Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~

Go down 
+11
windblast
appl-
MoiManaMois
yuu-chi
Mitsu-chan
Yomi_yomi
Nina.
*Kirise*
UsakOu
San.
yynnggee
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san


Pranešimų skaičius : 52

~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~   ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 EmptySk. 11 21, 2010 1:59 am

Mano vaikystė buvo gan nesėkminga :D
Buvau klaikus vaikas... :D
Kai buvau mažiukė iškritau iš 4 aukšto,
Vos nepadegiau sodo namelio, sulaužiau dvi lovas, sudaužiau televizorių, sugebejau apspjauti savo pačios namo langus ir etc. Aj dar mane mažiukę gal 3 kartus buvo partrenkęs dviratis.. Dabar avarijų su dviračiai nebūna.. Pradėjo mane trankyti mašinos :DDDD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~   ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 EmptySk. 11 21, 2010 2:16 am

XDDDDDDDDDDDD... blemba.. kokia idomi vaikyste
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san


Pranešimų skaičius : 52

~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~   ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 EmptySk. 11 21, 2010 2:18 am

Įdomiai pavojinga..
Tai nesistebėkite jei kaip trenkta čia nusišneku..
Nes aš ir esu tikra to žodžio prasme trenkta :DDDD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~   ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 EmptyPir. 11 22, 2010 1:08 am

Aš kai buvau maža, buvau badass ;D Tiek prisidirbdavau.
Sudaužiau termometrą ir išsigandusi pabėgau į lauką (po to gavau bart, kad nepasakiau, nes garai tai nuodingi), užrakinau babą (t.y. prosenelę) vonioje, nes jos iš išorės užsirakindavo ir taip pat pabėgau į lauką.
Dar kažkada sukau plaukus aplink šukas (na kai būna tokios mažos) ir man jie apsivėlė. Tada Nubėgau pas močiūtę, ji narpliojo narpliojo ir galiausiai supyko, kad visas šukas reiks sulaužyti (nes buvau pasiėmusi kokias 8 ;D ). Nubėgau, pasiėmiau šukas ir pusę plaukų nusikirpau ;D
Kažkada išlaužėm su draugais kaimynės tipo tokį kaip ir daržą. Ir tą pačią dieną kita kaimynė apkaltino mane, kad sudaužiau jos dukrą su beibolke (aišku mama nepatikėjo ir tai kaimynei gėda buvo prisimelavus ;D )
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~   ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 EmptyAntr. 11 23, 2010 2:32 am

XD.. tau irgi gerai.. kaip tik kazkas atsitinka tu iskart begi i lauka... XD tas dalykas labai prajuokino
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~   ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 EmptyAntr. 11 23, 2010 8:11 pm

Kiemas didelis, yra kur pasislėpti ;D Ir šiaip seniau būdavau laukinukė ir elgesiu ir dėl to, kad namo niekas nepartempdavo ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~   ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 EmptyKv. 11 25, 2010 5:30 am

As vaikystei praktiskai visko bijodavau ir retai kada palikdavau tevu pasone ^^"
Atgal į viršų Go down
SiSen
LT patriotas
SiSen


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 22
Amžius : 26
Miestas : Raguva ;P

~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~   ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 EmptyAntr. 01 04, 2011 8:26 pm

Nu nelabai ką atsimenu iš savo vaikystės...
Karta buvo neatsimenu kodėl bet tėvai trumpam išėje laukan.. Aš buvau tada maža.. tai atsistojau, atidariau spintele ir visas kruopas bėriau žemėn.... Ketinau jiems gerus pietus paruošt ^^
arba valgiau pas močiute avietes.... Kažkas įsivėlė į plaukus ir neišsiėmė... Aš tiksliai nuėjau į močiutės kambari pagriebiau žirkles ir išsikirpau ta "kažka"...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~   ~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~ - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
~juokingi atsiminimai iš gilios vaikystės~
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: