Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 [the Renaissance] dienoraštis.

Go down 
+6
Seta
Sakura
UsakOu
yuu-chi
Dynce
wakachi.
10 posters
AutoriusPranešimas
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptyPen. 01 01, 2010 11:20 pm

[the Renaissance] dienoraštis. Logo1

Trumpai apie mus :
Mes esame vos prieš kelias dienas susikūrusi Jrock'o ~ Vkei grupė -lietuviškoji versija-.
Kol kas mūsų band'ą sudaro trys narės :

Vo - Gt.: Wakachi [Kiki-chan ~ Kristina]
Gt.: Hikari [Eglė] (???)
Dr.: Monkey [Monkey-chan ~ Monika]
Synth.: Miyaji [Miglė]

Dienoraštis : 2009.12.31

Kaip sutikote Naujuosius?

Miyaji :

Aš su tėvais važiavau pas teta, o tada paskambino draugė ir sako, mes pas tave ateinam. Tada variau namo,išgirdau, kad pas mane antram aukšte garsi muzika, pasirodo brolis su draugais šventė, vienas iš brolio draugų mane pamatęs pradėjo rėkt "MIGLE! Tadai, pašauk savo sesę!!", o aš užsidariau kambary ir pradėjau juoktis, tada tyliai išėjau pas drauges. Ten šventėm, šokom (šokau kaip Miyavis xDD), žaidėm, važinėjom su rogutėm ir gėrėm šampaną. Sulaukę naujų vaikščiojom po rajoną ir dainavom : ) grįštant mus pasitiko du linksmai nusiteikę forsai, kol visos šnekėjo su jais, aš nuėjau namo, atsiguliau į lovą ir rašinėjaus su Ciste. That's all!

------------------------------------------------------------

Monkey :

Hmmm... atsibudau kaip visada,apie vidurdienį, tada kokias dvi valandas dar su pižama sedėjau prie kompo ir truputį rašinėjaus su band'u ir kitais... kokią 15h prisiminiau, kad kaip ir reiktų pradėt daryt cosplay kostiumą... Būsiu Ruki iš Filth in The Beauty :P Žodžiu, susiradau, kaip pasidaryti dredus iš vilnos (taip, is vilnos xD as neturiu ilgų plaukų ir šiaip nenoriu po to skustis xD) vakare, apie 19h pradėjau žiauuuuriai nuobodžiaut... vos ne vos paskaičiau vieną knygos skyrių "Trifidų dienos" (žinokit, visai įdomi knyga ;)) tada truputį pamezgiau šaliko ir, man atrodo 11h vakaro,nuėjau žiūrėti Lnk žiburėlio (kažkaip jau nebeįdomus, bet bent jau Zvonkė normaliai atrodė, kai "miegojo", kūl xD)
Kai jau buvo nebetoli sausio pirmos, ėjom žiūrėt fejerverkų, po to išgerėm po truputį šampano, pasveikinom vieni kitus (šeima) ir po kokio pusvalandžio ėjom miegot xD Aš dar prieš tai pabaigiau skaityt knygą, tai gavosi kažkur 2h nakties :D
Yeah, I know, nuostabus naujųjų šventimas :D


----------------------------------------------------------------

Wakachi :

Na viskas prasidėjo nuo ryto.Atsikėliau 9h,ėjau nusipraust,pasidariau valgyt,tada nuėjau prie pc,aišku nieko naudingo neveikiau ~ chatinau,klausiau bei siunčiaus muzikos,ieškojau visokių gražių nuotraukų avatarams kurti. ;D Tada maždaug apie 16h ėmiau ieškoti smagios muzikos..ta prasme man buvo gera nuotaika,tad bet toks brūdas kaip electro man tiko. XD Prisisiunčiau visokių A,Hamasaki remix'ų,Kpop .. XDD nu žn,trauminė nuotaika.Tada įsirašiau į diską visas dainas ir užleidau DVD.Tada nuo 19h ėmiau tvarkytis,dažytis,ruoštis.21h grįžo mama ir ėjome prie stalo..kadangi buvo proga ~ prisirijau visko,išragavau (> . <) ir gavau,galima sakyti,butelį šampano. :DDD Tada apie 10h su mama žiūrėjome visokias rusiškas naujametines laidas,klausėmės muzikos,tada dar prie pc pasedėjau,chatinau,sveikinau visus su Artėjančiais.Na tada 12h išėjome į lauką,ten žiūrėjome fejerverkus [ett,kasmet vis mažiau ir mažiau..] Tad jau po penkių minučių jau galėjome grįžti namo..nieko gero :D Pakeliui namo,paskambinau Monikai ir Miglei,pasveikinau su Naujais. :DDDD
Kai grįžome dar pavalgėme pažiūrėjome tv,tada vėl ėjau prie pc,YC chate pasichatinau..Vėliau apie antrą valandą sumaniau pasimokyti vieno šokio XD Boa ~ Eat you up .. (tai tenka daryt,kai netenki vilties numesti svorio XD) gal apie 2h mokiaus..visa nusivariau kaip šuo ir nieko gero neišmokau..mano judėsiai nelankstūs,o pati aš kaip bačka (lol XDD).. Tada mama nuvarė mane nuo pc po 4h..tada ėjau į kitą kambarį ir vėl mokinaus šokt.. xDDD Nu ir taip dar valandėlę,šlifavau judėsius..ir pagaliau kažkas išėjo :D
Maždaug apie pusė 6 atsiguliau ir kaip tradicija,prieš miegą žaidžiu sudoku XD Tačiau buvau ant tiek nusivarius,kad 5minučių užduotėlę įveikiau per valandą su virš XD Galų gale,po ilgų bandymų nesumerkt akių ~ galėjau eit miegot. :D Tada dar biški pamasčiau,kaip visada,pasvajoju..nuėjau miegot pusė 8..na ir tuo baigėsi diena. xD


Paskutinį kartą redagavo *KiKi-chAn*~, Sk. 01 03, 2010 9:32 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 31
Miestas : Somewhere

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptyŠt. 01 02, 2010 5:22 am

Citata :
Tada variau namo,išgirdau, kad pas mane antram aukšte garsi muzika, pasirodo brolis su draugais šventė, vienas iš brolio draugų mane pamatęs pradėjo rėkt "MIGLE!

man buvo panasei^^ tik jie manes nemateXDDD... ir mano brolis tevams prizadejo kad jo draugai nevaikscios po namus..tai visi brolio kambary uzsidare sedejoXDD tik kai ejau miegoti garsi muzika mane erzino T_T
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptyŠt. 01 02, 2010 7:14 pm

kaip cool Jrock'o ~ Vkei grupė -lietuviškoji versija *-* "Na tada 12h išėjome į lauką,ten žiūrėjome fejerverkus [ett,kasmet vis mažiau ir mažiau..]" joa siauliuose centre irgi ne kokie buvo >.< po to kai gryzom ziejom vaizdajuoste kur pries 10m irgi svente naujaka tai pasiziurejus atrodo kad tais laikais dar ir geresni buvo nei 2010 Very angry
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptyPir. 01 11, 2010 9:21 pm

.


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:16 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptySk. 03 14, 2010 6:48 pm

Blem ašen turiu irgi tokią svajone kurti lietuviška j-rock grupe,bet kaip nėra bendraminčiu taip nėra T.T vot dainas galėtai rašyti ir dainuoti,bet dbr teks pasvajoti,nes nėra norinčiu,o ašen rimtai noriu xD
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptySk. 03 14, 2010 7:21 pm

Kaip faina, kad vis delto susikurtete ^^ Good luck 4 YOU ALL...
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptyAntr. 03 16, 2010 5:26 pm

Man Miyaji persiskaitė kaip Miyavi xD bet jeigu rimts tai kaip jūs susikūrėt?ką veikiat?kur repetuojat ar koncertavot kur? pasakokit viską.
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptySk. 03 21, 2010 11:48 pm

grupe *_*. tikiiuosi kadanors koncertuosite ir kitoj lietuvos pusej XD
Atgal į viršų Go down
Monkey-chan
Važiuoji į aerouostą
Monkey-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Amžius : 31
Miestas : Panevėžys

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptyPir. 03 22, 2010 1:25 am

Tikiuosi, kad iš viso koncertuosim xDD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptyPir. 03 22, 2010 4:52 am

o aš tikiuosi, kad koncertuosit :D
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. EmptyAntr. 06 29, 2010 5:00 pm

Woww,cool žiūrim in LT j-rock grupių po truputį atsiranda..... Mes su draugėmis irgi kuriame j-rock band'ą tik trūksta bosinės gitaros ir drumssss.....

Sekmės kuriant band'ą! Jeigu bus pnvž koncas ateičiau...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





[the Renaissance] dienoraštis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [the Renaissance] dienoraštis.   [the Renaissance] dienoraštis. Empty

Atgal į viršų Go down
 
[the Renaissance] dienoraštis.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: