Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Aya's Randomness >:3

Go down 
+3
Laito Ryuzaki
Mitsu-chan
VisualAya
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Aya's Randomness >:3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aya's Randomness >:3   Aya's Randomness >:3 - Page 2 EmptyAntr. 03 06, 2012 12:30 am

Tai kad tų žmonių net nėra D: Skeneris tikrai toną gadina, nes panos, mačiusios realiai ir po to va tokį nuskanuotą pic'ą sako, kad fail atrodo. Idėja ir savitumas bus tada, kai normaliai išmoksiu portretus piešt, nes priverčiau save mokytis piešt žmones, ir kol neišmoksiu taip, kad ir man pradės patikti, tol nesiliausiu.
Tai žėk, leidžiu tau nerašyti, kad gražu, nebent atsiras daugiau žmonių. :D [k, juokauju, bet ir pačiai kažkaip nejauku, kad keliu aš čia savo ale meną, giriuosi, kad piešt moku, sulaukiu gerų komentarų iš vieno žmogaus ir man po to gliučina, kad taip iš mandagumo daro, blah blah, tai gal aš nebekelsiu nieko... :D]
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Aya's Randomness >:3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aya's Randomness >:3   Aya's Randomness >:3 - Page 2 EmptyŠt. 03 10, 2012 5:32 pm

Va butent, kad skaneris tona gadina, delto man sunku kanors pasakyt apart grazu, o kad realybeje graziai atrodo tai as pakankamai isitikinus :)
Atgal į viršų Go down
 
Aya's Randomness >:3
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Forumiečių kūryba-
Pereiti į: