčiau laisvai sakyti,aš čia buvau,aš čia esu,aš čia būsiu...Čia aš esu svarbi.

So,šiandien was awful. Sėdžiu namie ir dalinuos su sese kompiuteriu...Sergu tai ateinančią savaitę į šūlę nevarysiu,va dėl to tai sugoi...Bet prakeiktas sinusitas..Per jį turiu anksti keltis ir ėst antibiotikus ir bifoval dydžio kaip butelių (lol) ir maukti bjaurius vaistus...

Amm,laukiu kalėdų...Turėčiau gaut Hatsune Miku kostiumą,peruką,gal ausines...Bet negausiu...Greičiausiai.
Oh,kaip aš tų kalėdų laukiu,paskui nauji metai,po jų-depresija,po to valentino diena po kurios dar didesnė depresija ir velykų laukimas...Po to vasara,ir mano laukiamiausi vasariški dalykai...Važiavimas į užsienį kur šilta ir nowJapan. nowJapan laukiu labiausiai,aišku jei turėsiu kostiumą.Jei ne,tai būsiu Decora arba Visual-kei...

Štai tiek..vėliau gal parašysiu.Daisuki da yo,minna.<3[center]
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptyŠt. 12 04, 2010 11:24 pm

Tu turi sinusita? As irgi :) bjauri liga ;) ypac tas sinusitinis kosulys lb nemalonus

koks idomus metu planavimas pas tave :) tiksliau idomu tai jog tarp didziuju svenciu iterpei valentino diena. galiu paklausti kodel? juk atostogu per ja mes negausim
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptyŠt. 12 04, 2010 11:39 pm

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:06 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 12:38 am

Mitsu~Joa.Dešinėj pusėj...Neseniai sužinojau,mama jau seniai itarė,nes man amžinai kaktą skaudėdavo,o ketvirtadienį peršvietė man kažką ir pasakė,kad dešinėj pusėj sinusitas. Ir dar dėl to erzinančio kosulio...Aš nuo jo vos neapsivemiu...
Įtraukiau valentino dieną,nes ji man tokia šilta..Aplinkui meilė,o ir klasėj su draugėm prisiperkam lipdukų su širdutėm ir visiem klijuojam xD

UsakOu~Depresiška aš visada. Aš visalaik tokia "stormy".Negaliu dėl to,kad esu maža,reikia daug jėgų.Dar ir medžiagų...Kalėdų dovana tai būtų super,bet kiek suskaičiavau ji kainuoja apie 360 lt.. Tikrai,pasimatysim in nowJapan ^^
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 12:50 am

]MoiManaMois rašo:
Noriu,kad kasnors mane išgirstų,pažintu,matytų ir sakytu: Žiūrėk,juk čia ji! Kad galėčiau laisvai sakyti,aš čia buvau,aš čia esu,aš čia būsiu...Čia aš esu svarbi.

Gomen. bet is viso sito man atrodo kad tau demesio trukumasO_O
O gal pauglyste?XD ar kaip ten zvaigzdziu liga?
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 1:34 am

Ne. Nei kiek. Aš tiesiog noriu,kad mane pažintų, ir susipažintų. Juk kiekvienas norime,kad šiame pasaulyje liktų nors dalelytė,ant kurios parašyta,pvz. HERE WUZ KIYA.
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 1:39 am

Aš manau, kad jeigu nori, jog liktų atsiminimai apie tave, turi gyvenime ko nors pasiekti, kaip nors išsiskirti. Padaryti to, ko niekas nepadarė. Išrasti ar atrasti ką nors. Na žodžiu, ką nors reikšmingo.
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 1:42 am

oh gomen nelabai taves supratau^^
na as asmeniskai noreciau buti nieku daznai galvoju kaip gerai butu jei niekas manes nepazinotu nepastebetu ir niekas neatsisuktu kai praeinu butu tobulas gyvenimasXD
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 1:45 am

niya~,kaip aš ir sakau. Aš nieko niekad nepadarysiu bet, šitame forume negalim man nieko palikt,vien dėl to,kad mano žodžiai nereikšmingi,nes aš jauniausia. O jums tai galim >:{
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 1:51 am

oh Nya mes taikrai taip nesakom.
malonu, kad nusprendei su mumis pasidalinti savo dienorasciu^^
beto esi gan aktivi siame forume ir tuom jau daug ka nuo saves palieki^^
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 2:27 am

Uhm,ačiū,bet nemanau,kad esu aktyvi..Rašau LABAI retai.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 2:39 am

Pas tave sinusitas tik vienoje puseje? hm... idomiai net nezinojau kad taip buna.

O del to sakinio kuris sukele daug diskusiju, tai as noreciau paklausti tu nori buti visu pripazinta dabar. Ar tiesiog nori kad tave da rilgai prisimintu
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 2:47 am

Nei tas,nei tas. Tiesiog noriu būti kažkas kažkur xD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 2:49 am

Nesakau, kad tavo žodžiai nereikšmingi. Reiškis į valias. Laisva šalis, tavo pasirinkimas ;D Beto man labai patinka paskaityti kitų žmonių mintis. Kažkodėl dažniausiai kai mano pačios galvoje chaosas ;D o tai būna dažnai ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 2:58 am

Tu jau esi kazkas kazkur. Tu esi Kotryna ir yra milijonai priezasciu kodel tu esi nuostabi
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 3:41 pm

Nesu nuostabi,o tiek priežaščių tikrai nėra...So,baigiam apie tą sakinį,man atsibodo,kad ant žodžių kimbat xDDD
____________________________________________________________________

So,vakar radau tokią kūl svetainę (usakOu blogo dėka) kur galim edit'inti savo pics labai kawaii paveiksliukais,ir gali kiek tik nori ir iškart persimesti į facebook'ą!!!
Šita svetainė yra čia.
So,jei susikursit,pakvieskit mane,jei galit. Username: MoiKiyaChi
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 7:06 pm

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:06 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 7:07 pm

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:06 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptySk. 12 05, 2010 8:59 pm

UsakOu~ Taip man vienuolika...Visi nusistebi kai sužino mano amžių xD Dėl nJp važiavimo su tėčiu jau seniai susitariau... Kostiumas Hatsune Miku bus,ir ar mane per cosplay dieną nuveš iki ka ir kur būtų tas nowJapan o patys jie varys apsipirkti... Ir dar,ačiū tau ir tavo blogui xDD Aš irgi tapau puricute maniake,bet per vieną dieną....
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptyPir. 12 06, 2010 12:11 am

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:07 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptyPir. 12 06, 2010 12:22 am

apsimoka. mano draugas buvo ten viena diena. ta paskutiniaja. ir kaip grizo viska snekedamas tiek suplieke kad nieko nesupratau. bet matesi kad jam patiko XD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptyPir. 12 06, 2010 12:23 am

Na aš 11 metų dar nebuvau užsikrėtusi Japonija ;D Aišku per tv kai rodydavo, beveik visi patikdavo, bet nei negalvojau kažkur važiuoti ir kažkur dalyvauti. O galėjau ;D
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptyPir. 12 06, 2010 1:12 am

UsakOu~ Tai gal ir aš su savo kuo nors važiuočiau..Į Vilnių...Nors geriausiai ir labiausiai man apsimokėtų vienai dienai....

Windblast~ Tikiu...Ten būtų LLLLAAAABBBBAAAAIIII sugoi......

Niya~ Aš užsikrėtus nuo 3....Viskas prasidėjo nuo DBZ xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptyPir. 12 06, 2010 5:38 pm

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:08 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) EmptyPir. 12 06, 2010 10:56 pm

MoiManaMois.. gal tu kitais metais vasara galesi papilditi anyos kelione i kita now japan XD..?.. gal galesi prisijungti?.. nezinau nei koks mums masrutas nei nieka.. bet bentjau kazkaip susitikti
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Sponsored content





Moi Kiya(rin) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Moi Kiya(rin)
Atgal į viršų 
Puslapis 18Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: