Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...

Go down 
+11
*Kirise*
yuu-chi
Klaudija
windblast
Makeshift
yynnggee
Dynce
Gi~
wakachi.
appl-
Yomi_yomi
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyKv. 11 19, 2009 8:21 pm

Nu kepti šunis tj per žiauru,pati auginau porą šunų,juos mylėjau,dar porą kartų buvo užpuolę "dvarneškos",bet net nekiltų minčių juos iškept O o
Pritariu Ingai,kad pats šeimininkas būna kaltas,kad šuns neauklėja.Juk jei šunį perki tj turi jį prižiūrėti,su juo žaisti,vesti į lauką,dresuoti.
Dynce ~ jooo,aš už žmonių kepimą!! yup
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyKv. 11 19, 2009 8:37 pm

Aš už kai kurių žmonių kepimą xD

mane nervina tie šunys, daug priežiūros jiems reikia.. ypač nervina kai būnu pas Ingą ir jos šunį reik eit kartu su ja vedžiot ~.~ tiek laiko sugaištama be tikslo >.> laikas - pinigai (mano mėgstamiausias posakis xP xD)
ir dar kai aš pas ją ateinu tas šuo nori mane nuverst!! nužudyt!!!
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 31
Miestas : Somewhere

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyKv. 11 19, 2009 9:59 pm

Gintare kitu gyvunu, kaip ir kiauliu ir visu kitu kuriuos jus valgote taip pat negalima zudyti. jie nieko blogo nera padare siam pasaulije, o zmones tik viska naikina. zmones reikia valgyti ar ju krauja gerti Catch

(vel ne i tema)
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyKv. 11 19, 2009 10:55 pm

dzin ta tema! xD bet atejo Kristes metas pasireiksti! as pritariu Dyncei ir Ingai! jej turi koki gyvuna tai turi juo rupintis ir atiduoti savo gyvenima... Juk taip ir žmonės savo vaikus priziuri.. bet ne visi... .
viena karta toks "Banis" grasino man , kad mano šuni primuš tai as ji vietoja užspardžeu!!!
pvz. as del kokio gyvuno ir y šulini galečiau yšokti! xD (rimtai) .

Kažin ar tau (db skaitančiam sia zinute) patiktu , kad papjautu kasnors tavo mylima žmogų kuri tu mylejei... pvz: mama, drauga... ????
juk tapati ir gyvunai jaučia!!!
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyKv. 11 19, 2009 11:16 pm

Pritariu Bou,šuo beveik kaip žmogus,jis greitai tampa šeimos nariu,tad jei kas jam nutinka,tarkim ar miršta,ar reikia užmigdyt ar pašovė,juk visi nežinotumėt kur dėtis.
Aš kai pati turiu katę tj nežinau ką daryčiau,jei ji mirtų..Atrodo gyveno,kasdien ją matydavau,pakankindavau,o dbr ~ nėra.Tačiau gyvenimas toks,ateis kada toks laikas..
Šuo,katė kartais tampa geriausi draugi,kurie skirtingai nuo kitų žmonių,yra ištikimesni ir geresni.
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyKv. 11 19, 2009 11:29 pm

wisiskai tau pritariu!! pvz mano teta turejo toki suni kuri galedavo del seimininku gyvybes kita sudraskyti jej jis pultu seimininkus nors ir su kirviu. ..ji buvo labai drasi ir mylima TT bet jos jau kaip keli metai jau nebera...
ir mes mano seima turejo toki suni kuri turbut mano tete priglaude ir tas suo visa gyvenima ji gyne po laukus kartu visur begiodavo... (mano tete vaziuodavo ju masina o suo begdavo kartu) tas suo netgi mano tetes TRAKTORIO burzgima atpazindavo! O_O as ji lb mylejau (dar gan maza buvvau) kai suzinojau, kad kaskas ant kelio atsitiko ir as nuejau ten paeti ir pradejau rekti!! TT pertrenke Džimi . jis jau senas buvo ir nelabai girdejo (mat lochai medziotojai ejnantys pro musu namus pamate MANO kieme vaiktanti suni ir pagagvoje, kad ten vilkas ji pašovė bet kliuvo tik y ausies galiuka...) (tad jo klausa visa gyvenima nelabai gera buvo...) kai jis susirgo ar kas ten buvo ir jis nepaejo as su juo kiekviena zinksni kartu ejau... Tai buvo pats istikimiausias suo mano dabartiniame gyvenime TT
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyPen. 11 20, 2009 12:36 am

O jums patiktų, kad pvz jūsų brolį (sesę) pasiimtų kas nors ir išsivežtų pas save gyvent. Kaip jūs atskiriat mažus šuniukus ar kačiukus. Nesvarbu kad paskui jie išsiskirs su šeima (kaip ir mes), vistiek manau niekas nenori jaunystėj būt atskirtas nuo šeimos >.>
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyPen. 11 20, 2009 2:40 am

o tau patiktų, kd tavo mamą iškeptų? be to, pasivaikščiojimas su šunimi tik į naudą! aš labai mėgstu slampinėti su šunimi po apylinkes :) pasikalbu su juo, nes atrodo, kad jis geriausiai supranta mane :) be to, labai smagu maudyti šunis, o kai pasipurto, dar smagiau :D netupi kiaurą dieną prie pc ir neleidi veltui laiko! aš savo šunis labai myliu ir net negaliu galvot, kad jie kažkada mirs, nes iškart apsiverkiu ;( aš juos be galo myliu, jie man kaip mano vaikai (neveltui mano tevai mane mama pradėjo vadint :D) prieš kelis mėnesius įsigijau Berno Zenenhundą :) mes jį visi mylim, lepinam ir žaidžiam :) aš net savo kambarį ir lovą jam užleidau, nes jis naktį kambary miegą, o dienas leidžia lauke :) seniau, kai dar kartų vienam kambary miegodavom abu, tai jis mane gebėdavo gražiai pažadint, kad visą dieną būdavau linkma :) nes jis mane palaižydavo :) arba su nosyte atsitrenkdavo :D šunys kelia labai daug džiaugmo :) nes iškrėsta šunybė gali būti labai miela :D jis visada mane nurenginėja ir visada nuknisa mano rūbus ir ko mes labai juokiames :D jau ne vienos kojinės tapo skylėtomis :D oh well :D gi-chan, man atrodo, dar kažkokiam įviky buvai papuolus, kad taip šneki, kaip antžmogis.... Rain be to, kaip tu supranti gerą laiko praleidimo būdą? pc, parduotuvės, vakarėliai? jei kažkas panašaus, tai čia atgyvenos ir čia mano manymu, laiko švaistymas... spjaunu aš ant tų materialių dalykų.... nuo jų nepasidarai labai laimingas... yra kurkas daugiau ;) o apie tai parašysiu kitoj temoj ir vėliau ;)
visada daug rašanti ir mėgstanti pamokslauti, Inga :)
P.S. aš myliu šunis ir galiu pasidaryti kaip žvėris, jei kas mano meilytes (šunis) norės skriausti..! Samurai
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyPen. 11 20, 2009 5:11 am

Teisingai!!Aš pati norėčiau turėt mažą šuniuką,tačiau žinau,kad neskirčiau jam daug laiko. > _ < Jau ne vieną šunį turėjau,kurį tingėjau prižiūrėti,ir tėvai visus pardavė. [nes prašiau ir neprižiūrėjau] Žinoma žiauriai elgiaus. x _ x Turėti šunį didelė atsakomybė. ://
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyPen. 11 20, 2009 5:45 am

aha :) jam reikia skirti visą savo meilę, kaip savo vaikui :) kitaip nieko nebus... šunelis jausis nereikalingas ir neklausys, ką sakai ;) kartais ir man prisitingi nueiti pas jį, bet kadangi tai yra mano pareiga ir atsakomybė, tai privalau :) vo jei mieste gyvenčiau, tai jau būtų huge dilema... jau vien vedžiojimas po miestą T_T oh well :D nyappy to live not in da city..... (engrish :D)
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyPen. 11 20, 2009 7:49 pm

joa. as turiu du sunis ir as juos priziuriu visa savo laisva laika, bet ce skaiciau ir apie kiauliu pjovima XD tai as manau kad apskritai zudyti gyvunus yra blogai, bet zmogui reikia vitaminu taciau zemeje jau yra per daug visko. Nes siais laikais su milijonais gyvunu daro ekspermentus, zudo juos, jai kokia kate pasitaikius ar seip kankina agyvunus. Tai jau per daug. Senoveje zmones zudydavo givunus kad pavalgytu o dabar del smulkmenu.( ir dar Bou-sama, kaip perskaiciau apie tavo tetes suny norejau isspardyti tuos medziotojus, ar jie durni ar ka issigalvodami kad pas jus kieme vilkas, o jai ten butu kad ir vilksunis, tai irgi nusautu? Jie gan durni, jai jie su sautuvu tai butinai sugalvos ant ko papramogauti)
Atgal į viršų Go down
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 1:09 am

joa... yra labai žiaurių ekspermentų su gyvūnais... pvz: anerikoje labai paplitę yra atsiklatyt „nuvarytais“ šunim - išmest juos į gatve su nupjautom ausim... nes ant ausų yra gyvūno kodas, kur gali atsekti šeimininką.... o „nuvarytais“, nes tiem šunys virš 10m gyvena, o atsikrato jau po 4 metų... mat jie skirti lenktynėm... tai dažnai susižeidžia ir trumuoto šuns niekas nebenori.... aš visus gyvūnų skriaudėjus papjaut norėčiau...
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 6:50 pm

jooooooooooo!!!!!!! ziauru! as turejau kaskoki tinklalapy kurio as , Dynce, bou nr2 neistvereme nei puse perskaityti!!! ten visa tiesa apie gyvunus.aj va radau...--> SILPNU nervu ziurovams gereu nezeti http://gyvunuteises.blogas.lt/
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptySk. 11 22, 2009 2:08 am

As sunis ir kates irgi labai myliu, juk jie teikia daug laimes. Kartais aisku uzknisa, ypac kai katinas dar buna mazas ir neismokytas daryti i dezute, po to visas kambars smirda kai reikia isvalyt xD Bet siaip.. Katinu esu turejus nemazai, bet nei vienu per daug nesirupindavau (nebent tik pirmas dienas). Bet dabartini katina priziuriu labiau, myliu ji beveik kaip sese ar broli (nea bendrai borlio nekenciu xDD). Tik gaila, kad daar gyvenu bendrike, tai katina matau tik savbaitgaliais... O kad gyvunai - tikri draugai tai irgi pritariu. Neatsimenu, bet tevai pasakoj, kad kai as dar buvau visai maza turejom katina Princa. Jis buvo labai geras katinas (net mano tetis taip sake, nors jis nekabai megsta katinu). Pasakojo, kad ji praktiskai galedavo palikti man uz aukle - jei as paimu degtukus, jis man brezdavo. Protingas toks... Arba atsimenu kai mano senoji kate atsivede kaciuka. As gyvenu kaime, todel kate dazniausiai laika leisdavo lauke, tvarte. Tad ir kaciuka atsivede tvarte. Mama ji pamate, todel kate, ji saugodama issinese paslept kazkur kitur. As labai norejau ta kaciuka pamatyt, todel pasisodinus kate ant keliu emiau su ja kalbet kaip su zmogum, tipo, parodyk man ta kaciuka, as niekam nesakysiu kur jis yra, nepaimsiu, tik noriu pamatyt.. Tada kate pradejo eit tvarto link, o as ja sekti. Ji tarpais atsisukdavo paziuret ar einu ir paskos ir eidavo toliau. Ir atvede mane pas mazo kaciuko! Uz tai labai mylejau ta kate ir buvo beproto gaila, kai viena diena radau jau griovy su nugriauztom uzpakalinem kojom. Vaizdas kraupus, bet labai liudnas... Todel as kategoriskai pries kaciu ir sunu kepima!

Arba dar mane labai erzinantis dalykas... Mano kaimynai turejo vilksuni. Bet tas sunelis buvo toks geras, draugiskas. Is pradziu jo bijojau, po to jau drisau ji paglostyt. Po to kaimynai nusipirko jorksyru terjeriuke, o dar po kiek laiko prie musu namu atklydo perkarusi rotveilere. Jie - geradariai, priglaude ta sunyte, o ta senaji vilksuni tiesiog uzmigde, nes priziureti 3 sunis.. hm.. per sunku? per brangu? nezinau.. bet man labai gaila to suns, nes jis tapo nereikalingas. Dar suprantu jei butu buves senas, nukarses, o dabar...

Gintare, mums sunys ir kates taip kaip tau tarantulai - nemanau, kad juos keptum xDD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptySk. 11 22, 2009 2:22 am

O kodėl ne? xD visai norėčiau paragaut xPP


Prisimenu kai kažkada pas kirisę buvau ir pamačiau jos katiną, tai pavadinau Kebabu ( mmm... kebaaabai xD)
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyPir. 11 23, 2009 1:58 am

Nuskriaustum tu mano katina... ;/ Is taves kebaba padaryciau xD
Atgal į viršų Go down
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyPir. 11 23, 2009 5:40 pm

kaži koks Gi-chan skonis? Cookies Wtf? mett'as gruodžio 19d ane? Balloon mmmmm... Gi-chan... Steal turėsim ką valgyt :D ir visiškai namokamai :D kas prieskonius? kas malkas? :D Gi-chan, tik nesilaikyk dietų ok? :D mum visiem turi užtekt tavęs :D muhahaha
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyPir. 11 23, 2009 7:13 pm

aš neskani xD kebabai pagaminti iš katiniukų skanesni (mm) xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 31
Miestas : Somewhere

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyPir. 11 23, 2009 8:11 pm

o tu saves ragavai kad zinai jog esi neskani??? as seip vegetare bet Gi-chan noreciau paragauti mmmmm... gi-chan kebabai yup
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyPir. 11 23, 2009 8:35 pm

aišku, kad ragavau xD nematot kad raiša vaikštau (koją nusigraužiau xDDDDDDD joke xD)
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyAntr. 11 24, 2009 1:01 am

tikrai nematom :D tai mes dabaikt norim :D bent jau aš :D be to, kiekvieno skonis skirtingas :D kas tau neskanu, nebutinai neskanu bus ir mum :D Steal
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyAntr. 11 24, 2009 1:08 am

o man gaila Gi TT nebijok apginsiu nuo tu edruniu xDD as jau uzraukiu ta tema xD kiekvienas savo nuomene turi.
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyAntr. 11 24, 2009 1:14 am

YAAAY mano gynėja-supermenė BOU!!! YAAAAY Jumping
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyAntr. 11 24, 2009 1:30 am

Prisidedu prie Gi valgymo. yup
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 EmptyAntr. 11 24, 2009 3:30 am

As irgi xDD Bou-sama, dar nevelu pereit i musu puse, nes valganciuju atrodo bus daugiau nei judvi xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...
Atgal į viršų 
Puslapis 212Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Yuu dienorastis? xD
» Ingridos dienoraštis ^^
» [the Renaissance] dienoraštis.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: