Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 TESTAS ~ Ar esi jautrus?

Go down 
+11
Mae
Dynce
UsakOu
yuu-chi
San.
Klaudija
Nerce
*Kirise*
Gi~
wakachi.
Aina*~
15 posters
AutoriusPranešimas
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyKv. 06 18, 2009 8:18 pm

Kokie esate - vingrūs it unguriai ar perdėm savimi nepasitikintys? Kaip elgiatės vienoje ar kitoje situacijoje? Ar dažnai apninka baimė? Šis testas padės sužinoti - draugaujate su savimi ar kovojate?

http://www.pazintys.biz/ar-esi-jautrus.html
Atgal į viršų Go down
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyKv. 06 18, 2009 8:24 pm

Visada buvau jautruolė ;D.

Citata :
Jūsų labai jautri nervų sistema. Žemiau pateikti patarimai skirti būtent tau.

* Išmokite reguliuoti aplinkos stimuliacijos lygį - venkite triukšmingų susibūrimų, stiprių jausminių stimulų, o jeigu jų išvengti nepavyksta - raskite laiko pailsėti ramioje aplinkoje;


* Pakankamai ilsėkitės, nes jautriems žmonėms poilsio reikia daugiau (juk jų nervų sistema nuolat pervargsta). Todėl darbe nepraleiskite pietų pertraukos, kitų pertraukėlių, nedirbkite viršvalandžių, būtinai kasmet atostogaukite;


* Jautriems žmonėms labai tinka ramus, susikaupimo ir vidinės ramybės reikalaujantis sportas (pvz. joga);


* Labai svarbu didinti pasitikėjim? savimi - nenuvertinkite savęs, mokykitės naujų dalykų ir pan.;


* Išnaudokite savo kūrybingumą - jautrūs žmonės paprastai kūrybingesni už kitus, turi gerą intuiciją, gerai jaučia situaciją. Šiuos privalumus tiesiog būtina išnaudoti!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyKv. 06 18, 2009 8:42 pm

Jus negalima priskirti "jautruolių" kategorijai, tačiau visiems tenka susidurti su jautriais žmonėmis. Beveik kiekvienas žmogus turi bent po vieną jautrų draugą. Jeigu tau tenka nuolat bendrauti su žmogumi, kurio jautri nervų sistema, atsiminkite ir supraskite, kad žmonės yra skirtingi, ir nesistenkite jo pakeisti, įtikinti jaustis kitaip. Džiaukitės, kad turite jautrų draugą - jis bus pirmasis, kuris pastebės, kad blogai jaučiatės ir ras būdą paguosti. Tada turbūt nebenorėsite sakyti: "Nereaguok taip jautriai į tai, kad aš blogai jaučiuosi".
_________________
Jo...su tuo alkiu tai jo xDDD
kai rasiau matkes egza, tai isalkau.. tai mane blaske ir todel nustojau galvoti xDDD
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyKv. 06 18, 2009 8:55 pm

Mano kaip Ainos ;DD We are Emo,Ainut! 8) xDDD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyKv. 06 18, 2009 9:02 pm

Taip xDD.
Aš gi gimus būt emo, tik kad man nepatinka jie ;D. Tūrėjau nemažai draugų emo, ir labai užknisdavo, kad jie pjaustosi. Ir gi nepriversi jų nežalot savęs ;D.

Oj oj ne į temą jau ;D. Bet gi čia floodo tema :scratching-hea .
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyKv. 06 18, 2009 9:27 pm

Kaip ir Miyuki ;D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyŠt. 06 20, 2009 9:26 pm

Man kaip Gyntos ir Miyuki xD
nors nepasakyciau kad viskas tinka xD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyPir. 06 22, 2009 2:08 am

Tikrai tau nelabai tinka xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Nerce
Kinija po tavo kojomis
Nerce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Klaipeda

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyPen. 07 03, 2009 9:21 pm

Jus negalima priskirti "jautruolių" kategorijai, tačiau visiems tenka susidurti su jautriais žmonėmis. Beveik kiekvienas žmogus turi bent po vieną jautrų draugą. Jeigu tau tenka nuolat bendrauti su žmogumi, kurio jautri nervų sistema, atsiminkite ir supraskite, kad žmonės yra skirtingi, ir nesistenkite jo pakeisti, įtikinti jaustis kitaip. Džiaukitės, kad turite jautrų draugą - jis bus pirmasis, kuris pastebės, kad blogai jaučiatės ir ras būdą paguosti. Tada turbūt nebenorėsite sakyti: "Nereaguok taip jautriai į tai, kad aš blogai jaučiuosi".
:aachoo:
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyPir. 07 13, 2009 6:08 am

Jus negalima priskirti "jautruolių" kategorijai, tačiau visiems tenka susidurti su jautriais žmonėmis. Beveik kiekvienas žmogus turi bent po vieną jautrų draugą. Jeigu tau tenka nuolat bendrauti su žmogumi, kurio jautri nervų sistema, atsiminkite ir supraskite, kad žmonės yra skirtingi, ir nesistenkite jo pakeisti, įtikinti jaustis kitaip. Džiaukitės, kad turite jautrų draugą - jis bus pirmasis, kuris pastebės, kad blogai jaučiatės ir ras būdą paguosti. Tada turbūt nebenorėsite sakyti: "Nereaguok taip jautriai į tai, kad aš blogai jaučiuosi".
Atgal į viršų Go down
San.
Pekinas
San.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 264

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyAntr. 07 28, 2009 3:29 am

Jus negalima priskirti "jautruolių" kategorijai, tačiau visiems tenka susidurti su jautriais žmonėmis. Beveik kiekvienas žmogus turi bent po vieną jautrų draugą. Jeigu tau tenka nuolat bendrauti su žmogumi, kurio jautri nervų sistema, atsiminkite ir supraskite, kad žmonės yra skirtingi, ir nesistenkite jo pakeisti, įtikinti jaustis kitaip. Džiaukitės, kad turite jautrų draugą - jis bus pirmasis, kuris pastebės, kad blogai jaučiatės ir ras būdą paguosti. Tada turbūt nebenorėsite sakyti: "Nereaguok taip jautriai į tai, kad aš blogai jaučiuosi".
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyAntr. 07 28, 2009 4:11 pm

Jus negalima priskirti "jautruolių" kategorijai, tačiau visiems tenka susidurti su jautriais žmonėmis. Beveik kiekvienas žmogus turi bent po vieną jautrų draugą. Jeigu tau tenka nuolat bendrauti su žmogumi, kurio jautri nervų sistema, atsiminkite ir supraskite, kad žmonės yra skirtingi, ir nesistenkite jo pakeisti, įtikinti jaustis kitaip. Džiaukitės, kad turite jautrų draugą - jis bus pirmasis, kuris pastebės, kad blogai jaučiatės ir ras būdą paguosti. Tada turbūt nebenorėsite sakyti: "Nereaguok taip jautriai į tai, kad aš blogai jaučiuosi".

teisingai xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptySk. 08 09, 2009 1:33 am

Jūsų labai jautri nervų sistema. Žemiau pateikti patarimai skirti būtent tau.

Išmokite reguliuoti aplinkos stimuliacijos lygį - venkite triukšmingų susibūrimų, stiprių jausminių stimulų, o jeigu jų išvengti nepavyksta - raskite laiko pailsėti ramioje aplinkoje;


Pakankamai ilsėkitės, nes jautriems žmonėms poilsio reikia daugiau (juk jų nervų sistema nuolat pervargsta). Todėl darbe nepraleiskite pietų pertraukos, kitų pertraukėlių, nedirbkite viršvalandžių, būtinai kasmet atostogaukite;


Jautriems žmonėms labai tinka ramus, susikaupimo ir vidinės ramybės reikalaujantis sportas (pvz. joga);


Labai svarbu didinti pasitikėjim? savimi - nenuvertinkite savęs, mokykitės naujų dalykų ir pan.;


Išnaudokite savo kūrybingumą - jautrūs žmonės paprastai kūrybingesni už kitus, turi gerą intuiciją, gerai jaučia situaciją. Šiuos privalumus tiesiog būtina išnaudoti!
'



gosh,taip ir zinojau,kad as labai jautri ! XD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyAntr. 10 27, 2009 5:41 pm

Jus negalima priskirti "jautruolių" Gummy Bear
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyAntr. 10 27, 2009 6:32 pm

Jūsų labai jautri nervų sistema. Žemiau pateikti patarimai skirti būtent tau.

* Išmokite reguliuoti aplinkos stimuliacijos lygį - venkite triukšmingų susibūrimų, stiprių jausminių stimulų, o jeigu jų išvengti nepavyksta - raskite laiko pailsėti ramioje aplinkoje;


* Pakankamai ilsėkitės, nes jautriems žmonėms poilsio reikia daugiau (juk jų nervų sistema nuolat pervargsta). Todėl darbe nepraleiskite pietų pertraukos, kitų pertraukėlių, nedirbkite viršvalandžių, būtinai kasmet atostogaukite;


* Jautriems žmonėms labai tinka ramus, susikaupimo ir vidinės ramybės reikalaujantis sportas (pvz. joga);


* Labai svarbu didinti pasitikėjim? savimi - nenuvertinkite savęs, mokykitės naujų dalykų ir pan.;


* Išnaudokite savo kūrybingumą - jautrūs žmonės paprastai kūrybingesni už kitus, turi gerą intuiciją, gerai jaučia situaciją. Šiuos privalumus tiesiog būtina išnaudoti!
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyTr. 10 28, 2009 10:20 pm

mano taip pat kaip ainos...tj man staigmena 0.0
Atgal į viršų Go down
Vera.
Važiuoji į aerouostą
Vera.


Pranešimų skaičius : 45

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyAntr. 12 29, 2009 11:24 pm

Jūsų labai jautri nervų sistema. Uhm.. Jup.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyPen. 01 15, 2010 8:19 pm

man net nereikia daryt to testo,ir taip zinau,kad jautri esu xDD rolf.
Atgal į viršų Go down
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyPir. 01 18, 2010 1:16 am

Jūsų labai jautri nervų sistema. Žemiau pateikti patarimai skirti būtent tau
Išmokite reguliuoti aplinkos stimuliacijos lygį - venkite triukšmingų susibūrimų, stiprių jausminių stimulų, o jeigu jų išvengti nepavyksta - raskite laiko pailsėti ramioje aplinkoje;
Pakankamai ilsėkitės, nes jautriems žmonėms poilsio reikia daugiau (juk jų nervų sistema nuolat pervargsta). Todėl darbe nepraleiskite pietų pertraukos, kitų pertraukėlių, nedirbkite viršvalandžių, būtinai kasmet atostogaukite;
Jautriems žmonėms labai tinka ramus, susikaupimo ir vidinės ramybės reikalaujantis sportas (pvz. joga);
Labai svarbu didinti pasitikėjim? savimi - nenuvertinkite savęs, mokykitės naujų dalykų ir pan.;
Išnaudokite savo kūrybingumą - jautrūs žmonės paprastai kūrybingesni už kitus, turi gerą intuiciją, gerai jaučia situaciją. Šiuos privalumus tiesiog būtina išnaudo

FAIL XD aš tikrai esu drasi xD nemėgstu jogos, nes per mažai judesio xD man daug labiau patinka kašis xD mėgstu ekstremalius dalykus xD adrenaliną xD baimės jausną xD vakar net 4 siaubo filmus pažėjau xD buvo jėga xD pas mane kompe beveik vien siaubo filmai xD sutinku, kad mane galima išmušt iš pusiausvyros, bet aš tada pradedu rėkt ir vėl viskas ok xD o kai kankina gyvūnus, tai galiu apsivekt... xD todėl man tas ats netinka xD
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyAntr. 01 26, 2010 4:14 am

13. Aš lengvai susijaudinu.

Čia kuria prasme? o.O

Jus negalima priskirti "jautruolių" kategorijai, tačiau visiems tenka susidurti su jautriais žmonėmis. Beveik kiekvienas žmogus turi bent po vieną jautrų draugą. Jeigu tau tenka nuolat bendrauti su žmogumi, kurio jautri nervų sistema, atsiminkite ir supraskite, kad žmonės yra skirtingi, ir nesistenkite jo pakeisti, įtikinti jaustis kitaip. Džiaukitės, kad turite jautrų draugą - jis bus pirmasis, kuris pastebės, kad blogai jaučiatės ir ras būdą paguosti. Tada turbūt nebenorėsite sakyti: "Nereaguok taip jautriai į tai, kad aš blogai jaučiuosi".
Atgal į viršų Go down
Romantic I japanese
LT patriotas
Romantic I japanese


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 33
Miestas : Mažeikiai

TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? EmptyPen. 06 15, 2012 11:14 pm

O aš gavau , štai atsakyma Išmokite reguliuoti aplinkos stimuliacijos lygį - venkite triukšmingų susibūrimų, stiprių jausminių stimulų, o jeigu jų išvengti nepavyksta - raskite laiko pailsėti ramioje aplinkoje;


Pakankamai ilsėkitės, nes jautriems žmonėms poilsio reikia daugiau (juk jų nervų sistema nuolat pervargsta). Todėl darbe nepraleiskite pietų pertraukos, kitų pertraukėlių, nedirbkite viršvalandžių, būtinai kasmet atostogaukite;


Jautriems žmonėms labai tinka ramus, susikaupimo ir vidinės ramybės reikalaujantis sportas (pvz. joga);


Labai svarbu didinti pasitikėjim? savimi - nenuvertinkite savęs, mokykitės naujų dalykų ir pan.;


Išnaudokite savo kūrybingumą - jautrūs žmonės paprastai kūrybingesni už kitus, turi gerą intuiciją, gerai jaučia situaciją. Šiuos privalumus tiesiog būtina išnaudoti!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TESTAS ~ Ar esi jautrus?   TESTAS ~ Ar esi jautrus? Empty

Atgal į viršų Go down
 
TESTAS ~ Ar esi jautrus?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» TESTAS ~ Sumanumo testas
» TESTAS ~ Charakterio testas
» Testas Charakteris
» Asmenybės testas
» TESTAS ~ Ar neskraidai padebesiais?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Testai-
Pereiti į: