Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Chat`as (:

Go down 
+27
Niya~
Keiko
MoiManaMois
I am
Ayu-chan
Brum_Brum
Sai
Mitsu-chan
Yuuhi~
windblast
Ingirida.
Mae
Dynce
Kyami
yuu-chi
Nerce
Klaudija
Seta
Yomi_yomi
Makeshift
appl-
*Kirise*
wakachi.
San.
Gi~
*PervCookie*
Aina*~
31 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPir. 08 09, 2010 9:56 pm

Om, om, om XDD
Atsiprašau žmonės, buvau visai forumą šitą pamiršus O_O

Ką darot? ^^
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyAntr. 08 10, 2010 2:27 am

na pas mane visi dar gyvi sveiki medziai xD tik kitur sakos neblogai aplauzytos :D
bet ta nakti kai zaibavo.. gale net violetiniais zaibais O_O
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyAntr. 08 10, 2010 5:20 am

Ayu-chan, nieko doro sdz ir galvoj ukokia ryt ilga diena bus, reiks iki gatwicko pirmyn ir atgal varyt, is pacio ryto td grisiu kokia 2h pasivazinejus belekiek ir mane sese tempsis po parduotuves >< o as taip nemegstu parduotuviu, na siaip megstu jei man nereikia sau kazko ieskot xD kaip pusbrolis sako as keista nes mieliau renkuos meno galerijas ar muziejus vietoj parduotuviu ^^"

Gi, jo audra visur sioke tokia buvo :) ziauriausiai kaune ir klaipedoje, todel man smalsu kaip ten klaipedoj isilaike nes kaunas tai.... na visi kas mate foto ar skaite delfi mato kad kauna neblogai apgenejo ir netik. Ziauriausias dalykas tai kad is statybu metalini kazkoki konstruktoriu vejas numete ant begiu poto begiais tempe apie puse kilo ir teske ant triju masinu ^^" ir tai buvo...... eto... mano rajone xD ir dar zn kam viena is tu sulauzytu masinu priklauso
Atgal į viršų Go down
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyTr. 08 11, 2010 3:44 am

nyaaaa, gal kas galit pasiūlyt ką veikt? nes absoliučiai neturiu ką veikt >.<
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyTr. 08 11, 2010 6:49 pm

Visados gali paskaityt knyga :) jeigu groji kokiu muzikos instrumentu tai nueiti kazkiek ji pakankinti, papiesti jeigu megsti. O jeigu uzklupo pats blogiausias nuobodulys, kai ne tik nera ka veikti, bet ir tingisi kanors rimta daryt, parsisiusk kokia juokinga komedija, pasiimk savo megstamo maisto (gali ir drauge pasikviest, su draugem visad smagiau filmus ziuret nei vienai) :)
Atgal į viršų Go down
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyTr. 08 11, 2010 9:02 pm

atiū už pasiūlymus ^w^ gal kurį nors panaudosiu XD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyKv. 08 12, 2010 5:14 am

hello... zmones... kaip visados zinote kad man nera kaveikti ( iekas nieko nezinojo).. tai dabar stengiuosi kazkaip NEnuobodziauti.. tai kad perziurejau kic-ass <.<.... nezinau ar teisingai parasiau.. supratau kad as NUMIRSIU nieko nepasiekius jai nepradesiu valyti savo minciu.. reikia kartais... nueiti i tiliausia kiemo vieta.. ( 3 aukstas) ir atsisedus ramiai ant kilimelio, uzsimerkti ir pagalvoti ka as blogo ir ka as gero padariau per savo gyvenima.. dar tureciau nors per diena padaryti 100 prisilenkimu kaip anksciau ir gal pradeti daryti prisitupimus.. jai nori kad tau sektuosi tu turi pradeti keisti savo gyvenimo buda... turiu praeiti 10 etapu.... 1 tai jau tikrai praejau etapa... o antraji tik buvau ipusejus.... tik staiga uzgeso <.<... ok bye
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyKv. 08 12, 2010 3:49 pm

Parasei neteisingai rasosi kickass ^^ beje kaip perziuresi, parasyk savo nuomone apie ji nes ir as galvoju ji paziuret :)
Beje, jeigu nepaslaptis koks tavo gyvenimo budo keitimo priezastys? ir kokie turetu buti tikslai?
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPen. 08 13, 2010 4:10 am

ne y temą pavarysiu.
Kaip manote? ką daryti, kad forumas atsigautų?
aš žadu visiems forumieciams priminti, kad dar toks forumas gyvuoja....
skiną pakeisti.. duokit variantų????
ir aš taaip noriu atsinaujinti... gal beveik viską iš floodo zonos ištrinti ar ką.... aj nzn >.< padėkit T_T aš taip nesveikai jūsų pasiilgau.
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPen. 08 13, 2010 3:32 pm

dėl išvaizdos tai aš jau pradėjus kurt dizainą.. toks bus tamsesnis žymiai šį kartą :3
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptySk. 08 15, 2010 6:14 pm

aha... as dar cia ipratau lankytis XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPir. 08 16, 2010 11:26 pm

Hey guys!

https://www.youtube.com/watch?v=EDmjtBjg9RM
Negalėjau jums to neparodyti xDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPir. 08 16, 2010 11:32 pm

jau žinau šitą xD galėjo ne butelį, o plytą mest XDDD

o jūs jau matėt naują byberio šukuoseną? :D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyAntr. 08 17, 2010 1:13 am

nea nemaciau. įmesk!
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyAntr. 08 17, 2010 1:36 am

https://www.youtube.com/watch?v=5rHBhItywD4
nežinau.. šiaip man kažkodėl kyla tokia mintis kad kažkas čia tiesiog gerai su photoshoppu pasitarnavo.. nors šiaip nežinau. gal ir tikrai foto čia :D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyTr. 08 18, 2010 3:47 pm

Tas ggeras video kur byberis gavo i galva su vandens buteliu :) net minia juokesi xD O naujos sukuosenos nebuvau macius bet atrodo gana tragiskai
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyTr. 08 18, 2010 6:29 pm

man atrodo kad šią temą mums reiks pervadint ' juokingi byberio video ' arba ' pasityčiokim iš byberio ' :DD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyTr. 08 18, 2010 6:50 pm

manau tai butu ganetinai ziauru, bet teisinga nes jau keleta savaiciu bieberis pagrindine sio chato tema
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPen. 08 20, 2010 1:55 am

na ką PPL. linkėkit man sėkmės gyvai grįšti >.<
išvarau kliom dienom į VLN. LAaukit FOTO atakų xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPen. 08 20, 2010 1:58 am

dieve.. mes isvaziuojam 21 diena... o tu jau atsisveikini su visais XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPen. 08 20, 2010 4:15 am

Ji tiesiog is anksto perspeja jeiguveliau pamrstu :) Linkiu sekmes lauksiu nuotrauku :)
beje o jus i vilniu ne pro kauna varysit?
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPen. 08 20, 2010 5:56 pm

sėkmės tiem kas dalyvaus :)

-------

na o dabar kilo man tokia idėja..
kadangi forumas nepopuliarus manau galėtume pakeisti jo pavadinimą..
tiksliau sukurti naują forumą, bet į jį būtų perkeltos beveik visos yc temos (nes pastebėjau čia yra daug nenaudojamų ir nereikalingų)
galbūt naujas pavadinimas, išvaizda pritrauktų daugiau naujų, aktyvių narių
būtų nemažai darbo, bet manau susitvarkyčiau :)
o ką jūs manot?
**nevykus mintis, niekas nesutiks >><<**
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPen. 08 20, 2010 8:04 pm

Perkelti forumai retai kada sulaukia tiek demesio negu buvusieji. Bent jau kiek man teko matyti, kai perkele viena gera foruma atsigavo jis savaitei o poto vel buvo apleistas tada dar karta perkele kol galiausiai i ketvirta perkelta foruma niekas beveik ir neuzsuko :( ir siaip nemanau kad zmones lankosi forume vien del forumo pavadinimo :) na bet galit bandyt laime. Kartais perkelti forumai atgija ^^
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPen. 08 20, 2010 8:46 pm

aš sutinku.. tos tuščios temos taip kartais nervina ir man norisi viską iššluoti.
o visus DA best Friends juk susirinktumėm.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 EmptyPen. 08 20, 2010 10:10 pm

bet kam perkraustyt foruma, kai cia jau yra tiek zmoniu ir temas galima nenaudojamas tiesiog istrynt uzrakint kitur perkelt ^^ O jeigu cia uzsuktu koks menesi nebuves anksciau aktyvus forumietis ir ziuri forumo jau nera? na zinoma paliksit linka mes issikraustem, bet as tikiu kad atsiras tokiu kurie tiesiog tinges persikraustyt ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Chat`as (: - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 30 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Chat`as (:
Atgal į viršų 
Puslapis 3040Pereiti prie : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: