Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Haya! about Yumi-chan ;)

Go down 
+2
yuu-chi
wakachi.
6 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Haya! about Yumi-chan ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Haya! about Yumi-chan ;)   Haya! about Yumi-chan ;) EmptyŠt. 09 26, 2009 6:01 am

Big hug to all of you !!!
Taigi mano vardas būtu Toma, nickas kaip matot Yumi-chan yup bet kiekvienam forume skirtingai...Tep..toliau apie mane: gimiau 1995 02 08 taigi mano gimtadienis būtų žiemą Gummy Bear Gyvenu taip vadinamoje Kultūros Sostinėje t.y. Vilniuje, bet atsikrausčiau čia iš Šiaulių. Lankau S. Daukanto pagrindinę ( čia Naugarduko gatvėj jei kam rūpi :D
Am...apie išvaizdą tikriausiai reiktų pakalbėt... Rengiuosi taip kaip man patinka, o tai priklauso nuo nuotaikos. Turiu cinamoninės spalvos plaukus, akys rudos. Greitai ir dažnai nuraustu ir tai mane knisa :slove: Esu normalaus ūgio, normalaus svorio nu ir t.t. esmę liktais supratote :)
Nuotrauką beje gal vėliau pridėsiu.
Charakteris- esu linksma nuokvaka; mėgstu sakyti, daryti, galvoti nesamones.Manau jog susitikote užsispyrusią, viskuo besidominčią mergiotę. :D
OO...tralialia...muzikaaa... aišku J-rock, bet kartais paklausau ir J-pop, nesišalinu ir angliškos muzikos, bet gink Dieve ne LT... grynas sh... nebent koks Mamontovas iš tokių normalesnių atlikėjų yra.
Ir matau jog prašo dar apie mane parašyt.Hm... Esu otaku, skaitau knygas, bet nesu knygų žiurkė( nes tie kvailiai griebia betką kas tik pasitaiko -___- ), esu buvus Cosplay3, į kitus renginius neprisiruošiu, kažkaip tingisi, bet žadu būtinai keliaut į cosplay4. Domiuosi antgamtiniais dalykais;sekasi chemija;mėgstu istorija; patinka kai lyja ir būna bjaurus oras :) ; piešiu, tapau,groju gitara, sedžiu prie pc...Deja nesu pratusi šlifuoti šaligatvių, man tai tiesiog būtų tuščias laiko švaistymas... Ir liktais viskas, jei kas klauskit Wtf?
Ir pagaliau jei norėsit su manim susisiekt tai turiu skype nonstop5 , turiu email toma.mikalauskaite@gmail.lt ir tokių visokių atliekų kaip one.lt nenaudoju ^_^
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Haya! about Yumi-chan ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Haya! about Yumi-chan ;)   Haya! about Yumi-chan ;) EmptyŠt. 09 26, 2009 7:04 pm

Haaay~ Toma-chan!! :333
Tu vos ne mano kopija : DDD Aš ir greit paraustu,mano gimtadienis vasarį,tais pačiais metais gimusi,patinka bjaurus oras,groju gitara ;D yup Taipogi irgi pradėjau nemėgti šlaistytis po gatves ;D
Dėkuj,kad prisijungei. ^ ________ ^ :inluw:
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Haya! about Yumi-chan ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Haya! about Yumi-chan ;)   Haya! about Yumi-chan ;) EmptyŠt. 09 26, 2009 8:23 pm

Sveika, as Judita Balloon
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Haya! about Yumi-chan ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Haya! about Yumi-chan ;)   Haya! about Yumi-chan ;) EmptySk. 09 27, 2009 12:07 am

As irgi greitai nuraustu ;DD
beje, sveika atvykus! ;}}
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Haya! about Yumi-chan ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Haya! about Yumi-chan ;)   Haya! about Yumi-chan ;) EmptySk. 09 27, 2009 1:09 am

*KiKi-chAn*~ rašo:
Haaay~ Toma-chan!! :333
Tu vos ne mano kopija : DDD Aš ir greit paraustu,mano gimtadienis vasarį,tais pačiais metais gimusi,patinka bjaurus oras,groju gitara ;D yup Taipogi irgi pradėjau nemėgti šlaistytis po gatves ;D
Dėkuj,kad prisijungei. ^ ________ ^ :inluw:

Wow...Mačiau. kad Vasarį esi gimus, bet dėl kitko tai nežinojau 👫
Atgal į viršų Go down
Makeshift
Pekinas
Makeshift


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 235
Amžius : 28
Miestas : Vilnius

Haya! about Yumi-chan ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Haya! about Yumi-chan ;)   Haya! about Yumi-chan ;) EmptySk. 09 27, 2009 1:57 am

"Dieve ne LT... grynas sh... nebent koks Mamontovas iš tokių normalesnių atlikėjų yra." AGREED D:
Sveika, aš Austė ^^ :bye-to-all:
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Haya! about Yumi-chan ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Haya! about Yumi-chan ;)   Haya! about Yumi-chan ;) EmptySk. 09 27, 2009 6:02 pm

sveika ^__^ as Kriste.

del muzikos tai mes sutampam. oo....neeeee.. tik ne LT muzika :look:
manau, kad susibendrausim ^^

sveika prisijungusi y Yume cp pasauli ^^
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

Haya! about Yumi-chan ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Haya! about Yumi-chan ;)   Haya! about Yumi-chan ;) EmptyPen. 11 06, 2009 5:51 am

laba as lara xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Haya! about Yumi-chan ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Haya! about Yumi-chan ;)   Haya! about Yumi-chan ;) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Haya! about Yumi-chan ;)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Naomi-chan~!! ^w^*
» Aya~chan ^-^
» Ayu-chan ^^
» Ame-chan ^^
» Shizumia-chan ^^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: