Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Minimoonie desu

Go down 
+3
Mitsu-chan
Niya~
UsakOu
7 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptySk. 12 19, 2010 10:13 pm

aj wistiek manes niekas nemeksta ;(
trinkit tema ;(


Paskutinį kartą redagavo minimoonie, Kv. 03 24, 2011 4:12 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptySk. 12 19, 2010 10:29 pm

tau reiketu daugiau pasitiket savim... nors as didesne depresante uz tave!!.... esi normali ir baik depresuot del savo svaizdos T^T...
okay..o kam tu draugu daug reikia.. as savuosius ant vienos rankos pirsto galiu suskaiciuos >_< na jeigu priskaiciuociau tuos,su kuriais draskiaus nowjapane ar kokius kur buvau kazkada sutikus,butu daugiau XD....
arigato uz fotomanipuliacijas. >_< <3
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptySk. 12 19, 2010 10:30 pm

Sveika, aš Evelina.
Malonu susipažinti ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptySk. 12 19, 2010 10:33 pm

Sveika atvykus I yume :) tikiuosi tau cia patiks Gummy Bear
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptySk. 12 19, 2010 11:07 pm

geriausias dalykas tas... ka jus cia visi nickus turite... mitsu..niya.. yomi.. ir galbut kai kadanors jus sutiksiu niekaip negalesiu isidemeti jusu vardu XD...
kazkada puse vakaro su tokia merga susirasinejau... zinau ,kad tik jos nickas EDo... daugiau nieko XD.. ji pasiule kitais metais i nowjapan nuvaryt..pas ja miegot.. as jos nepazistu,, kai susitiksiu ji man liks tik edo XD...
Kriste (appl) man visados yra Bou..kartais net manau,kad jos vardas yra bou XD...
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyPir. 12 20, 2010 12:44 am

Hehe,konnichiwa. Watashi wa Kiyarin desu. Bet gali mane vadinti Kiya ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyPir. 12 20, 2010 1:07 am

UsakOu rašo:
geriausias dalykas tas... ka jus cia visi nickus turite... mitsu..niya.. yomi.. ir galbut kai kadanors jus sutiksiu niekaip negalesiu isidemeti jusu vardu XD...
kazkada puse vakaro su tokia merga susirasinejau... zinau ,kad tik jos nickas EDo... daugiau nieko XD.. ji pasiule kitais metais i nowjapan nuvaryt..pas ja miegot.. as jos nepazistu,, kai susitiksiu ji man liks tik edo XD...
Kriste (appl) man visados yra Bou..kartais net manau,kad jos vardas yra bou XD...

As kaip tik prie nick'u nepriprantu ir jeigu kalbu apie zmogu niekada neminiu jo pravarde nebent neiseina nes zmogus su kuriuo kalbi orentuojasi tik tarp nicku
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyPir. 12 20, 2010 2:03 am

Sveika.
keista anketa atrodo kad tu dievini Usakou. netik del jos foto, bet tu maziau apie save pasakei negu apie Lina.

Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyPir. 12 20, 2010 7:26 pm

geras XDD lol..
jobana mane vadina "osaka...otaka ..arba osakou." jau taip uzniso... >_>!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyPir. 12 20, 2010 7:34 pm

Dynce rašo:
Sveika.
keista anketa atrodo kad tu dievini Usakou. netik del jos foto, bet tu maziau apie save pasakei negu apie Lina.


ji mano beste. nes draugu beveik neturiu. esu ziauriai uzdara ir beveik niekas manes nesupranta. tai su mama pykstuosi kiekviena diena. net del didziausiu smulkmenu. atvaziuoju pas Usakou pasiilset nuo visko.
draugu kaskada kai mazesne buvau turejau.. bet pati uzsidariau savyje ir beveik su niekuom nebebendrauju.. =.=
galiu pasakyt kad be usakou tikriausiai geresniu draugiu neturiu. neskaitysiu tu internetiniu draugu.. aplink mane aplinka labai bloga.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyPir. 12 20, 2010 11:19 pm

argi pas tave namuose ten taip baisu? o.O nors yo tavo mama biski ragana >_>; srry bet ji tokia T.T
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyAntr. 12 21, 2010 5:36 am

HIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.. SLEEEP... wooow.. mazai turi draugiu... turbut kartais nuobodu -_-
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyAntr. 12 21, 2010 5:12 pm

as irgi mazai *_*... bet matyt tas savo noru cia iseina.. jeigu noretum turet daug draugu ,listum i subines visiem kaip ir kiti...
as ir mazai turiu.. ir man geriau.. nes man visi itaka daro.. jeigu jau geria,ikalba ir mane gert..jeigu draugai rukantys ,tai ir as turiu patraukt..durna esu . jobana tai todel ir draugauju su gerais zmonem XD...
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyAntr. 12 21, 2010 7:51 pm

taip tais kartais blogai tureti daug draugu... pvz.. jei esi labai paslaugus zmogus.. rupestingas.. tai turi vis sukti galva,.. mastyti visiems dovanas... stengiesi VISIEMS padeti T_T.... labai daug rupesciu ...
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyAntr. 12 21, 2010 10:19 pm

nu as taip pat turiu mazai draugu galeciau juos visus ant vienos rankos pirstu suskaiciuot. Na tu netikru klasiokai ir tei kiti kurie mano kad as ju drauge ir jie mane uzknisa tu net nevadinu draugais. Tureti mazai draugu nera blogai is savo paties patirties galiu pasakyti kad uztenka ir to vieno tikro draugo^^
O seip man atrodo kad tie drovus zmones yra patys nuosirdziausi ir patys geriausi jie neapsimetineja ir labai gerbia tuos kelis savo draugus^^
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyAntr. 12 21, 2010 11:54 pm

tiksliai!!.. =.=
siandien one.lt is 'kaledu senelio' gavau +2dovanas.. tai uzmeciau pomidorus ant fotkiu fyfom XD.. omgs isivaizduoju jau reakcija - uzmusiuuuu !! XDD... lol..cia ne i tema .. bet man patinka , ones aukas lengva sunervint.. jeigu ivertini foto 1,jau sugadini nuotaika visai dienai >DDD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyTr. 12 22, 2010 12:27 am

Hellow, malonu susipazinti as Yuu lyžt
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyKv. 12 23, 2010 1:29 am

Man atrodo kad as turiu daug draugu..... kad ir ant pirstu galeciau juos suskaiciuoti XD.. bet man tai tikrai dydelis skaicius XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyKv. 12 23, 2010 10:14 pm

manau,kad turet siaubingai daug draugu yra blogai XD.. nzn kodel >_>
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyKv. 12 23, 2010 10:20 pm

Nes jie nebus visi tikri draugai. Daug geriau yra turėti kelis, bet labai gerus r tikrus, kurie tavęs neišduos.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu EmptyŠt. 01 29, 2011 1:49 am

Sutinku su Niya, geriau vienas tikras draugas negu 10 draugu su kuriais gali tik linksmintis taciau nuosirdumo ir pasitikejimo negauti.

O isvis geriausia tureti daug pazystamu ir keleta draugu :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Minimoonie desu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minimoonie desu   Minimoonie desu Empty

Atgal į viršų Go down
 
Minimoonie desu
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» wakachi..doooh, - Cistė desu. ^ ^
» Kas nori Moi dix mois koncerto in LT or LV clicku here desu.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: