Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Michi diary

Go down 
+7
appl-
Dynce
windblast
yynnggee
Yomi_yomi
wakachi.
Michi
11 posters
AutoriusPranešimas
Michi
Važiuoji į aerouostą
Michi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Miestas : Vilnius^^

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Michi diary   Michi diary EmptyAntr. 10 06, 2009 7:39 pm

Michi diary 1877yonehfemalevampirec

Nusprendžiau ir aš parašyti dienorašti😏
Noriu kad labiau mane pažyntumet ☮
Ir kad galėčiau su jumis pasidalynti savo mintimis ir išgyvenimais...
čia kasdiena nerašysiu bet stengsiuos parašyti kuo dažniau:)


Tai va kolkas tiek
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyAntr. 10 06, 2009 8:26 pm

Laukiu laukiu. ;D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyAntr. 10 13, 2009 3:06 am

OH yes... XD tu mane sudominaiXD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyAntr. 11 10, 2009 11:56 pm

laukiu laukiu :D
Atgal į viršų Go down
Michi
Važiuoji į aerouostą
Michi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Miestas : Vilnius^^

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyTr. 11 25, 2009 7:51 pm

Hey
6-ta diena kai sergu to vadynamuoju kiaulių gripu.
Beveik pasveikau, tik kad labai kuosiju ir yra temperatūra.
Bet į mokyklą nenoriu, labai nenoriu. Bet vistiek teks.....kitą savaitė, o mane net šiurpas iema taigi labai laukiu atostogu.
Taigi šiandien turėjau sėdėt kirpikloje, planavau apsikirpt panašiai kaip Uruha per cassis maždaug, bet susirgau, ir dabar apsikirpsiu tik kitą savaitė.. Beprotiškai laukiu kalėdų.Nežinau kodėl, bet laukiu.
Jau žinau kad tėvai padovanuos kažka susijusio su Japonija.
Bet laukiu ne dėl dovanų, apskritai nuotaiką patinka...
Ir dar neseniai man atrode kad Kalėdos dar labai labai toli bet vis dėl to greitai : DD
Iš karto kai pasveiksiu ruošiuosi nuvažiuot apsipirkti, dar labai užsinorėjau daug j-stuff..daug daugiau nei turiu.
Va toi darys remontą tikriausiai mano kambari tai gal įkalbėsiu apie hieroglifus ant sienų, bet apskritai tai noriu kad kai užeidinečiau į
kamparį ir man iš karto primintu japonija, deja kolkas pas amne to nėra.

P.S. sorry už klaidas, lietuvių abėcėlė nedirba tai tenka kuopijuotis XDD
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyTr. 11 25, 2009 7:57 pm

Oooo,kambarys su hieroglifais. o _ o Kūūūll yup Norėčiau tokio. T _ T Linkiu,kad noras išsipildytų. ^^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyTr. 11 25, 2009 8:09 pm

wow..sergi kiauliu gripu? ir jau 6 diena nesi mokykloje? kaip idomu O_O tu jau ketvirtas zmogus kuris serga kiauliu gripu
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyTr. 11 25, 2009 8:29 pm

aip noreciau kambario su heroglifais... tikiuosi kad greitai pasveiksi
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyTr. 11 25, 2009 11:23 pm

sekmes sceikstant ir kerpant plaukus XD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyTr. 11 25, 2009 11:58 pm

jo as irgi norejau kambario su hieroglifais o dabar tai jau ikalbineju teti kad man padarytu an cafe ant sienos o ant kitu sakuru (medziu xD) pripiestu ^^ sekmes sveikstant ^ _ ~
Atgal į viršų Go down
Michi
Važiuoji į aerouostą
Michi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Miestas : Vilnius^^

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyKv. 11 26, 2009 6:48 pm


Labas ^___^
Sveikstu vis greičiau, šiandien net galieč varyt į mokykla, bet aš stengsiuos to kuo ilgiau išvengti, bent jau šia savaitę.
Mane nuo mokyklos gelbsti kosulys, galiu visus užkresti. Nežinote kada atostogos prasideda? ;DDD

O šiaip sirgti užknisa, per telika iš ryto nieko gero nerodo, tik visokius "zoro" ir laidų kartojimai, taigi nuobodžiauju prie pc..
Bandžiau jaunati atsisiust, aš tiek laukiau, ir neveike, o mano drauge siuntesi ir veike, tai tokia supikus buvau..

Taip pat sugalvojau 4 cosplay kostiumus, taigi kai bus cosplay nežinosiu kuo buti, todėl nuspriandžiau kad pasižiūrėsiu kuo bus mažiausiai.
Tik man truksta platforminiu batu prie lolitos, bet jai jau nusprėsiu but lolita, tai nupirksiu.
Greičiausiai busiu decora, kažkaip tai man labiausiai prie širdies.
Bet jei sužinuosiu kad tokiu decoru bus labai daug tai tada lieka: lucy, lolita ir Uruha.
OMG
Mačiau dir en grey激しさと、この胸の中で絡み付いた灼熱の闇
Video prewiev, ir tai tikrai nerealu, dainos ištrauką girdėjau jau seniai, jie ko toliau to puikiau viska daro, nors
Šiaip seniau man ju išvaizda geriau patiko, dabar kai jie koncertuoja su treningais tai..
Bet aš guodžiuosi tom, kad juk svarbiausia muzika.
Dir en grey tikrai nerealus tuo vis įsitikinu..
netgi pastebiu kad jie tampa man geriau už gazette.
Netgi kyla mintis kad statau į pirma vieta gazette nes prie ju jau prilipau, tai buvo mano pirma išgirsta
j-rock grupė..
Na laikas parodys, bet gazettais vistiek nenusivyliu ir before i decay vis negaliu atsiklausyt.

Hehe susitariau su tėvais dėl hieroglifu ant sienų, bet butę negausiu, gauisu tik namę(vasarnami)
Sako kad man viskas labi greit keičiasi greit man jau japonija nebepatiks, aj nu durneliai mano tėvai, jau 2 metus duomiusi ir tikrai japonija man neatsibos..
^____~


Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyAntr. 01 12, 2010 11:15 pm

I <3 Michi diary xD yup
Atgal į viršų Go down
MiMiMei
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 3

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyPir. 09 06, 2010 11:51 pm

O, aš tai visiškai nepastovi persona ;D Japonija domėtis pradėjau užpraeitą vasarą [2009 metų]. Tuomet taip buvau užsidegus mokytis japonų kalbos... Tiesiog iš Google Wikipedia traukiau bet ką, tipo 'svarbu bent ką nors išmokt'. Paskui tipo tobulėjau, vis daugiau išmokau, visą katakaną iškaliau, stengiausi ir hiraganą, bet bergždžiai. Tada atradau tokį dalyką kaip j-music, bet labiau traukia k-pop. Tada buvo užplaukę, Japonija atsibodo [OMG]. Dabar ir vėl domiuos ;]
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyAntr. 09 07, 2010 12:04 am

jeee. i am so happy!!
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyAntr. 09 07, 2010 2:02 am

ta daina yra nesveikai gera. o apie žodžius net patyliu <3 man ir Dirai daug geresni už Gazus.
pavydžiu dėl to tavo sienos xD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyTr. 09 08, 2010 6:42 pm

galesi kadanors kai jau turesi siena ja nufotografuoti ir paroditi^^
Atgal į viršų Go down
Romantic I japanese
LT patriotas
Romantic I japanese


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 33
Miestas : Mažeikiai

Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary EmptyPen. 06 15, 2012 10:51 pm

Tikrai kad linkiu , juk tavo svajonė išsipildytu.(^-^)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Michi diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Michi diary   Michi diary Empty

Atgal į viršų Go down
 
Michi diary
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o
» Pervės Diary.
» Gremėzdiškas diary.
» Monkey's Diary
» KiKi-chAn no *bad diary* : DDDDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: