Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kvailiausi dienos nutikimai...

Go down 
+8
Hoshi No Suna
Nina.
Gi~
*Kirise*
Yomi_yomi
Mitsu-chan
Dynce
appl-
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 EmptyPen. 10 01, 2010 8:13 pm

omg, šitas geeeeeras xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Nerce
Kinija po tavo kojomis
Nerce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 206
Miestas : Klaipeda

Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 EmptyŠt. 10 02, 2010 9:03 pm

Paskutinis prajuokino :D
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 EmptyPen. 10 08, 2010 9:32 pm

Šiandien per anglų mokytoja liepė pasakyt belekokį sakinį apie save ir vienas bernas sako~ I like to play with dolls.
Draugė man sako~ man pasigirdo, kad jis sakė "I like to play with my balls" xDDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 EmptyKv. 10 14, 2010 3:44 am

Pirmadieni man labai sunkios pamokos o as dar neisimiegojus nuejau i mokykla ir dar parasiau keleta kontroliniu, taigi buvau pavargus. 6 pamoka fizika mokytoja kazka aiskina as ziuriu pro langa ir kikenu, suolo drauge klausia:
- is ko juokiesi
- suniukas kieme laksto :D
- kur nematau
- va ten tas mazas rudas (prisimerkiu isiziuret i suniuka) oj pasirodo ten vejas lapa nesa xD
Atgal į viršų Go down
Keiko
LT patriotas
Keiko


Pranešimų skaičius : 28

Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 EmptyKv. 10 14, 2010 11:00 pm

as tai prasipjoviu ryte pirsta o nuejus i shule jis kraujavo iki 4 pam. po to reikejo eit grot, groju grotju pist vel kraujaj pasitaskeė dar iki dabar nesustojo :DDD
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 EmptyPen. 10 15, 2010 9:24 pm

Nu su klasioku kalbam kažką tai ir jis sako~ kaip pi**u iš rankos...
Aš: -Nu tikrai, kad nep**i tu manęs :D
Jis: -Aš sakiau kad pi**u iš rankos :D
Draugė: - Naudotis nemoka, tai iš rankos p*s... :D
Ir visi žvengia xD
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 EmptySk. 10 17, 2010 12:18 am

xDD O as siandien kaip eilini karta persirijau kinieciu restorane po ''bjaurusis as" omg tai dabar dar net nenoriu nei gert nei valgyt... Arba gryzdama (nuo filmo liko stikline pepsi o nuo kinieciu restorano schweppso buteliukas) vaziuoju su vienoj rankoj schweppsu su kitoj pepsi ir atsigeriu pepsi,atsigeriu schweppso,atsigeriu pepsi ir t.t... nezinau kaip kaimynai i mane pro langa ziurejo xDD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 EmptyTr. 12 08, 2010 12:38 am

Faina kai nueini į mokyklą, pamiegojęs vieną valandą ir dar pusę daiktų palieki namuose, o neišsimiegojimas - nepasiteisinimas ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 EmptyŠt. 12 18, 2010 1:58 am

Niya zinau ta jausma as taip treciadieni sedejau mokykloj tai visas pamokas prqasijuokiau xD nes jeigu man pradeda trukt miego man buna ipatingai gera nuotaika :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Keleta linksmu dalyku is sios savaites prisiminiau

Pertrauka pries informatika sedi mano klasioke ant grindu jos vardas egle, o musu mokyklos uniformos zalios. As prieinu prie egles atsitupiu, paimu jos skara ir sakau:
- eglute skarota - parodau i svarka - eglute zalia
Ji suvelia mano plaukus ir sako
- meskute gauruota ja lanko sile :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Einu su klasiokem po pamoku i stotele ir kaip tik prie perejos mum reikia issiskirt i kitas puses. Viena klasioke sako:
- group hug - apsikabinom visi, visdar stovim apsikabine ir kita klasioke sako
- ar man pasigirdo ar tu sakei boob rub xD

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klasioke per lietuviu pamoka aiskina skyryba:

- na o sauktuka gale padejo nes............ jam buvo labai linksma?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lietuviu pamoka, mokytoja liepe kazka pasizymeti. Klasiokas man sako:
- Ieva kur mano piestuka pragerei?
-Bare
Jis pasiziuri i mane tokia liudna veido israiska ir sako
- kodel tu visados viska prageri xDDD

gal skamba nejuokingai bet jo veido israiska buvo tokiqa liudna kad nesveikai juoktis pradejau

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Istiesu pas mane mokykloje kasdiena nutinka linksmu dalyku taciau as juos labai greitai pamirstu :S jei daugiau prisiminsiu ir kamnors idomu bus tai galesiu veliau dar keleta parasyt
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 EmptyŠt. 12 18, 2010 2:35 am

omg, antras nužudė xD

pas mus tai šiandien valgyklos.. vienas dešimtokas matyt ten tik palydejo draugą, o pats nenorėjo valgyt, tai tas vienas nešasi padėklą su lėkste ir t.t., o kitas neša nematomą padėklą, tada abu atsisėda ir valgo, aišku vienas tikrą maistą, o kitas nematomą :D gerai atrodė :D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Sponsored content





Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kvailiausi dienos nutikimai...
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: