Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Sapnai

Go down 
+5
Mitsu-chan
yuu-chi
Niya~
Yomi_yomi
Dynce
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 4 EmptySk. 08 14, 2011 10:31 pm

Šiandien aš sapnavau kažkokią meilės istoriją, kuri vėliau pavirto skerdynėmis. Pradžios tiksliai neatsimenu, bet daugiau tai buvo kill kill kill visokiausiais būdais ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Sapnai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 4 EmptyAntr. 08 16, 2011 1:51 am

nu va stai kas buna kai zmones pailseja eina miegot, poto ir sapnuojat visokius keistus sapnus. O as sianakt berods jei neklystu tai saldainius sapnavau :D bet istiesu dziaugiuos nes neatsimenu paskutinio karto kada savo sapna atsikelus ryte prisiminciau.
Niya, truputuka kraupokas sapnas ^^" neisgasdino?
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Sapnai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 4 EmptyTr. 08 17, 2011 1:14 am

Aš sapnavau pinigus. Ir jų buvo labai daug. :DD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Sapnai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 4 EmptyTr. 08 17, 2011 2:22 am

neblogas sapnas neblogas:D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 4 EmptyŠt. 08 20, 2011 1:24 pm

Toks pokraupis buvo.. Bet neišgąsdino manęs. Aš galiu žiūrėti skerdynes be jokių emocijų. Na nebent jos vyktų šalia manęs gyvai..
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Sapnai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 4 EmptySk. 08 21, 2011 2:08 am

O aš sapnavau daug marazmo. Apie 5 sapnus per vieną naktį, ir visi kažkokie ne į temą. D:
Sapnavau, kad naktį guliu, ir virš namo praskrenda du neaiškaus tipo lėktuvai, o gal NSO... :D Dar kad vietoj vieno TV bokšto stovi trys, vienas šalia kito ir kad jame stovi tankai. Dar kad į žemę atskrido ateiviai su sraigtasparniu. Taipogi sapnavau senuką prie kolonų, rodantį žmonių kaukoles ir sakantį, kad viskas prasidėjo nuo ateivių. ir dar vienas, kurio beveik neprisimenu, bet irgi pieva visiška.

Wataf... Ir ką aš sapnuoju! DDD:<
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 4 EmptySk. 08 21, 2011 2:39 am

Atsakysiu: ATEIVIUS ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sapnai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: