Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Stiliai ir subkultūros

Go down 
+7
Keiko
Nina.
yuu-chi
Dynce
windblast
*Kirise*
appl-
11 posters
AutoriusPranešimas
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyPen. 08 27, 2010 10:47 pm

Kokiam stiliui priklausote?
Kokie patinka?
Kokias subkultūras propoguojate, kokios nepatinka?
Kokie stiliai nepatinka?
Kodėl patinka, nepatinka?
Reikškit savo nuomones.
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyŠt. 08 28, 2010 12:03 am

Nepriklausau jokiam stiliui arba esu visų miksas, nes mėgstu tarkim pankų šukuosenas, gotų aprangą ar panašiai. Nu tiesiog rengiuos pagal nuotaiką ir neprisiklijuoju etikečių.
Šiaip itin prijaučiu pankams, visual kei, metalistams. Šiaip nesmerkiu jokio stiliaus, nesgerbiu bet kokį norą ir sugebėjimą išsiskirti iš minios. (Aišku forsai ir fyfos į tai neįeina xD).
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptySk. 08 29, 2010 8:06 pm

1.)As taippat nesu nusistates stiliaus.
2.)Kuo idomesnis stilius tuo geriau.
3.)Man is dalies nepatinka emo XD. Kadangi yra pilnais visokiu emo kopijuotoju. Kurie nusidazo juodai plaukus, apsimauna inkariukus ir sako:
- As emo.
Ir del tokiu geniju >.<. is manes visi pirma karta issityciojo mokykloje >.<.
4.)am. stiliai? nu cia bus apie tuos emo XD
5.)Am. am. XD ka? as truputi turbut susimaisiau XD.
6.) Stilius yra nuostabus dalykas. bet butu baisu jaigu visi pradetu rengtis neformaliskai O_O. Nes tada nebeliktu jokio neformaliskumo XD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyPir. 08 30, 2010 5:26 pm

as rengiuosi tai kas man grazu dazniausei tai buna tamsios spalvos rubai juodi pilki ir daznai derinu balta^^.... Saves niekada nepriskyriau jokiam stiliui ir niekada to nebus. Dazniausei aplinkinei sugalvoja kaip mane pavadinti nors jau labai atsibodo, kad vadina emo>.<
as praktiskai uz visus stilius megstu idomius zmones kurie nebijo atrodyti kitaip^^
tik vat to vieno zodzio nesuprantu Neformalas kur yra ta riba tarp nefomalo ir formalo...
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyPir. 08 30, 2010 5:27 pm

Siaip nepriklausau jokiam stiliui bet man sako kad as emo TT^TT tai labai uzknisa >.< siaip man ziauriai patinka lolita punk ^^ gal kada busiu ja .... gal xD taip pat kaip ir kirise nesmerkiu jokio stiliaus,bet kiti galetu nekuopijuoti o renktis taip kaip jiems patinka xDDD (cia kalbu apie savo klasiokes jos visada nukopijuoja viena kita ir tai uzknisa labiau nei tai kad mane emo vadina xD) viskas issipasakojau ka norejau ^^"
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyPir. 08 30, 2010 11:08 pm

Aš šūlėje esu TOP EMO, GOTE, PANKĖ,HIPIS ir t...t... xD pažėsiu kaip šiais metais bus.
Niekam nepriklausau rengiuosi kaip man kasryta šauna į galva. Dažneusiai išeinu - Valkata Emo arba leisgyvė Krist.
Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
Nina.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 30
Miestas : Rokiškis

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyŠt. 09 04, 2010 2:21 am

As...as nepriklausau jokiam stiliui. Daug zmoniu mane laiko kazkokia gote ar panke, bet as saves viena is ju nepripazistu. Lyg ir negirdejau, kad kas blogai mane vertintu.
Atgal į viršų Go down
Keiko
LT patriotas
Keiko


Pranešimų skaičius : 28

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyAntr. 09 14, 2010 11:37 pm

Kokiam stiliui priklausote?Um... nepriklausau jokiam esu tiesiog pankovos sielos zmogus :D
Kokie patinka?umm... seip palaikau visus tik ne fyfas ir forsus daugiau tai bukit kokie norit man netrukdot tai as ir demesio nekreipiu :D
Kokias subkultūras propoguojate, kokios nepatinka? WTF? :D
Kokie stiliai nepatinka?FYFOS IR FORSAS Siauliuose ju kaip prisikta <.<
Kodėl patinka, nepatinka? ummm like kam patiktu tokios ziaurios panos pilnos spakliaus, ir tokie bernaj neturintis jokio plaukelio ant galvos ir visi treninguoti... kaikurie net remo neturi <.<
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyTr. 09 22, 2010 8:48 pm

1.Uhm....Nezinau...Tas kuris viena diena varo su inkariukais o kita diena su kerzais >,<
2.Harajuku!!! Na zinoma visos harajuku rusys...
3.Hmmm..... EPIC FAIL FOR ME XDD
4.Stiliai?...Uhm emo,tokios sektos kaip gotai ir panasiai,nekenciu forsu ir fyfu.This is how i am xDD
5.DELTO KAD EMO PJAUSTOSI of course,Gotai del to....Kad priklauso sektai xDD Fyfos ir forsai todel,kad jie yra BORING ir nors ju daug uz ju akiu daug kas blogai kalba nors ir jie nezino jiem FAIL!>w
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyTr. 09 22, 2010 9:25 pm

ei! gotai jokiai sektai nepriklauso.. turbut tu viena is tu mociuciu kurios maziams tokius dalykus bamba >.>.... gotai yra protingi ir meniski zmones... >.
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyKv. 09 23, 2010 3:04 am

Istiesu stilius nelemia zmogaus intelekto, tiek gotai gali buti protingi, tiek gotai gali buti ir kvailoki, zinau tik viena, Mitsu pamato gota ir buna meile is pirmo zvilgsnio xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyKv. 09 23, 2010 3:08 am

uuuh.. XD.. as esu maciusi tokiu neisvaizdziu gotu, kad ne meile is pirmo zvilgsnio.. bet pirma pasitaikiusi siuksledeze issivemti XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyKv. 09 23, 2010 3:17 am

As trumparege todel neiziuriu zmoniu veidu is toli xD man zmones daug grazesni atrodo nei yra istiesu taigi xD
Atgal į viršų Go down
Keiko
LT patriotas
Keiko


Pranešimų skaičius : 28

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptySk. 09 26, 2010 7:56 pm

o man seip stilius nelabaj ir rupi :D
I just like ppl : )
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyAntr. 09 28, 2010 12:51 am

Nu jo geriausias nusistatymas ;) taciau tarp treninguotos chebros tikrai retai galima sutikti padoriu zmoniu. Na bent jau tarp kauno baziniu teninguotos chebros ;)
Atgal į viršų Go down
Keiko
LT patriotas
Keiko


Pranešimų skaičius : 28

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyAntr. 09 28, 2010 11:08 pm

patikek galim :D
Siauliai gi forsiuku miestas :D o as toki faina forsa pazistu mielesnio zmogaus uz ji nezinau :D
ir jam nerupi ar kitas zmogus pankas ar koks, su manim tai bendrauja :D
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyTr. 09 29, 2010 12:38 am

prie manęs tai labiau fyfos ir FYFINAI kabinėjasi, nei forsai :D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyTr. 09 29, 2010 1:50 am

tai manes viena karta drauge paklause ar as nemegstu forsu,atsakiau taip:
-man yra visiskai px koks zmogaus stilius svarbiau charakteris ir zmogus is vidaus o seip pati turiu kelis draugus forsus :D
ji:-bet juk forsai dazniausiai kokiose kolonijose buna oO
meh:-zinau,turiu toki viena geza draugu rate ^^
ji: tu gal vapshe nesveika? O_O
*tyyyyla* as po to zvengt pradejau XDDDD jos tokia veido israiska buvo juokinga (rofl)
Atgal į viršų Go down
Keiko
LT patriotas
Keiko


Pranešimų skaičius : 28

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyTr. 09 29, 2010 2:06 am

pas mus nks gezas nebesako :DDDD ir gezus seip zmones vadinom :D
ir tu forsu visur yra kad ir geriausiose mokyklose :D pigus treningaj is turgaus ir kapisonaj ant galvu :D kasdien bent po 8 pamatau :D
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyTr. 09 29, 2010 2:35 am

nu ka zinau pas mane visi draugai dar vis sako gezai,gezes ir t.t. o as irgi ipratus XD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyTr. 09 29, 2010 3:09 am

as tai savo viena klasioka sudominau su keliom Miyavio dainom.. kur ten groja greitai gitara >D
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyKv. 09 30, 2010 7:13 pm

man tas zodis Gezas atsocijuojasi kai skaiciau istorija ir ten buvo parasyta Gezo senoji zydu kalba ar kazkas tokio tai jokinga tokiu zodziu zmones vadinti.
Mano klasioke sako kad jei nepatinka kai ja fyfa vadina tai sako geriau vadinti tustute
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyPen. 10 01, 2010 2:37 am

tustute :) mano pazistama viena irgi taip jas vadina.
O kad kituose miestuose forsai normalus tikiu, bet Kauno forsai tiesiog toki isskirtiniai patikekit, jeigu net nesigedija i zmogu paleist akmeni uz tai kad stilius nepatinka tai, ka ir kalbet apie draugiskuma
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros EmptyTr. 11 10, 2010 2:33 am

Hey,yomi,aš ne babcėė xDD Man kaip tik TIK 11-a...HA HA HA AŠ DAR VAIKAS!!! xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stiliai ir subkultūros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiliai ir subkultūros   Stiliai ir subkultūros Empty

Atgal į viršų Go down
 
Stiliai ir subkultūros
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: