Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Baimės

Go down 
+11
VisualAya
Mari-san
MoiManaMois
Yomi_yomi
Dynce
Niya~
windblast
Gi~
I am
Mitsu-chan
appl-
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 3 EmptyTr. 08 03, 2016 7:17 am

Gerai , jei atvirai bijau viešo kalbėjimo, bijau neplanuoto nėštumo, bijau kai prisimastau apie visokius vaiduoklius ir tada įsivarau sau baimes, bijau kad mane stebi ar skaito mano mintis ( kompo kamera užsiklijavau pleistru , nes atrodo kad kazkas stebi) , bijau nuvilt artimus žmones , bijau sumaut savo ateiti
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 3 EmptyPen. 08 05, 2016 4:16 am

Kaip greit perėjom nuo varlių ir vorų iki neplanuoto nėštumo ir ateities planavimo. Šiaip džiaugiuosi, jog Klaudija tikėdamasi (?galbūt) jog niekas neskaito taip atvirai reiškia savo nuomone. .Nostalgiškai ir aš perskaičiau čia nemažai pranešimų ir pastebėjau kaip žmonės suaugo ir pasikeitė.

O šiaip, tai aš vis dar bijau varlių. Bet prie šios baimės prisidėjo ir bakalaurinio baimė, baimė ar sugebėsiu įvykdyti visus savo užsibrėžtus tikslus, susimovimo baimė.....
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 3 EmptyŠt. 08 06, 2016 12:24 am

laikas eina sensti. Noriu amžinai būt 20 :D . Bet viskas juda , laiko nieksustabdys https://youtu.be/tpc6QR1li_g

BET baisu būtu eit pagal tradicini modeli. Baigi mokslus, darba susirandi, sukuri šeima, tada darbas - namai boom mazafaka ir vaiks atsirand nooo tik ne tai. Gal aš savanaude, neišmanelė bet nusižudyčiau geriau negu šitai :D (prifloodinau , tuoj užbanins mane)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baimės   Baimės - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Baimės
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: