Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 ☆ yynnggee ☆

Go down 
+6
Dynce
appl-
wakachi.
Gi~
yuu-chi
yynnggee
10 posters
AutoriusPranešimas
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyAntr. 11 10, 2009 11:36 pm

1-2. Aš Inga, dar žinoma kaip ynnge arba yynnggee, taipogi kaip Sasuke arba Sakura, arba SasuSaku, bet broliai mane vadina Ingazu arba Ingaina :D seniau vadindavo Mikiu, Kapliuku ar Kanistra :D bet tas buvo jau labai senai ;)
3.1992.09.28 man dabar 17m (o jėrgau… tiek daug….)
4. Šiaulių aps. -> Joniškio raj. -> Žagarės sen. -> Stungių km. -> Parko g. 4 
5. Žagarės Gimnazija
6. išvaizda… cha…panaši į trenktą :D akys – mėlynos; plaukai – rudi; ugis – 173cm (kokia žema… et…)
7. mėgstu sarkazma ir paerzinti draugiškai :D muhahaha :D nu mano charakteris labai panašus į tetes :D tai gerai sutariam :D tis čia mane gali apibūdinti draugės :D bet ne aš :D tik kartais galvoju: kaip jos dar manee pakenčia? Pati sau jau seniausiai galvon būčiau davus :D
8. ROKAS :D o grupė turbūt bus THREE DAYS GRACE, nes jau neaišku kiek laiko nepabosta xD o dar naujas albumas išleistas šiemet, tad naujų gabalų atsirado paklausyt xD dar patinka Papa Roach :) Skillet (jų geriausi - Monster, Fallinng inside the black, Camatose) Escape The Fate nesenai klausyt pradėjau  ir regis patinka :D, o iš Lt tai Mamontovą malonu klausyt :) o tokių grupių kaip Linkin Park ar Evanescence tai nelabai apsimoka ir sakyt, klausau nuo mažumės, t.y. pradinių klasių :D
9. mėgstu rankdarbius, piešti, muzikos klausyti ir VISAGALĮ ANIME :D
10. Esu trenka jau iš neaišku kiek plytų :D
Dievinu šunis, turiu jų 3 :) bet vienas pas močiutę (Nike, jai maždaug 9 metai xD), kitas yra Manis (dar kitaip Kipšas xD jam 5 metai), o trečiasis yra Brendis (Zuika, Zuikinukas, Čiukče arba Meiliauskas, nes meiliai kamdžiojasi xD jam dabar 4 mėnesiukai) o jo veislė yra superinio pavadinimo - Berno Zenenhundas xD
Mėgstu vištienos krutinėlę keptą orkaitėj su skaniai nuskustom bulvėm, o priedas prie visko dar salotos: pomidorai + kopūstas + majonezas (butinai Kėdainių ;) )
Apie anime tai mėgiamiausias pagal piešimą laimi Vampire Knight, o dėl minties gal Death Note, bet ir Vampire Knight patiko :) linksmųjų žanro, tai Nagasarete Airantou, nors dar viso nepažėjau, bet daug žvengiau :D jei ecchi, tai Maburaho labai atitinka tą žodį :D na, o vaikystės mylimiausias, tai Dragon Ball visi pirmi trys sezonai, nes After Future dar nemačius :)
Varvinu seilę dėl ZERO (Vampire Knight) (blush) o iš panų tai mėgstu Anna (Shaman King) jos charakteris labai jėgovas, kartais atrodo, kad panaši į mane seniau xD
Iš JSF labiausiai patinka dark gothic Lolita  labai rūžavai dekorai neprijaučiu xD nes labia nemėgtu tos spalvos… iškart fyfas primena :D
Pastebėjau, kad buvo rašoma, ką nužudyt norėtum :D tai pagalvojau, ka dir man derėtų sugalvoti :D norėčiau DJ kaimynę pradangint ir dar jos charakterio ir elgesio kopiją iš paralelinės mano klasės… nesveikas panašumas… tiesiog sunku tvardytis neprismaugus :D ir dar mūsų (ANYA) klaidą – gėjų!!!!! Dėl An Cafe kaip ir nieko negaliu pasakyt :D man dėl jų nei šilta, nei šaltą :D bet buvo smagu pusbrolį išgasdint, kad ten ne panos, o bernai :D pirmiausia parodžiau Bou (paklausiau kaip jam atrodo, tai sakė, kad gražiai, bet kai pasakiau, kad čia bernas, tai tokią mimiką parodė, kad ohoho :D) :D o tada Miku (tai paklausė: čia irgi bernas?) :D
11. Prisiregistravau, nes DJ Krist liepė :D
12. ynnge@one.lt yynnggee (skype) yyynnggee@gmail.com (turiu ir daugiau, bet nenaudoju :D)

Malonu su visais susipažinti  Friends
P.S. neįsižeiskit visos rūžavos dekoros, man tikrai nepatinka ta spalva, tik dėl to Samurai Makeup

Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyAntr. 11 10, 2009 11:53 pm

Haaaaay ^^ as Judita Smile
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyAntr. 11 10, 2009 11:57 pm

YaaY~ Anketa~~~
Malonių diskusijų (nors jau gan senai užsiregistravus esi ;D)
ir tikiuos geriau su visais susipažinsi kaip sakei Friends

(beje dėl decorų - skonio reikalas ;) aš kai pradėjau domėtis decora man rožinė spalva ir pridena decoras o ne fyfas Rainbow )
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyAntr. 11 10, 2009 11:59 pm

Heeey,dėkui,kad pagaliau susikūrei anketą. ;DD
~~~> "Mėgstu vištienos krutinėlę keptą orkaitėj su skaniai nuskustom bulvėm, o priedas prie visko dar salotos: pomidorai + kopūstas + majonezas (butinai Kėdainių ;) )" ~~~> Viskas bus įtraukta į YCp 1 bday meniu XDDDD ;D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyTr. 11 11, 2009 12:41 am

hi !!! as vegetare xD ir DJ Krist viska liepe o jus turite daryti!!! xDDD (joke) ir kodel tu mane DJ Krist?? Krist tai pripazystu bet kode DJ ?? ;D
Atgal į viršų Go down
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyTr. 11 11, 2009 1:28 am

hello :D tai tiesiog nesveikai skanu, jei mano mama daro yup o Dj todėl, nes gerai skamba :D o jau ką tu liepi, tegu tas Dievui (tam, katram meldžiamasi) į akį skrenda, o mum pro ausis :D lol
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyTr. 11 11, 2009 2:01 am

hi kad ir kaip to nenoreciau jau labai geria tave pazystu... Rain
Atgal į viršų Go down
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyTr. 11 11, 2009 11:03 pm

ne taip jau gerai :D aš turiu paslapčių nuo tavęs ir kitų jump rope Samurai muhahahahaha
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyKv. 11 12, 2009 5:06 am

mano nelaimei pazystu tave jau 10metu
Atgal į viršų Go down
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyKv. 11 12, 2009 5:50 am

nu pažįsti, bet ne visiškai :P Balloon taip pat, kaip ir aš tavęs :D
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyŠt. 11 14, 2009 11:35 pm

Labai daug skaityti tai neskaitysiu, labas
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptySk. 11 15, 2009 1:20 am

kas tave tranko is plytu????? Rainbow
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptySk. 11 15, 2009 4:01 am

labas lyžt *hug*
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptySk. 11 15, 2009 9:49 am

Hi...xDD
Atgal į viršų Go down
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptySk. 11 15, 2009 10:26 pm

LABAS:)
o manęs niekas kaip ir netranko iš tų plytų :D tik pabandytų, atgal gautų dvigubai :D čia toks posakis :D ir primena „Vienas namuose 2“ :D
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyPir. 01 11, 2010 11:36 pm

hmm,visai neseniai buvau netoli joniskio xD Reach a love
Atgal į viršų Go down
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyAntr. 01 12, 2010 2:00 am

tu geriau būt ne Jonišky, o Stungiuose xD na dar neblogai yra ir Žagarėj xD bet Stungiai geriau xD

P.S. labas :) arrrrrrrrrrrrr xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyAntr. 10 19, 2010 6:02 pm

.


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:18 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ EmptyAntr. 10 19, 2010 9:31 pm

Lina kodel Kentais? durnai bet jokingai skambaXD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





☆ yynnggee ☆ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☆ yynnggee ☆   ☆ yynnggee ☆ Empty

Atgal į viršų Go down
 
☆ yynnggee ☆
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: