Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Insane in The Brain

Go down 
+5
Mitsu-chan
UsakOu
Gi~
Mari-san
Niya~
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyŠt. 12 25, 2010 11:00 pm

na seip tai jo.. as seis metais daugiau pridovanojau nei pati gavau o.O''
ok... arba kaip buna likus iki kaledu savaitei :
dukra papraso tevelio 20lt. nubega i parduotuve,nuperka dovana..ateina kaledos is padovanoja.. ftw? kokio velnio dovanot tevam dovanas jeigu is ju pinigu ? cia tas pats kaip sau pasidovanot.. na nebent taupai... po centa.. ir paskuj nei neitaria is kur pinigu gavai..visvien juk mes dar neuzaugos,negalim savarankiskai uzsidirbti pinigu T^T
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptySk. 12 26, 2010 2:23 am

as asmeniskai niekada neprasau tevu dovanu
kadangi jie patys nori man kazka padovanoti
ir nezino ka
tai pinigais dovanoja.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptySk. 12 26, 2010 10:12 pm

geriausiai pinigai... pats ka nori nusiperki T^T
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyPir. 12 27, 2010 4:07 am

Mano mama šiaip visada fainas, geras ir man patinkančias dovanas dovanoja. Kieta mamikė jinai ;D Ir neklausia, ko norėčiau. Bet šiais metais ir neklasuta pasakiau, ko man reikia ;D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyAntr. 02 15, 2011 8:57 pm

Kaip seniai čia berašiau. Visiškai apleidau savo dienoraštį. Bet dabar tikriausiai dažniau prisijungsiu, nes daugiau laiko prie kompiuterio praleisiu. Reikia rinkti informaciją ir po truputuką pradėti rašyti savo kalbėjimo egzamino kalbą (na tiksliau PUPP'o (pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo)). Pasirinkau potemę net nežinodama, kad reiks kaupti informaciją ta tema. Dabar tai mane gali pražudyti.. Išvis tos kalbos šiais metais kažkokios nesamoningos (jei yra dešimtokų, jie tikrai mane turėtų suprasti). Bet žodžiu. Keičiam temą ;D

Jūs neįsivaizduojat kaip man reikia jaustis mokantis vienoje klasėje su tokiomis klasiokėmis. Yra viena tokia klasiokė apie kurią žino pusė Šiaulių jeigu ne daugiau (ir tikrai ne gerąją prasme). Įsivaizduokit kalbu su žmogumi, pasakiau, kad aš antrokė ir Lieporių. Gaunu tokį atsakymą "Antrokė? Iš Lieporių gimnazijos? Tai gal Kornelija Jurkutė (aš visiškai nesijausdama kalta viešinu jos vardą) tavo klasiokė?" Atsakiau, kad taip ir iš to žmogaus daugiau nei žodžio. Dabar galvoju, kad dar ir užblokavo. Jeigu aš priversta su ja būti vienoje klasėje, tai nereiškia, kad išvis kalbamės, o ką jau kalbėti apie jos buvimą mano drauge. Ji apskritai neturi tikrų draugų. But what goes around comes around. Ji žemina beveik visus žmones. Ji visada dainuoja. iki tokio lygio, kad tu jai ką nors pasakai, o ji tau tai išdainuoja. O ką jau kalbėti apie tai kaip traukia pro šalį. Nors ir išsivaizdina visi jos "bernai" elgiasi su ja kaip su šiukšle (draugavoi ji su klasioku, jis ją apipylė alumi ir išvadino paskutiniais žodžiais ji vėliau vėl su juo pradėjo draugauti. Toks kitas bachūriukas jai tiesiai šviesiai pasakė, kad draugauja su ja kai išsiskiria su pana nes ji jam lengviausiai prieinama ir vėliau jinai vėl su juo draugauja). Jinai tikra k**šė. Ir dar jos posakis "O ką aš neuždirbu?". Seniau jai pasakydavau "Taip, uždirbi. Su miniaku, po tiltu" (tikiuosi esmę supratote). Dabar jinai neverta net šių mano žodžių. Aš tiesiog jos nekenčiu. Jos galva tokia tuščia, kad kalbant su ja mažėja tavo intelekto koeficientas. Ji gyvybiškai pavojinga!

Ojojoi kaip įsijaučiau.. Tikriausiai pirmą kartą jūs išvydote mano pyktį.. Grįžtant prie dienoraščio, tai nieko pernelyg įdomaus ką dabar atsiminčiau per visą laiką kurį nerašiau nenutiko. Manau šiandienai užteks ;D Lekiu į gitarąąą!

P.S. Nors ir manau, kad ši šventė absurdiška ir visiškai komercinė, visus su praėjusią šv. Valentino mirties diena~ ;D

Insane in The Brain  - Page 4 443371
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyTr. 02 16, 2011 2:22 am

oho. kokia kekse klaseje turi.. noreciau kad ir pas mane klaseje tokia butu XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyTr. 02 16, 2011 2:34 am

Įsivaizduojat, aš šeštokė ,bet pas mus klasėje tokios dvi yra xDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyTr. 02 16, 2011 7:02 pm

Ir tave su praejusia komercinio ismislo diena :) nors turiu visgi pripazinti siemet suradau buda ja atsvesti nekomerciskai ir net smagiai xD

Beje jeigu nepaslaptis kokia kalbejimo tema imei
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyKv. 02 17, 2011 1:21 am

Yomi, norėtum? Jeigu tau reikalingas kasdieninis galvos skausmas, prašau, pasiimk ją.
Himeji, daug kur tokių yra, bet mano klasiokė jau next level ;D
Mitsu, na aš turėjau per daug veiklos, kad švęsčiau ;D Pasirinkau penktą literatūros potemę "Literatūros kūrinių veikėjai paprastai vaizduojami kaip prieštaringos asmenybės. Ar tai
patrauklu skaitytojams? Argumentuokite." Kokią tu?
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyKv. 02 17, 2011 3:03 am

wow..nu ir klasioke xDD smagu turetu buti 8D......
goshpp.. o.O
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyKv. 02 17, 2011 6:02 am

As istiesu irgi kaip ir turejau veiklos ir jos net neketinau pakeisti, nes valentino diena siaip man buna paprasta diena nes jos sventimas man atrodo grynai komerciskas reikalas, bet..... tiesiog buvo toks visiskai nekomercinis renginys kuris vadinosi valentino diena kitaip ir dar mano drauges buvo vienos is organizatoriu tai ir nuejau ir istiesu labai dziaugiuosi turiningai praleidau laisvalaiki pamaciau istrauka is spektaklio, paklausiau labai graziai Mikalausko atliekamu dainu kurios fortepijonui pritariant skamba nuostabiai, poto dar grieze smuikais ir violencelem, dar kalbejo labai daug zmoniu ir tie zmones buvo nepaprastai silti ir tiesiog smagu buvau klausyt, isskyrus kauno mera jis susimove kaip turi but xD ai ir dar pyrago gavom xD
As pasirinkau literaturos tema o poteme ar reikalinga klasikine literatura mokyklos programoje. o siaip istiesu ir apie tavo tema galvojau kaip ir apie praktiskai visas literaturos temas, bet pasitarem su mama ir usprendem kad man visgi geriausiai tiktu ta tema nes as labai megstu klasikine literatura
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyKv. 02 17, 2011 6:00 pm

wow visai uzmirsau kad tu is kauno xDD.. kaip kitiem cooll... pff eiciau ir as i koki durna rengini.. kaimas sucks >_<
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyPen. 02 18, 2011 12:14 am

Usakou, tiesiog mirštu iš laimės su tokia klase. Mūsų vardas jau mokykloje pasklidęs. 2A kaip keismažodis daugeliui mokytojų. Pagal elgesį man atrodo blogiausia mokykloje...
Mistu, man tai potemės buvo visiškai ne mano stiliaus. Na dar kalbos temoje įmanoma truputuką pakalbėti. O čia tokia vienintelė tema, kuria galiu išsiplėsti ir pareikšti savo nuomonę. Bet informacijos rinkimas... Geriau jau iškart kalbą parašyčiau.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyPen. 02 18, 2011 5:35 pm

ojoj.. mano ex sulej budavo pazangiausia klase sulej..pz jeigu sergu, iskart girdziu atejus i sule , kad as gadinu klases lankomuma ar panasiai.. pz niekas sirgti negali,nes gadina ivaizdi nuostabiosios klases.. gash.. jau geriau tokia klase ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyŠt. 02 19, 2011 12:41 am

Man istiesu butu geriau sena tvarka kai teoriskai turetum nezinot savo temu, nes bent jau dabar mus mokytoja vercia ruostis ir ruostis visokius planus sudarinet medziaga rinkt, tiesiog laiko svaistymas senoji tvarka buvo daug geresne :S
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyŠt. 02 19, 2011 9:20 pm

Mitsu, čia ne mokytojos norai. Tokia nauja vertinimo sistema. Na man eksprontu kalbėti nepatinka :S
Usakou, na patikėk. Tokia klasė.. Niekam net košmaruose nelinkiu tokių klasiokų. Ir dar kaip mūsų mokykla tipo tokia elitinė, kieta gimnazija tai mes kaip ir gėdą jai darome. visi tik skundžiasi, tik skundžiasi (nors skundžiasi tik maksimum kokiais penkiais klasiokais.. bet labai jais skundžiasi).
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyŠt. 02 19, 2011 10:16 pm

XD.. pas mus anksciau irgi klase buvo viena is blogiausiu mokykloje.. dar ir laikrasciuose pagarsejusi XD.. kaip netycia i musu klase sumete baisiausius mokyklos huliganus ir merginas..( tai ypac per mates pamoka) kazkas ituze mesdavo kede. kazas klykt pradedavo.. vienas is tu huliganu visados kaip ipykdavo pasiziupdavo kede ir grasindavo kad tvos per galva.. is musu klases jai surinktumet visu pasiaiskinimo lapus.. tai visa biblija iseitu.. tiksliau dar daugiau.. vienos dar visoj zagarej pagarsejo kaip Laaaaabai geros mokines XD.. kurias prigavo gerencias parke.. bet aciu dievui vieni huliganai issikrauste ( nes nuo to vieno bico kentejo visa klase x_x).. o tos merginos buvo isskirtos i skirtingas klases ..
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptySk. 02 20, 2011 10:06 pm

As istiesu pripratus kalbeti eksprontu, nu gal nevisiskai eksprontu bet dalinai man kazkaip uztenka keletos minuci ukad visaka susideliovciau galvoje. Na o del vertinimo sistemos tai zinau jog ne mokytoja kalta, bet visitek man nepatinka ta sistema, kodel negali grazinti seno kalbejimo sistemos
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyPir. 02 21, 2011 10:47 pm

Mitsu-chan rašo:
Man istiesu butu geriau sena tvarka kai teoriskai turetum nezinot savo temu, nes bent jau dabar mus mokytoja vercia ruostis ir ruostis visokius planus sudarinet medziaga rinkt, tiesiog laiko svaistymas senoji tvarka buvo daug geresne :S


Na as dar 10klasei laikiau senaja tvarka ir Lt egzui ruosiausi tik for funXD. Bet tokiu budu yra daug sunkiau nors potemes lengvsnes. Sunku ruostis kai nezinai apie ka reiks kalbeti. Beto senaja tvarka reikejo daug daugiau ieskotis medziagos ir panasei... dabartine tvarka gali viska susirasyti mintinai ismokti ir sau atsipalaideves eiti i iskaita^^


Paskutinį kartą redagavo Dynce, Antr. 02 22, 2011 3:05 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyPir. 02 21, 2011 10:53 pm

Dėl pasirašymo ir išmokimo ir man patinka. Bet tos potemės.. Tokios nekokios. Ir mūsų lietuvių mokytoja pritarė mums. Į beveik visus klausimus atsakau pora žodžiu. Ir išplėsti neįmanoma..
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyAntr. 02 22, 2011 3:10 am

tai pasiruost turit tris menesius o del iskaitos nesijaudinkit neislaikyt sunkuXD tik jei gerai pamenu iskaitos pazimys 10klasei prisideda prie egzo pazimio...
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyTr. 02 23, 2011 1:20 am

Mes neturim trijų mėnesių... Nors gal ką ne taip iš mūsų mokytojos supratau...
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyKv. 02 24, 2011 9:55 pm

taigi pazekit kokiom dienom jum egzai turit tris menesius jau senai jusu temos o iskaita tik pavasario babaigoj gal net vasara
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyKv. 02 24, 2011 10:02 pm

Šiaip mokyklos gali pasirinkti kada nori datą, kada me sklabėsim nuo vasario 10d. iki balandžio galo...
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 EmptyKv. 03 03, 2011 1:58 am

Man ta senoji tvarka patinka labiau, nes kaip cia pasakius as esu labai labai kalbus zmogus kuris labai labai megsta issiplesti, tai man gal sitos temos yra geriau nes jose sunkiau issiplest. nors ir tai savo kalbejimui nepasakysiu nei puses ko noresiu nes yra tas laiko limitias xD o siaip sena tvarka man atrodo geresne nes nereikia tiek daug ruostis ir tiesiog karta ateini akalbet o ne ta kvaila 3 etapu sistema >_< pirmadieni kaip tik kalbesiu gaut 7 balam balandzio 5 kalbesiu gaut 8 balam o kitus balus jau susirinkau
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Insane in The Brain  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Insane in The Brain
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: