Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Viskas apie Seiya. ;DD

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Viskas apie Seiya. ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Viskas apie Seiya. ;DD   Viskas apie Seiya. ;DD EmptyŠt. 11 28, 2009 4:33 am

Hey ^^
Esu Ugne, bet daugiau zinoma kaip Seiya. Esu gimus 1997.01.06, man yra 12 (greitaj bus 13 xD), tad kiek pastebejau esu jauniausia (eina gult xD). Esu is Birstono (butina apsilankyt ;D). Mokausi Birstono gimnazijoj. ^__^
Esu blondine, neauksto ugio (ir visi man amzhinai tj primena xDD).Hm.. melynu akiu! Daugiau apie isvaizda nezhinau ka pasakyt. Na, esu draugiska (bent jau as taip manau ^^"), visiskai TRENKTA/beprote, bet niekas tuo dar nesiskunde, taigi manau tj mano gera savybe. Klausau rock, j-rock, kartai hip hop'o. ;DD
Dievinu viska kas susija su Japonija. ^^ Taip pat man labai patinka fotografuot, piesti, kartai kai pagauna ikvepimas kuriu daina & eilerascius. Prisijungiau prie sio forumo, nes noriu susipazint su naujais zhmonem, daugiau suzhinot apie cosplay ir zhinoma pati jame sudalyvaut. ;DD
Kontaktai: Dangerous_Blonde@one.lt, skype: Narkotikas_987, gmail: DamnUgne, Vampirefreaks.com/xXUgneXx.
Tai tiek. ;33


Paskutinį kartą redagavo Seiya.;3, Št. 11 28, 2009 8:14 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Viskas apie Seiya. ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie Seiya. ;DD   Viskas apie Seiya. ;DD EmptyŠt. 11 28, 2009 4:51 am

Hey! ^^
Malonu susipažinti,aš Cistė or Kiki. yup
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Viskas apie Seiya. ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie Seiya. ;DD   Viskas apie Seiya. ;DD EmptyŠt. 11 28, 2009 5:23 am

diebinu XDDD lool xDD hei hei hei!!! malonu ^^
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Viskas apie Seiya. ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie Seiya. ;DD   Viskas apie Seiya. ;DD EmptyŠt. 11 28, 2009 10:00 pm

Hay ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Viskas apie Seiya. ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie Seiya. ;DD   Viskas apie Seiya. ;DD EmptyŠt. 11 28, 2009 10:22 pm

Sveika ; ) Balloon
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

Viskas apie Seiya. ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie Seiya. ;DD   Viskas apie Seiya. ;DD EmptyŠt. 11 28, 2009 10:27 pm

labas Smile
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Viskas apie Seiya. ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie Seiya. ;DD   Viskas apie Seiya. ;DD EmptySk. 11 29, 2009 7:06 pm

Sveikute! Čia daugėja pakvaišusių blondžių xDDDD Aš Greta, malonu ^^
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Viskas apie Seiya. ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie Seiya. ;DD   Viskas apie Seiya. ;DD EmptyPen. 12 04, 2009 5:36 pm

Sveika, aš Ingrida ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Viskas apie Seiya. ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie Seiya. ;DD   Viskas apie Seiya. ;DD Empty

Atgal į viršų Go down
 
Viskas apie Seiya. ;DD
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» viskas apie Yuu-chi
» Viskas apie Taivanija
» Apie Miglę xD
» Apie Hysteria
» Pokalbiai apie Vetnama

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: