Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)

Go down 
+2
Yomi_yomi
appl-
6 posters
AutoriusPranešimas
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptySk. 08 29, 2010 10:56 pm

Jūsų nuomonė apie juos...

http://www.alfa.lt/straipsnis/10365320/ ... 5-31_07-07
Kaip manote ar jie dar gyvi?
Ar ilgai išsilaikys šis stilius?
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptySk. 08 29, 2010 11:30 pm

man atrodo kad tas bernas per nowjapan.. su kuriuo tu fotkinaisi... is isto stiliaus XD... nes jis turejo ir ausytes ir uodegele XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
I am
Įsėdi į lėktuvą
I am


Pranešimų skaičius : 79

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptySk. 08 29, 2010 11:31 pm

Įdomūs žmonės. :3
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyPir. 08 30, 2010 2:45 am

Team Jacob xD na as pries vilkolakius neturiu nieko ir sitas stilius mielas bet vien tik del to kad stiliu sukure twilighto priziureja paaugliai siek tiek kvailoka. Nors visi mes kazkuo domimes.
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyPir. 08 30, 2010 5:50 pm

nu kraupu ka galiu pasakyt xD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyAntr. 08 31, 2010 4:16 am

įsivaizduokite kaip per Londono Gatves bėgioja žmogus ir medžioje peles... xD Ten vienas medžioja pats... xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyAntr. 08 31, 2010 4:18 am

O_O.... biski rimtai nesveika ........ as ...hm.... nu.... kazkaip nesveika.. BLe* bus jiems gaudyti peles.. plyyyz. kad kokia pele nesiotu uzkrata ir juos visus uzkrestu >.<
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyAntr. 08 31, 2010 4:26 am

Siaip dauguma gyvunu nesioja uzkratus. O tai jog peles gaudo tai nesuprantu juk ne kaciukai o vilkolakiai yra
Atgal į viršų Go down
I am
Įsėdi į lėktuvą
I am


Pranešimų skaičius : 79

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyAntr. 08 31, 2010 4:34 pm

Kaip žiauriai ant jų?
Juk čia jų stilius, juk ne jum liepia ėst tas žiurkes pasigavus.
Ir šiaip va ką čia pasiskaičius nelabai ką gali benuspręs, nepabendravęs su to stiliaus atstovu.
Nors mant tai labiau panašu ne į stilių, o į kokią sektą.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyAntr. 08 31, 2010 5:52 pm

As ant ju nevarau tiesiog man juokinga pati ideja kad susikure ikvepti twilight.
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyAntr. 08 31, 2010 6:08 pm

wat man panašiai kaip ir Mitsu.
tas filmas VALDO pasaulį.
Man ir dzin kaip jie rengiasi ir t..t...
Bet ar jie ilgai išgyvens?
Baigsis Twinlight manija ir visi dings...
na nzn...
Bet man tas filmas ni patiko nei ką xD
Pusbroli. PUSBROLIS jis mane net vertė pažėti... net jį tas filmas patiko ...
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyAntr. 08 31, 2010 7:24 pm

Na man twilight istiesu niekad nepatiko nors antra filma kino teatre ziurejau :D Buvo linksma, tiek daug juokiausi. Bet galvojau jog mane azkas pritreks nes vis savo juoku gadinau zmonem ziuret liudnas akimirkas.
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyAntr. 08 31, 2010 9:47 pm

man tai irgi nepatiko tas saulelydis as nesuprantu ko cia visi ji taip megsta filmas kaip filmas bet nieko idomaus jame nematau -_-"
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyTr. 09 01, 2010 11:57 pm

prisidedu prie tu kuriems nepatinka saulelydis... mano klasiokes is paralerines klases del jo svaigsta ten knygas skaito net to pagrindinio veikejo autobijografija perskaite viena kancia man buvo su jom buti kai jos apie saulelydi kalbejo-_-
man butu baisu jei dar koks hario poterio stilius atsirastu ar dar kokiu apgailetinu filmu-_-
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyKv. 09 02, 2010 1:11 am

Haris poteris nera apgailetinas, tai yra labai gera knyga. Nors man haris poteris ir nepatinka taciau yra daug zmoniu kurie ji megsta. Tiesiog as manau kad kaikurie rsytojai nors ir man nepatinkantys nusipelno pagarbos. O kaikurie (tai yra saulelydzio rasytoja) tik pasaipos
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyKv. 09 02, 2010 1:32 am

kiti pasakytu kad saulelydis yra labai gera knyga na cia tik mano nuomone bet nemegstu Hario Poterio gal net labiau uz saulelydi...
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyAntr. 09 07, 2010 10:34 pm

Kaikurie net apsurdiskiausia knyga vadina sedevru, o Sekspyro kuryba slamstu. Taciau yra rasytojai gaunantys momentines sloves. Ir yra knygos visa gyvenima isliekancios sedevru. Saulelydis butent yra momentine slove. Nes daug buvusiu saulelydzio gerbeju patys ja dabar peikia. Tai yra todel kad is saulelydzio isaugama. Jaunos paaugles nori tiketi pasaka kad mergaitei kuri buvo pilka pelyte nusisypso laime ir pas ja atjoja princas baltu zirgu. banali istorija ir rasymo sitlius nera toks jau puikus (nors blogu jo nepavadinciau tik filmai tikrai prasti) Haris poteris knyga sulaukusi pasaulines sloves, o filmu jau yra sukurta 6 ar 7 ir ju gerbejai visdar su entuziazmu juos ziuri. Net kazkada buve paaugliai o dabar suauge ziuri tuos filmus nes kazkada skaite knygas ir visdar pripazista kad jos istiesu yra geros. As oati nesu hario poterio gerbeja manes net nepatrauke ta istorija, taciau negaleciau hario poterio pavadinti blogu filmu ar knyga.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyTr. 09 08, 2010 12:04 am

am.. as visai megau hari poteri. kol jo neatsirado koks simtas filmo seriju.. ir oneje nepaskaiciau komentaru apie ji .... OH hary as noriu taves savo lovoje... as sapnavau kad smirdzius yra mano vyras.. kaip miela
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) EmptyTr. 09 08, 2010 12:41 am

Ka tu oneje ziurineji? O_o dude you really need to move to facebook
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)   naujas stilius Teenwolves (teen werewolves) Empty

Atgal į viršų Go down
 
naujas stilius Teenwolves (teen werewolves)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: