Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Manga lietuviškai

Go down 
+20
Misa
Rendy
G-monster
Niya~
Himeji
MoiManaMois
Miku♥
Yomi_yomi
Mitsu-chan
Scream
appl-
windblast
Ayu-chan
Dynce
Nina.
Makeshift
*Kirise*
Seta
wakachi.
Kyami
24 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPir. 07 19, 2010 5:52 pm

Ne,Taro kortos išleistos in JP gal 2002..
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPir. 07 19, 2010 10:01 pm

Be to, na logiškai pamąsčius... Į LIETUVĄ vežti NAUJAS mangas iš kart išverst. Į LIETUVĄ. Nesitiki. :D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyAntr. 07 20, 2010 5:44 pm

Jap, beje nete jau galima rasti tolimesnes taro kortu kavines dalis ^^
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyAntr. 10 12, 2010 1:56 am

Turiu Persikės ir Arkos angelų pirmas dalis Smile
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyAntr. 10 26, 2010 3:25 pm

Skaičiau beveik visas išleistas, bet neturiu nei vienos ;D Kažkaip pagalvojau, kad neapsimoka leisti pinigų. Vienintelė, kurią pirkčiau būtų Taro kortų kavinė, bet kad jos išleido viena dalį ir viskas, finito.
Atgal į viršų Go down
G-monster
LT patriotas
G-monster


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 19

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPir. 11 29, 2010 12:17 am

Jau nė vienos mangos neleidžia T.T
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyŠt. 12 04, 2010 3:42 am

dragon ball man atrodo leidzia ir naruto
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyTr. 02 02, 2011 4:00 pm

Neea. Sustabdė visų mangų leidimą ,nes reik ,kad bent puse tiražo būtu išpirkta.
Daba išvis jokių mangų neleidžia. Nah ,bet ir kokias mangas pasirinko leist... Galėjo leist
Death note, Vampire knight, kuroshitusiji ir pan. tikrai būtu daugiau pirke.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyŠt. 02 05, 2011 9:13 pm

Ne su visomis mangu kompanijomis lengva sudaryt sutartis na o siaip tai dragon ball ir naruto mangos kiek pastebiu vis sekmingai ir toliau verciamos i lietuviu kalba ar ne? Beto girdejau jog Hellsing planuojama pabaigti ir to as labai labai tikiuosi nes Hellsing yra mano megstamiausia mannga ^-^
Atgal į viršų Go down
Rendy
Įsėdi į lėktuvą
Rendy


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 77

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPir. 02 07, 2011 12:46 am

Skaičiau Persikę ir dar siunčiuosi Princesė Ai
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPir. 02 07, 2011 1:09 am

Turiu: "Princesė Ai" 3 dalis, "Taro kortų Kavinė", "Hellsing" 4 dalis [in love <3], "World of warcraft" 3 dalis
Skaičiau [be turimų]: "VHD" regis 3 dalis, kažkiek Naruto ir ėė... neatsimenu x3
Atgal į viršų Go down
kirstukas
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 9

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPen. 02 11, 2011 4:12 am

isvis manga lietuviskai isleista apart dbz yra sudas ir tai vertimas tragiskas... geriau jau lietuviai gedos nedarytu su tokiom mangom... dar princese ai buvo liux mangos pavizdys, piesimas tobulas, neprisikabinsi.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPir. 02 14, 2011 1:04 am

VHD yra tik 2 dalys isleistos :)
Atgal į viršų Go down
kirstukas
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 9

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPir. 02 14, 2011 2:02 am

nu nu ir jos apgailetinos, tiek piesimu tiek istorija tiek vertimu
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyAntr. 02 15, 2011 8:26 pm

Na nesakyciau kad apgailetina nes nupiest taip as pati nesugebeciau, nors piesima sir man nepatiko. del istorijos tai na istiesu kazkokia trenkta ir prastoka, o vertimo negaliu vertinti nes is japonu kalbos irgi versti nemoku D:
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyTr. 02 16, 2011 1:26 am

piesimas man istieseuju kaip tik patiko,... nes pirma karta sita anime taip perteikta grubei ir tiesiog kitaip.. bet man nepatiko kad pirma ir antra dalys buvo tokios vienodos.. ir toj ir toj dalyje tas medziotojes sutikdavo tokia pacia mergina kuri turedavo tokius pat papus XD.. o istorijos man neatrode neissamoningos.. dar kaip nezinojom su klau kad pagal VHD yra sukurtas anime.. mes ta manga labai megome.. kol galiausiai nepasidalinusios per plesem tos mangos viresli per puse ;-;
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyTr. 02 16, 2011 6:53 pm

Varkse manga xD na piesimas istiesu isskirtinis o del istorijos pritariu monotoniska
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyKv. 02 17, 2011 7:17 pm

Mitsu-chan rašo:
VHD yra tik 2 dalys isleistos :)
eh.. my bad. sumaišiau n_n''
Atgal į viršų Go down
Hysteria
LT patriotas
Hysteria


Pranešimų skaičius : 16

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPen. 07 08, 2011 2:32 pm

Čia aš dabar jūsų pokalbyje būsiu ne į temą xD Taigi aš turiu keletą dragon ball manga, Princess Ai 3 dalis, Arkos angelų 2 dalis, Hellsing 1 dalį, Persikės 2 dalis, Naruto porą dalių.

Naruto man vertimas kai kur užkliuvo, bet ką jau padarysi... -_-"
Em..o taip visos mangos man neblogos pasirodė ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPen. 07 08, 2011 3:21 pm

Ir kuri gi is tavo turimu mangu tau labiausiai patinka? Zinoma jeigu nepaslaptis :)
Atgal į viršų Go down
Hysteria
LT patriotas
Hysteria


Pranešimų skaičius : 16

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyAntr. 07 12, 2011 3:28 pm

Anokia čia paslaptis :D Asmeniškai mane labiausiai sužavėjo Princess Ai. Kažkodėl šios mangos istorija mane įtraukė. :D Dar labai patiko Hellsing ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyAntr. 07 12, 2011 7:11 pm

Hellsing, isvis yra geris, pati geriausia i lietuviu kalba isversta manga, na bent mano nuomone :) tik gaila kad po 4 dalies sustojo ir nebeleidzia daugiau :S
Na o del princeses ai, tai istiesu man ji nelabai patiko, kazkokia keista man ta jos istorija O-O bet kadangi taip gavosi jog pirma dali gavau dovanu, o su antra ir trecia dalim mamukas parejo is darbo, tai ir perskaiciau visas tris ^-^
Atgal į viršų Go down
Laito Ryuzaki
LT patriotas
Laito Ryuzaki


Pranešimų skaičius : 12

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyTr. 07 13, 2011 12:10 am

Norėčiau Taro Kortų Kavinės ir Meridijos. Būtinai jas gausiu!
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyTr. 07 13, 2011 2:15 am

Taro kortu kavine nors ir ne manga bet manhwa bet vistiek gera ;3 beridija man asmeniskai nelabai patiko
Atgal į viršų Go down
LeX
LT patriotas



Lytis : Male Pranešimų skaičius : 7
Amžius : 24

Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 EmptyPir. 10 14, 2013 10:34 pm

Kas zino kur butu galima skaititi manga lietuviskai?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Manga lietuviškai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Manga lietuviškai
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kas geriau?Manga ar anime?
» Manga kurią patariate perskaityti
» Mėgstamiausi Anime/Manga žanrai
» Anime/manga kuriuos dropp`inot ir kodėl?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Manga aprašymai-
Pereiti į: