Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mistika

Go down 
+8
Nina.
Dynce
yuu-chi
Mitsu-chan
Yomi_yomi
I am
windblast
appl-
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptyPen. 08 12, 2011 7:10 pm

Gomen, bet manau tu turėjai galvoje čiupakabrą.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptySk. 08 14, 2011 3:14 pm

O tu jergau O-O KAIP AS CIA TAIP PARASIAU XDDD gyvenime nebuciau taip sugalvojus parasyt, dabar isiziurejus pamaciau kad skiemeni praleidau. tai pomenyje tikrai Le Ciupakabra turejau, bet net neisivaizduoju kodel parasiau ja... am... taip??? Wtf?
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptySk. 08 14, 2011 10:11 pm

Visiems pasitaiko ;D
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptyAntr. 03 06, 2012 12:54 am

Krč. Pas mane bute kažkas gyvena. Kiekvieną vakarą ~23:15 kažkas lyg pirštu į stalą daužo. Paskui nutyla ir ima prie mano lovos krebždėt. Dafuq? D: Aną naktį karidoriuj iš batų lentynos bateliai mano iškrito, vakar - raktai nuo spintelės. Kadangi aš naktį kaip ir nelabai miegu, girdžiu žingsnius, bet tai ne tėvai. [Tėvai knarkia pašonėj, nes pas mus tik vieno kambario butas. kaip bomžy kažkokie. xD] Tai wtf. Ar man realiai gliučina, ar čia naminukas koks? xD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptyŠt. 03 10, 2012 5:24 pm

O tavo tevai negirdi jusu "bilduko"?
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptySk. 03 11, 2012 8:52 pm

Viską jie girdi, bet jie naktimis miega, o aš ne.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptyKv. 03 15, 2012 12:39 pm

Na galetum pasistengt eit anksciau miegot ir jusu drauga ignoruot. Galbut ten aprasciausiai peliukas laksto? mes viena kart turejom peliuka kuris batus varte :DDDD Na o jei labai taip jau miegot trugdo ir gasdina visad gali pasikalbet su tevais :)
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptyKv. 03 15, 2012 11:25 pm

KOKS DAR PELIUKAS. :DDDDDD

Mano tėvas sakė, kad vakar matė kažkokį šėšėlį, per sieną einantį. Ir tai tikrai nebuvo kažkas iš lauko. Motina išgirdo baladojant per stalą. Abu dabar atsiprašinėja manęs, kad anksčiau manim netikėjo, nors aš milijonus kartų sakiau apie tai.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptyPen. 03 23, 2012 4:53 am

Mano fizike yra sena sene.. ir ji sako jog fizika turi bendro net su bildukais. kad bildukai gautu is zmogaus energijos jis gazdina zmogu, kad is jo gautu tos energijos. nebutinai turi gazdinti, vaiduoklis gali bandyti ir prajuokinti . bet aisku isgazdinti yra lengviau XD.. tai jai vaidenas reikia tam tikrus atlikti procesus ir ta dvase iseina. mano senele fizike pasakojo jog gyvena bute kuriame gyveno sene kuria isveze i beprtnami ir ji ten mire.. po to kazkoks darten zmogus mire.. delto jai buvo toks mistiskas dalykas kaip pvz. ji valo puoduka ir jis kazkaip nelogiskai jai pakyla is ranku ir nukrenta.. ir svarbiausia puodelis perskyla pusiau.. taip visi puodeliai suduzo. ir dar sake kazkas vygdavo. poto kazka ji ten padare kad daugiau nebesivaidena.. as rimtai T.T
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptyPen. 03 23, 2012 4:54 am

ir seip mokslas jau yra pripazines toki dalyka kad vaiduokliai egzistuoja.. visi tie irodymai yra ir pan
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 31
Miestas : Somewhere

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptyAntr. 04 10, 2012 1:26 am

ji pati bebrotėXD

aš norėčiau išsiperint aitvarą Balloon
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 EmptyTr. 08 03, 2016 6:56 am

užvakar buvau miške tamsią nakty (aš neskiedžiu) Labai įdomus jausmas. rekomenduoju nueit. Toks nejaukus, kartu gražus mistiškas jausmas . Aišku buvau neviena, nes būčiau prišikus į gietrą :D Pasiemiau su savim draugą ir du kovinius šunis
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mistika - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mistika
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: