Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Chriss.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Chrissanth
LT patriotas
Chrissanth


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Klaipėda

Chriss. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Chriss.   Chriss. EmptyAntr. 08 14, 2012 5:56 pm

Labas labutėlis.
Esu senoji PervCookie, kurios čia bala žino kiek laiko nebūta. Nei vienos anketos duomenų nebepamenu ir turbūt jos jau ištrintos.
O buvo taip, kad netyčia prisiminiau šitą forumą ir užplūdo nostalgija. Tai vėl čia pasivaidensiu. O dar žinoma čia didžios galybės naujų veidų.
Taigi, esu Erika. Gyvenu prie jūros - Klaipėdoje. Esu iš Vytauto Didžiojo gimnazijos. Charakterio apibūdint pati negaliu, bet mielai bendrauju su visais kurie mielai bendrauja su manim.
Muzikos klausau pagal nuotaiką, tai jos būta visokios. Hmm.. hobiai... vis dar piešiu, fotografuoju. Neįsivaizduoju savo laisvo laiko be draugų.

Kontaktai:
fb- erika.jo.5@facebook.com
dA- http://chrissanth.deviantart.com/

Foto-
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chriss. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chriss.   Chriss. EmptyTr. 10 31, 2012 4:43 am

Na.... ką galiu pasakyti, tikrai keistu laiku nusprendei grįšti. Bet jeigu jau taip, tai sveika sugrįžus :)
Atgal į viršų Go down
 
Chriss.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: