Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan

Go down 
+3
Ame-chan
Dynce
Mitsu-chan
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 08, 2010 2:05 am

Sedziu kambaryje susisukusi i minksta chalata, nuo mano plauku galiuku i zeme krenta smulkus lasiukai, rankomis spaudziu silta puodeli kakavos, o galvoje skamba Rycio Cicino daina"Lietuje". Nurijusi mazyti gurksneli kakavos bandau prisiminti ka gi as nuveikiau siandiena.
Taigi siandiena atsikeliau ganetinai velai, vadinasi puikiai issimiegojau ir ryta sutikau su sypsena (o ne kaip man dazniausiai budinga su keiksmais ^^") Issiropstusi is lovos pasidariau puodeli arbatos ir pora sumustiniu, zvigtelejusi i lakrodi nusprendziau jog laiko liko pakankamai, kad galeciau prisesti prie kompiuterio. Po pusvalandzio isskubejau i mokykla. Atvaziavus mano troleibusui greitai i ji isokau ir uzssiemiau savo teiseta vieta troleibuso priekyje, isijungusi muzika nukreipiau savo zvilgsni i langa ir tada isgirdau....
- oj jau kokios tases siandien sunkios...... - nukreipusi zvilgsni i gala pamaciau. taip i troleibusa ilipo kauno pencininke O_O zinau jus pagalvosit jog ant seno zmogaus pykti nera reikalo, bet jus klystate jus nepazistate kauno pencininku:
1. Jie ilypa i troleibusa ir jeigu turi tases visus su jomis apdauzo.
2. Gave kur atsisesti (ir taip jie visada gauna atsisesti) ant viso troleibuso pradeda rekti tikedamiesi kad ju kasnors klauso.
3. Ju balsas toks islavintas ir skardus kad net pasileidus muzika gali isgirsti kalbant: "krize krize cia jauniem o ka senam daryt ar tu zinai kiek kainuoja mano vaistai?" "mano laikais jaunimas gerbe senesnius" "siais laikais cia ne seimas o tikras cirkas, nusaut reikia kubiliu, poto kiti bijos is valstybes vogt" "mano metuose su strenu negerai, nors ka cia su strenu, ir kojoje isvarza, va ir su sirdim daktaras sake bedu yra" ir blogiausia buna kai atsisedusi tokia bobute visa tai pradeda rekti ant nekalto zmogaus o tuo labiau vaiko.
Si karta tai buvo vaikas ji atsisedo prie vaiko ir visa kelia jam skundesi. Man net pagailo to berniuko jis neatrodo vyresnis nei 10 metu o visa kelia (kaip ir visi troleibuso keleiviai) turejo klausyti tos moteriskes skundu. turiu pripazinti paskutineje stoteleje pries islipant kai ji pasake "Bet as nemegstu skustis" pradejau kikenti. Na bet gyvendama Kaune ir naudodamasi viesuoju transportu dar neto pamatysi.
Taigi atvaziavau i mokykla ir susitikus su kalsioke nuejome pas aukletoja. Neitiketinai mokyklos rusys atrode nepasikeites (kaip ir dauguma kauno rusiu po audros jis visas plauke) ir jeigu ne tas dregmas kvapas net negaleciau pasakyti kad jam kas buvo atsitike. Nueje pas aukletoja suzinojom bloga naujiena: pasekimu knygeliu siandien neatgausim. Taciau nesigailiu jog vaziavau i mokykla, oras buvo geras, su klasiokem pasisildem sauluteje paplepejome smagiai pasijuokeme, suvalgeme ledu bevaiksciodamos senamiestyje ir nuvaziavome namo.
Namuose pavalgiau bandziau ismokti zaisti zaidima kuri man drauge liepe instalint kad galetume zaisti kartu, taciau ji zaisti man nesiseke. Tiesiog as nesu kompiuteriniu zaidimu megeja todel daznai juose failinu ^^
Na o paskui smagioji dienos dalis..... BURBULIATORIUS. Taigi kruva zmoguciu susirinke svieciant su burbulais pucia juos darosi nuotraukas taip linksmindami save ir kitus. Taciau sy kart buvo kitaip. Susitikau su drauge paaiskejo jog ji neturi burbuli, todel ejome i akropoli. Viskas grazu einame i akropoli saulute sviecia, nusipirkom burbulu iseinam i lauka, drauge sako.
- hm.... krapnoja
- gal palaukiam akropoli kol baigs lyti
- Ne cukrine neistirpsi.
Taigi pradejome eiti link soboro ir pradejo pilti kaip is kibiro. pradejome begti, kuo toliau tuo lietus lija smarkiau pusiaukeleje pirma mintis buvo. "Atgal i akra atgal i akra" taigi per maziau nei dvi minuters mus sulijo taip kad net persisviete drauges liemenukas, o as is bato akropoli prie isejimo pyliausi vandeni xD poto buvo juoko priepuolis. Taigi apstojus lyti (visiskai nenustojo net ir dabar krapnoja) isejome is akropolio ir patraukeme link soboro paziureti ar ten visdar kas vyksta. Nezinau kodel taciau eidamos sugalvojome padainuoti "Lietuje as pirma karta sokant pamaciau tave, padovanojai man tada soki lietuje". Keista manai kad kaunas per sitiek laiko pripranta prie zmoniu kurie dainuoja, ne klystu rekai ant visos gatves ir klaikiai nepataiko i ritma, taciau ne nes mes visdar sulaukeme keistu zvilgsniu kai dainavome ir lakstem po balas. Dar nepasiekusios soboro pamateme skrendancius burbulus :) taip... visi burbuliatoriaus dalyviai prisiglaude po zilinsko galerijos stogu pute burbulus. Lietus neisgasdino zmoniu kad ir kaip susispaude po tuo stogu taciau visu pute burbulus, juos fotografavo, bande sugauti delne, sypsojosi ziuredami i mazus vaikus kurie i burbulus ziuri kaip i maza stabuklas ar siaip viska stebejo plepedami su draugais. Bepusdamos burbulus sutikome dar dvi drauges, taigi keturiese buvo dar smagiau. Taigi pasibaigus renginiui (taciau ne lietui) as su draugemis patraukeme link stoteles ir... na pabandykite atspeti... taip vel daiavome ta rycio cicino daina xD Manyciau siandiena buvo visai smagi diena, zinoma daug kas liko neparasyta ir as dar neperziurejau burbuliatoriaus nuotrauku. Na o dabar kai mano plaukai jau mazdaug isdziuvo lekiu juos susisukuoti ir vel bandyti suprasti ta zaidima :)

Aciu visiem kas netingejo perskaityti
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 31
Miestas : Somewhere

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 08, 2010 3:56 pm

Mitsu-chan rašo:
Sedziu kambaryje susisukusi i minksta chalata, nuo mano plauku galiuku i zeme krenta smulkus lasiukai, rankomis spaudziu silta puodeli kakavos, o galvoje skamba Rycio Cicino daina"Lietuje". Nurijusi mazyti gurksneli kakavos bandau prisiminti ka gi as nuveikiau siandiena.

Cai kaip is kokio siaubo filmo tik truksata: staiga sumirksi lempute ir dingsta sviesa pasijauciu nejaukei per mano kuna perbega siurpuliukai. Girdziu gresmingus zinksnius link manes, bijau net atsistoti ir pajudeti, kazkas jau stovi uzduru o mano sirdis plaka kaip isprotejus, ispila saltas praikaitas nebegaliu is baimes pajudeti akys sutingusio ziuri i duris uz kuriu kazkas gresmingo stovi....XDDDD ok kazkokia nesamne suveliau rolf aisku uzbaigent tave nuzudoXD

su ta mociute tai gerasXD varksas vaikasXD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 08, 2010 4:29 pm

o_O kokia laiminga vakaro pabaiga butu, jei uz mano nugaros butu stovejas zudikas manijakas xD
Dynce kazkodel manau kad tu turetum gerai sutarti su mano teciu xD. Nes kazkada sau ramiai sedejau prie pc. girdziu atsidaro durys kazkas stovi uz nugaros ir tyli. Su kede staigiai atsisuku o ten tetis su kirviu stovi o_O ir da rismetes tokia killer sypsena. Pz kai tada issigandau, o tetis stovi ir zvengia:
- taip ir zinojau kad tave isgasdinsiu xD

Jo man to berniuko irgi pasidare gaila ;( as suprantu jo skausma kazkada prie manes irgi buvo atsisedus tokia linksma pensininke o_O
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 31
Miestas : Somewhere

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 08, 2010 4:45 pm

fainas tavo teis tik gal jis norejo taves atsikratyt bet nespejo kai tju atsisukaiXDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 08, 2010 4:50 pm

Nemanau, nes jei manes atsikratu kas tada jam ijungtu kompa kai noretu spideri pazaist xD (taip jis nemoka pc isijungt xD)
O siaip tai tetis tikrai fainas. Mes klausom tokios pacis muzikos. Ziurim tokius pacius filmus (isskyrus anime) panasias laidas, su juo galiu kalbet visiskai laisvai (tai yra tiek as prie jo kieknoriu galiu keiktis tiek jis prie manes :D kol neisgirsta mama xD tada abu apiburba) siaip mane jis lb lepina xD zdz nerealus tetis
Atgal į viršų Go down
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 08, 2010 5:11 pm

Mitsu-chan rašo:

1. Jie ilypa i troleibusa ir jeigu turi tases visus su jomis apdauzo.
2. Gave kur atsisesti (ir taip jie visada gauna atsisesti) ant viso troleibuso pradeda rekti tikedamiesi kad ju kasnors klauso.
3. Ju balsas toks islavintas ir skardus kad net pasileidus muzika gali isgirsti kalbant: "krize krize cia jauniem o ka senam daryt ar tu zinai kiek kainuoja mano vaistai?" "mano laikais jaunimas gerbe senesnius" "siais laikais cia ne seimas o tikras cirkas, nusaut reikia kubiliu, poto kiti bijos is valstybes vogt" "mano metuose su strenu negerai, nors ka cia su strenu, ir kojoje isvarza, va ir su sirdim daktaras sake bedu yra" ir blogiausia buna kai atsisedusi tokia bobute visa tai pradeda rekti ant nekalto zmogaus o tuo labiau vaiko.

Labai pritariu xD ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 08, 2010 5:16 pm

Taigi tos bobutes jau mus pripratino prie triuksmo troleibuse ^^ Visgi kartais jos sugeba ir prajuokint kai pvz kokios dvi susistumdo mieste del laikrascio 15 minuciu xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 08, 2010 9:19 pm

KIEKDAUG SKAITYYYYTI! trectadi beliko skaityti -_-...... dabar sedziu su iskistu liezuviu, apsidairau i abi puses. uzkandu jau seniai atlupta sokoladuka, uzgeriu ekstros ir jauciu kaip mano liezuvis baigia isdziuti nuo tokios skaitymo eigos XD.
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyTr. 06 09, 2010 12:59 am

Liezuvis baigia isdziuti O_O Yomi_yomi ar tu skaitai garsiai? xD Nes kitaip nemanau kad liezuvis dziutu xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyTr. 06 09, 2010 1:04 am

taip garsiai XD.. is kur zinai XDD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyTr. 06 09, 2010 1:12 am

Kad ir keino kambarys yra salia taviskio man to zmogaus gaila. Isivaizduoju kaip tu skaitai viduri nakties kai nesimiega xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyTr. 06 09, 2010 1:15 am

XD. taakrt tevu nebuvo.. tai labai isijauciau.. XD... beje.turiu jauniena... pas mane nera kito kambario >D WHUAHA
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyTr. 06 09, 2010 1:30 am

Garsiai ir isijautusiai skaitai. Butu idomu isgirsti xD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 5:02 am

Taigi jau kuri laika cia nerasiau ir galeciau papasakoti daug ivairiu dalyku kuriuos nuveikiau per sitiek laiko, bet paprasciausiai mano mintys siandiena krypsta kitur. Taigi birzelio 21 kaip ir turejo buti smagi diena, ispradziu susitikti su draugem nueiti i vandens kara, tada pasitrainioti po miesta o vakare uzsukti i rengini. Gaila siandiena visa diena kiaurai pliaupe lietus. Ryte net girdejosi griaustinis, visgi nusprendeme niekur neiti. Nesupraskit klaidingai as nieko neturiu pries siautima lietuje, tiesiog pastarasias keleta dienu esu persalus del to kad nekrepiau demesio i lietu. Galiausiai likau siandiena sedeti namuose. Nemanau kad tai yra labai blogai jau seniai nesedejau visa diena namuose. Ir tiesa pasakius nieko doro net nenuveikiau. Paprasciausiai apsitvarkiau namus, pasidariau valgyti, truputuka paskaitinejau knyga, prisedau prie kompiuterio pasileidau muzika......
Muzika - siandien ji man sukele siokia tokia nostalgija ir priverte susimastyti. Praejo gal 7 valandos ir mano mintys visdar sukasi aplink viena ir ta pati. Pasikartosiu: (nes tai siandiena jau rasiau sau ant fb sienos)
Ech... ir kodel as negimiau kokiais 1965
metais? Kai i rocko koncertus rinkdavosi buriai apsinesusiu nuo zoles ir
nuo nerealios muzikos zmoniu :)


Taip 20 amzius siandien visos mano mintys atsidure ten. Klausydamasi seno gero rocko nusprendziau paziureti pora live pasirodymu. Tuomet ir pasijutau lyg gimusi ne tinkamu laiku. Kaip ir rasiau ir kodel as negimiau 1965 kai rocko muzika is tiesu buvo vertinama? kai vyko patys geriausi pasaulyje live koncertai. Kai ilgaplaukiai rockeriai ne kaip koki trusiai igrusti i narva grojo salese, o savo gitaras brazdindavo lauke. Kai minia apsirukusiu hipiu sitiek metu po atviru dangum kaifavo nuo kazkieno pasiulytos zoles ir muzikos kuri vercia kaifuoti net neapsirukusiam.
Zinoma siuolaikine muzika man patinka. Patinka ir visual kei tiesiog. Kaip cia paprasciau paaiskinti jeigu man reiktu rinktis tarp siuolaikinio rocko su visual kei ir bitlu rockenrollo su senu geru rocku, tektu pasakyti sudie siuolaikiniam rockui ir visual kei. Zinau dauguma is jusu (o gal net ir visi) esat dideli visual kei gerbejai ir tikriausiai net nesuprantat kodel as taip vertinu ta sena muzika? Na to as pati nezinau tiesiog suprantu kad man artimesne yra si muzika :)
Taigi siandiena mano dienorastis gerokai skyresi nuo praeito iraso, nes siandien visos mano mintys nukrypo ties: Led Zeppelin, Pink Floyd, Smokie, Kiss, Deep purple, The Beatles(zinau kad jei norejau megautis bitlu muzika turejau gimti dar anksciau) Slade, Nazareth, Guns n Roses, Scorpions.

Aciu visiem kas netingejo perskaityti
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 5:13 am

JEEEEEEEEEEEEEE>.. maziau skaityyyyyyyyyyyyyyyti O_O_O_O_O!!! VOHOO... ok.. as ir noreciau gimti nu gal TIK 4 metais anksciau kad buciau galejus siais metais nukeliauti i japan.. ir nuvaryti i nightmare 10 jubiliejaus koncerta -__________-.... **** ..
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 5:23 am

4 metais anksciau? jau 16 gali skristi i jp be tevu ^-^ Tik tiesioginio skrydzio abejoju ar yra is lt i jp labai daznai, ar aplamai yra xD O taip Naitomea 10 metu koncertas ^^ kiek skaiciau atsiliepimu tai buvo nerealus (nes youtubei jo dar nemaciau) Man kazkaip is naitomea labiausiai patinktu pabuvoti Majestical Parade
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 1:18 pm

"mes visad gimstam pačiu laiku, tik mirštam visados per anksti" :P

kai skaičiau tavo įrašą prisiminiau kažkodėl tą dainos eilutę ;DD

(off-topic...... kaip pavydžiu savo lietuvių mokytojai.. bitlų laikais jai pusseserė iš Amerikos atsiuntė dvi jų plokštelės >w<)
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 4:19 pm

Gi, tikrai labai grazi mintis ^^
O Bitlu plokstele ir as turiu :D radau kaime tarp senu ploksteliu, sake jei ka gero rasiu galiu pasiimt ^^
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 5:13 pm

čia iš "vairo" dainos juk :D

pff, aš kada nors paieškosiu, bet nesitikiu rast.. nes mano močiutė net nežino kas tie bitlai xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 5:27 pm

Mano zino ^^ As jai apie juos pasakojau xD
O siaip tos ploksteles kaime buvo tetos atveztos, tai dar ir led zeppelin radau ir elvio ^^ Gaila kad patefono neturiu :(
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 31
Miestas : Somewhere

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 5:39 pm

as irgi noreciau gimt kokeis 10m veliau nei gimiau
Man kazkaip tie hipiu laikai atrodo tokie durni.... >.<
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 5:41 pm

tai pasisekė tau :) aš tai žinau kad kaime irgi yra plokštelių, bet vis pamirštu pažiūrėt ko ten gero yra :'(

Bet vistiek faina turėt, kad ir ant sienos pasikabint kaip kokį trofėjų :D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 6:19 pm

Man ir kazkada jie atrode tokie... nekokie ^^ bet kazkaip per pastaruosius puse metu labai patrauke prie biltu ir seno rocko Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan 588355

Gal ir tau pasisekes rast Bitlu plokstele ;) Ka zinau viena plokstele ant sienos nlb jeigu visa siena butu tai butu tada kietai, bet taip mano beste pasidare tai kazkaip nors ir turiu geru ploksteliu nenoriu taip pat pasidaryt :) Beto as tikiuosi is anglijos parsivest daug daiktu su bitlais ^^ jei pavyks, na ju anglijoje yra daug bet kai paziuri i kaina tai atrodau ouch net neisvertus svaru i litus ^^"
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 6:24 pm

aš prisimenu, kad kai buvau maža maža tėtis turėjo kasetę "hiperbolės" tai vis ją leisdavo.. ir mane kaip nervindavo ta daina "išgalvojau lietų, išgalvojau giedrą..." ir t.t., o dabar pati tos dainos klausaus gan dažnai :DDD

na joo, Liverpuly vien įėjimas į Bitlų muziejų 50lt suaugusiam žmogui >< (jeigu gerai pamenu)
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan EmptyAntr. 06 22, 2010 7:22 pm

50 lt? mazai. Vien pasivazinejimas londono akim kainuoja 100lt xD .
Zinau ta hiperboles daina ^^ tokia gera :3 O as vaikystei klausiau tikrai tragiskos muzikos _ _"
Beje Gi, o tu esi macius filma "Across the universe"? Jei ne butinai pasiziurek ten miuziklas tai ten daugiau nei puse filmo dainuoja ir visos ju dainuojamos dainos yra Bitlu ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan   Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan Empty

Atgal į viršų Go down
 
Drambliuko sapaliones ^-^ Mitsu-chan
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Aya~chan ^-^
» Ayu-chan ^^
» Ame-chan ^^
» Mika-Chan
» Yumi-chan art

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: