Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**

Go down 
+4
Aina*~
Yomi_yomi
wakachi.
*PervCookie*
8 posters
AutoriusPranešimas
*PervCookie*
Pekinas
*PervCookie*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 270
Amžius : 31
Miestas : Uostamiestis.

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyPen. 07 03, 2009 2:15 pm

Na tai va, dabar čia visi išliekite meilę mūsų pikčiausiai moderatorei Ainutei. ♥ XDDD
_____________________
♥ ♥ ♥


Paskutinį kartą redagavo *PervCookie*, Št. 10 17, 2009 4:58 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyPen. 07 03, 2009 7:57 pm

Nepakartojamas žmogus,tiesiog super Yaoi,mylim su perve 4ever xDDD***
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyPen. 07 03, 2009 8:34 pm

yes...!
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyPen. 07 03, 2009 9:23 pm

Ne nūūūūū. Aš šokiruota xDD. Dar tokių temų prikurt :hehehe: .



Yomi_yomi rašo:
...
Šiaip tai tikrai aš pikta, ypač ant yomės_yomės. Nu tu supranti, kad tu juodai floodini? Ir, kad aš dabar tą tavo žinutę turiu trint? Ir kad apskritai, tu naudoji mano "brangų" [xDD] laiką. Ar tu pasitenkini gaudama įspėjimus? Patikėk, kiti tikrai ne. Akis rėžia tokios beviltiškos žinutės kaip "..." ir dvi, trys iš eilės. Atsibodo negyvai. Tai vat. Pikta Aina xD.
Prašau, na tiesiog maldauju, rašyk ką nors į temą. Nes man nepatinka kas antroj temoj rėkt ant žmonių 😡 ...





Kiki ~ aš jus labiau ;D. 4 ever and ever pervertės ;D. Yaoi tm xD.

Ištvirkęs sausaini ~ ei nu xDD. Aš nesu pikčiausia. Aš čia vienintelė, o kad adminės, man palieka trinti, nes joms patinka stebėt piktą Ainą, tai aš nekalta xDD. Myliu, bet čia beprasmiška tema (hug) .
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptySk. 07 05, 2009 4:18 am

Juk ce Flood'o zona XDDD. Tik reiktu kaipnors ja praplėsti 👏
(sneku turedama omenyje tik gera)
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyAntr. 07 07, 2009 6:19 am

Ta prasme net floodo zonoj negalima rašyti tokių postų kaip "vien su smailais, be žodžių" ir t.t. ;D
Kas tada būtų? Balaganas, jei visi rašytume čia apie orą :closed-eyes: .
Aš irgi tik iš geriausių ketinimų :look: .
Deja, mes ir pačios čia ne į temą ;D.
Žmonės, jei jau aš piktoji, už ką mane mylėt? ;DDDdd
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyAntr. 07 07, 2009 5:48 pm

Fainuuuuuuuutė tuu^^
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyPir. 07 13, 2009 6:55 am

Man patinka pikti zmones :blank-look:
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyAntr. 07 21, 2009 6:33 pm

jai patikti pikti zmones, man ir patikti pikti zmones, bet tik is anime XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyŠt. 10 17, 2009 3:17 am

Kaip čia buvo, kad šita tema dar neužmūryta, neužrakinta ir nenumesta velniai žino kur? :DD
Perve, užrakink ;/. Bet taip, kad aš nepatyčiau, gaila bus žiūrėt :DD.
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyŠt. 10 17, 2009 3:31 am

Šita tema dar galioja! :DDD Tik reik pavadinimą pakeist ~ "Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą". xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyŠt. 10 17, 2009 4:09 am

Yay, Aina gaus dar meilės xDDD <3.
Beje, aš neprisikėliau iš miegų. Visada užsukdavau, pratrindavau flūdą ;p, tik kad nerašiau nieko :DD.
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyŠt. 11 07, 2009 6:51 pm

jap. Tu rimtai esi piktoji aina XD. Gerai kad as neturiu giminaiciu ar klasiokiu tokiais vardais -_-
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptySk. 11 08, 2009 8:00 pm

o man Aina neatrodo tokia jau pikta tiesiog dirba savo moderatores darba ir tiek xD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyAntr. 11 10, 2009 4:30 pm

kad ji vėl lyg ir miega.. ar tik man taip atrodo? xDD >.<
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyAntr. 11 10, 2009 6:02 pm

Nee,mes su Aina abi plušam su mangom :DD
Kaip tik sakyčiau nubudo :DDDD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** EmptyAntr. 11 10, 2009 8:05 pm

bet forume nieko nerašo xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Sponsored content





Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**   Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD** Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaip mes mylime mūsų prisikėlusiąją iš miegų moderatorę Ainą xDDDDDDDD**
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mūsų kodas~~
» Aina. Grįžo, įsimaišo į minią, trina floodą ;D
» Ivė* ar kaip kiti vadina Kika ;D*
» Kaip atrodo tavo Dekstopas?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas~~> :: Užrakintos temos-
Pereiti į: