Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Your christmas presents?

Go down 
+5
*Kirise*
Dynce
Mari-san
kyuichi-chan
MoiManaMois
9 posters
AutoriusPranešimas
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptyŠt. 12 25, 2010 5:44 pm

Na,rašykit. Starto desu.
Atgal į viršų Go down
kyuichi-chan
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 6

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptyŠt. 12 25, 2010 5:56 pm

Diskų dėklą, penalą ("Milkos"), kuriame buvo šokoladas (tfu, du šokoladai. :DD) , pieštukinę su pieštukais, užrašų knygelę su hana montana (fu, ale tiks. xD) paskiau... turbūt viskas. na, ir dar beeeeeegalė saldainių./ x)
Atgal į viršų Go down
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san


Pranešimų skaičius : 52

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptySk. 12 26, 2010 1:35 am

Gavau daaaaaug saldainiu.. Paprasiau mociuciu ,kad dovanotu man tik pinigais tai gavau pinigu... Dar gavau X japan pakabuka kuriuo laaabai dziaukiuosi.... Ir kaip viskas... :D
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptySk. 12 26, 2010 2:04 am

buvau bloga gavau angliuko gabaliuka^^

Mari - gali nofotografuot pakabuka ir parodyt?^^
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptySk. 12 26, 2010 6:58 pm

Gavau plaukų tiesinimo žnyples ir šokoladą nuo Kalėdų senio (xD), pačios pieštą atviruką ir litą nuo mažosios sesės, pinigų nuo močiutės, kalėdinį siuvenyrą ir pačios siuvinėtą servetėlę nuo vienos draugės, nuo kitos draugės saldainių ir mini bokaliuką, nuo dar kitos draugės kvepiančią žvakę, nuo dviejų draugių per pusę storas vilnones kojines, du Milka šokoladus, mini vėduoklytę ir smilkalų, o nuo vaikino - didesnę apvalią vėduoklę ir kvapnios arbatos su sausainiukais "grybukais". Viskas atrodo xD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptyPir. 12 27, 2010 4:13 am

Gavau rūbų, pliušinį mielą žaisliuką, auskarus, užrašų knygutė ir didžiulį čiulpinuką, medaus, vilnones kojines ir pagrindinę dovaną-pingus. Dar rytoj su geriausiomis draugėmis susitiksim ir keisimės dovanomis ^^
Beto sakė paukščių lesyklėlė irgi mano dovana ;D
Atgal į viršų Go down
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san


Pranešimų skaičius : 52

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptyAntr. 12 28, 2010 12:38 am

Dynce - Nupirko man ji is fantasmos ^^
Stai toks :

Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptyAntr. 12 28, 2010 12:48 am

blemba .. sakiau jog tik saldainius.. bet dar ir 50 litu ikiso.. ir dar mano Sasuke laimeta konkurse po eglute senelis pakiso... SAsuke gavau is parduotuves www.animestuff.lt >D.... poto is drauges gavau JUODU TUSINUKUUUU... hanos montanos lipduku XDD... jos pacios daryta pakabuka ir sakito vienatini paveiksliuka XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptyAntr. 12 28, 2010 7:04 pm

Mari-san rašo:
Dynce - Nupirko man ji is fantasmos ^^
Stai toks :


Sugoi koks glazus^^
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptyAntr. 01 04, 2011 12:56 am

Yomi_yomi rašo:
blemba .. sakiau jog tik saldainius.. bet dar ir 50 litu ikiso.. ir dar mano Sasuke laimeta konkurse po eglute senelis pakiso... SAsuke gavau is parduotuves www.animestuff.lt >D.... poto is drauges gavau JUODU TUSINUKUUUU... hanos montanos lipduku XDD... jos pacios daryta pakabuka ir sakito vienatini paveiksliuka XD

woow as tau tookia dekinga!!! animestuff.lt O__O nezinojau kad tokia yra *__*!@!@!!

butu jega pasitaupyt ir ka uzsisakyt^^^
bet tai.. 5cm figurele apie 10lt.. fuck..siuntimas brangiau uz ja kainuoja XD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? EmptyŠt. 01 29, 2011 2:08 am

Tikriausiai jau per velu rasyt? na bet kadangi as jauciuosi nesmagiai jus apleidus noriu siandiena palikt kiek imanoma daugiau pranesimu, neipaisant to kad dabar penktadienis as tragiskai pavargus o man o loginis mastymas jau seniai nuejo miegucio xD

Taigi gavau: printeri su scaneriu, daug kojiniu, miela kepure, kalediniu lazdeliu, didele kruva saldainiu ir guminuku, tamsoje svieciancia kempiniuko maikute, gero maikiazo kuri atidaviau dar nepraejus savaitei nuo gavimo, pinigu (seneliu dovanos visad buna originalios xD), ziurke :) , knyga, siltas tapkes, flipflopus and that's the end folks jeigu neklystu buvau gavus dar kazka bet nebepamenu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Your christmas presents? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Your christmas presents?   Your christmas presents? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Your christmas presents?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: