Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Moon Child

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Moon Child Empty
RašytiTemos pavadinimas: Moon Child   Moon Child EmptySk. 06 06, 2010 8:04 am

Moon Child

Moon Child MC1



siužetas
Japonija kenčia didelį ekonomikos žlugimo ir žmonės yra priversti emigruoti į netoliese žemyninėje Kinijoje. Trys berniukai gyvena išgalvotas Kinijos miestą, vadinamą Mallepa. Tris berniukus, pavadintas Sho (Gackt), Shinji ir Toshi išgyventi per Kišenė vagystė. Per vagystės Gone Wrong, Sho atitinka Kei (Hyde), žmogus, kuris atrodo yra jaunas, tačiau iš tiesų vampyras.
Po kelerių metų Sho yra jo dvidešimties pirmaujančių apiplėšimas komanda kartu su Kei ir Toshi. Viename iš tokių apiplėšimų, prieš nusikaltėlių gauja, jie atitinka Taivano vyras, vardu Son (Leehom). Sūnus puola gauja, nes gaujos vadas išprievartavo jo seserį, Yi-Che.
Tai yra pagrindiniai personažai filmas, kuri vyksta apibūdinantys Sho ir savo gyvenimą keletą metų į priekį, nes jis pakyla per baudžiamosios požemio į Mallepa gretas.



Moon Child Moon_c11


Mano numonė:

Mielas filmas idomus siužetas. Tikriausei pirmas kartais kai Gackt man neatrodė keistasXD. Filme yra visko veiksmo linksmu liūdnų akimirkų meilės ir fantastikos manau filmas tikrai idomus ir dar Hyde lyžt
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Moon Child Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moon Child   Moon Child EmptySk. 06 06, 2010 3:43 pm

Reiketu kada pagaliau paziureti, nes mano klasioke kuri del Gackt isprotejus man jau pora menesiu burba kad sita filma reiktu paziuret :)
Atgal į viršų Go down
 
Moon Child
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Sailor Moon Stuff. How to make ^_^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Japonijos zona~~> :: J-doramos ir J-Filmai-
Pereiti į: