Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Ingirida. [Atnaujinta anketa]

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingirida. [Atnaujinta anketa] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ingirida. [Atnaujinta anketa]   Ingirida. [Atnaujinta anketa] EmptySk. 01 09, 2011 6:03 pm

Žiūrinėjau anketas ir pastebėjau, kad mano anketa visai gale, vos atradau. Taigi nusprendžiau ištrinti senąją ir sukurti naują. Tai bus lyg ir atnaujinimas :) Tagi.
Mano vardas Ingrida.
Slapyvardis panašus į vardą, tik viena raidė pridėta - Ingirida.
Man dabar jau 18 metų {Yaay, pagaliau sulaukiau išsvajotojo 18-tojo ;D }
Gyvenu mažame miestelyje, netoli Šiaulių, Kuršėnuose. Kartais čia nuobodu, nes nėra ką veikt..
Lankau Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnaziją, pagaliau esu 12-oje klasėje. Tai lyg ir džiugina, bet kartu ir baugina, nes viskas dar tik prieš akis..
Išvaizda..hmm..ką galiu pasakyt. Esu liekno sudėjimo, mėlynų akių, plaukus paskutiniu metu dažau, tai dabar tokie truputį ryžoki. Bet labai mielai atrodo.
Esu labai užsispyrusi ir kaprizinga, deja, bet tie kurie myli mane, myli tokią kokia esu :}
Muzikos dažniausiai klausausi pagal nuotaiką. Labai mėgstu Yiruma muziką Fall in love
Hobių nelabai turiu. Mėgstu klausytis muzikos. Pasitrinti rūbų parduotuvėse, na, bet juk kiekviena mergina tai mėgsta, tiesa? :)
Daugiau nežinau ką jums papasakoti apie mane.. Tad nesidrovėkit, rašykit ir klauskit kas domina. Atsakysiu būtinai :}
Šiame forume prisiregistravau, nes šiek tiek esu susidomėjus Japonija. Nors nesu labai didelė Japonijos gerbėja, bet galiu pasakyti, kad ji yra antroje vietoje pagal mano sąrašą, kur norėčiau pabūti :}
Dėl kontaktų.. Nevardinsiu čia visko ką turiu. Tai jei norit, parašykit į PM ir susisieksim per kitur :}

Čia mano foto ~> https://2img.net/r/ihimizer/img155/6336/ingrida.jpg

Tikiuosi patiko aprašymas. Nesidrovėkit jei ko norit paklausti. Visiems atrašysiu :}
Su meile,
Ingirida. ♥️
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Ingirida. [Atnaujinta anketa] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingirida. [Atnaujinta anketa]   Ingirida. [Atnaujinta anketa] EmptySk. 01 09, 2011 7:24 pm

Yiruma Fall in love smagu kad ir tau jis patinka :3
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Ingirida. [Atnaujinta anketa] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingirida. [Atnaujinta anketa]   Ingirida. [Atnaujinta anketa] EmptySk. 01 09, 2011 8:55 pm

Anou kai sulaukei 18 kasnors tai nuo to pasikeite?
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingirida. [Atnaujinta anketa] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingirida. [Atnaujinta anketa]   Ingirida. [Atnaujinta anketa] EmptyAntr. 01 11, 2011 12:38 am

Kol kas nieko. Na, yra šiokių tokių privalumų. Galiu eit į kavines - barus ir būt iki programos pabaigos. Galiu pirkt alkoholį, bet kas iš to. Nei tai džiugina nei ką. Svarbiausia, kad dauguma suaugusiųjų pradėjo kitaip į mane žiūrėt, lyg į lygiavertį žmogų. Tėvai labiau pasitiki.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ingirida. [Atnaujinta anketa] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingirida. [Atnaujinta anketa]   Ingirida. [Atnaujinta anketa] Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ingirida. [Atnaujinta anketa]
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Klau anketa
» byManami anketa ;PP :333
» NyaWw anketa ^^
» Forumo nario anketa
» -Oz- [Atnaujinta 11.28]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: