Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 nowjapan 2011

Go down 
+8
Yomi_yomi
GHJ
VisualAya
Himeji
Niya~
MoiManaMois
Mitsu-chan
Mae
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyPir. 08 08, 2011 9:00 pm

Dar tiksliai nezinau, cia per pazistamus isiaiskinau kad kazkokia vieta bus, bet siandien ir man parupo tikslesne informacija nes kaiptik ruosiuos bileitus pirkt, tai parasiau organizatoriam ir laukiu atsakymo ^-^ is gandu tai kino sale turetu but bet ziuresim ka organizatoriai atrasys. Jeigu ka tai tuomet miegot stoti teks ^^" arba isvis i nJ nevaryt
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyPir. 08 08, 2011 9:06 pm

stoti? cia per ziauriai :D
galetu but tokia vieta..faainai xD
anime zonoj skaiciau.. yra tema ,neturintiems kur miegot..kaikurie siulo nakvyne..bet tai mjo zinok dabar .. ne visi zmones tokie "fainulkai" kokie skelbias.. susitiktum,nebesinoretu nei 5 minuciu daugiau su juom but,ka bekalbet apie nakti XD gal isvis 2 mergu nepernesiau per nowjapan ir neturejau malonumo bendraut su jom,o pasirode kad bus paprastos.. snobes pff >.>
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyPir. 08 08, 2011 9:28 pm

Zinau kad ziauriai, bet vazinet dvi dienas is eiles tingesiu >-< ir nesvarbu, kad man tik valanda kelio, iki tos Lenkijos (atsiprasau vilnieciu), antra kart moket pinigus uz kelione ir pavargus vilktis antra diena i vilniu nesinori, o tik vienai dienai i nJ irgi nesinori
Tai va, pries keleta minuciu gavau atsakyma is organizatoriu, praeitais metais buvo padaryta filmu naktis kurioje galejo prisiglausti visi nJ dalyviai, siais metais irgi tokia planuojama padaryt. Tai, jeigu rodomi filmai netrugdo nusnausti, ten prisiglausti bus galima, nes pagal organizatoriu, ten, vietos netruktu ^-^
Jo maciau ta tema, bet as gal nerizikuosiu, stotis man skamba saugiau negu nepazistami "gerasirdziai" dedes :D


Paskutinį kartą redagavo Mitsu-chan, Pir. 08 08, 2011 9:33 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyPir. 08 08, 2011 9:31 pm

aj joo,pernai irgi sake,kad kinu naktis..kad gales prisiglaust O.O pacebooke parasyta kad filmus rodys 17-19dienom.o ne cosplay diena.bet jei taip dede saako,gal bus cosplay dienom kur nakvot 8D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyPir. 08 08, 2011 9:37 pm

Nezinau, facebook, neturiu. Na o del filmu nakties, manau, kad bus, nes kadangi dar nera tikslios nJ programeles, mazai ka galima sprest, kiek man sake, ji planuojama, bet zinoma dar kelia pastoti gali ir vilniaus savivaldybe, kadangi ji yra nJ remeja, tai galetu reiksti pretenzijas del nepilnameciu naktinejimo ^^" na bet ziuresim kaip bus. As manau vistiek ja padarys.
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyAntr. 08 09, 2011 6:01 am

Nenoriu tavo sugadinti tavo plano nr.2, bet stotys jau kurį laiką rakinamos naktimis ir ten niekaip neįsigausi. Jeigu bus filmų naktis/salė būtų tikrai šaunu. Bet jau beveik tikra esu, kad važiuoti nepavyks T.T 15d. išvažiuojam prie jūros, o grįžtam 19 ar net 20... Kaip visada mano jau beveik įgyvendinamus planus turi sugadinti.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyAntr. 08 09, 2011 4:04 pm

Na nieko tokio, bent pailsesi gerai prie juros ^-^ gerai praleisk laika.
O del stociu tai as irgi buvau apie tai pagalvojus bet padariau vilniaus traukiniu stociai isimti, nes zinau kad ten buna naktiniu reisu i tolimus miestus ar uzsieni ^w^ na bent pries pora metu dar buvo. Butu keista jeigu stoti uzrakintu kokia 1h nakties o atrakintu kokia 3h nes isvyksta trraukinys i Sant Peterburga :D na bet istiesu dekui kad perspejai reikes pasidometi kaip ten su tuo rakinimu dabar :)
Atgal į viršų Go down
Laila
Važiuoji į aerouostą
Laila


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 59
Amžius : 30

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyAntr. 08 09, 2011 4:24 pm

Kaip smagu, kad kai kurios iš jūsų važiuojat į NowJapan renginį :).
Padarykit būtinai nuotraukų ir įdėkit į šio forumo kokią nors temą , būtų smagu pamatyti nuotraukų :).
Niekad neesu buvusi NowJapan renginyje, norėčiau, bet negalėsiu... Gal kitais metais išeis xD.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyAntr. 08 09, 2011 6:32 pm

As irgi pirma akrta vyksiu i nowJapan ^w^, visada noredavau nuvykti, bet visada nenuvykdavau. Bet siemet jau turiu bilietus ir pasiruosus nuvykti otakiska nowJapan rengini ^^ Ir jeigu yra noro tai galesiu ikelti keleta nuotrauku ^-^
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyTr. 08 10, 2011 2:37 am

Mitsu, padaryk DAUG foto ;D Aš jau irgi kiek laiko planuoju.. Kitais metais jei susitvarkysiu su moksliniu darbu sau prisižadėjau į kitus nusispjauti ir vykti.
O dėl jūros tai tikiuosi, kad pailsėsiu. Nors su šeima dažnai ten ginčijamės ;D Pirmiausia kitų miestų stotis pradėjo rakinti, bet dabar visi sako, kad ir Vilniaus rakinama.. Gal nebevyksta traukiniai naktį..
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyTr. 08 10, 2011 3:02 am

Jo as paziurejau internete keleta marsrutu tarptautiniu is vilniaus ir pamaciau jog visgi tu teisi, tikriausiai nebevyksta ^^ bet nieko tokio as miegu labai kietai todel filmai neturetu man trugdyti nusnausti toje saleje. Sekmes su projektu. o tau nJ nebutina laukti pvz anime rally kaune organizuojamas cp yra arba anime nights zinoma iki nowjapan lygio daug truksta. ir renginys labiau cp ir anime lygio negu japonijos kulturos lygio. Jeigu nepamirsiu fotiko namie butinai padarysiu daug nuotrauku
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyKv. 08 11, 2011 2:13 am

Na mane labiausiai traukia nowjapan. Beto Vilniuje dar išeitų kur apsistoti ir beto gal bus ta salė. Kiek atsimenu, tai jie visada kažką sugalvoja atvykėliams. O Kauno anime nights kiek atsimenu nieko. Ir Kaune tikrai nerasiu pas ką apsistoti.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyKv. 08 11, 2011 5:56 am

Gerai viduri nakties man negalima slampineti po forumus, nes vietoj jie visada kažką sugalvoja atvykėliams, as perskaiciau jie visada kažką sugalvoja nevykeliams xD na bent iskart naktis linksmesne pasidare :)
Istiesu sutinku Now Japan irgi labiausiai mane traukiantis renginys, nes jis vienintelis yra Japonu kulturos renginys ^-^ manes cosplay istiesu netraukia, man neteikia dziaugsmo cosplayinimas, man tiesiog karts nuo karto visai nieko paziuret grazias cp nuotraukas ir viskas.
O del kauno rengiamu AN ir AR tai kaip bneturi kur apsistot? turi ^-^ jeigu negasdina pora naktu praleist mazyciame 3kambariu bute su manim, tai vadinasi turi ;D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyPen. 08 12, 2011 5:52 pm

Na aš kalbėjau apie gimines/šeimos draugus. Kadangi nesu toks žmogus, kuris lyg niekur nieko gali prisiglausti pas pažįstamus. Iš tiesų man ir giminių nedrasu prašyti priimti *blush* O su tavimi iš vis nesu net susitikusi ir iškart veržtis pas tave į namus ;D Na šiaip jei tu tikrai rimtai, gal ir reiks kada pagalvoti apie Kauno renginius..
O dėl nowjapan man taip pat jis patinka, nes tai japonų kultūros renginys, nes cosplay irgi neteikia man džiaugsmo. Na aišku kartais for fun visai linksma yup
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyPen. 08 12, 2011 11:34 pm

yo yo yo..
kadangi as ziauriai stresuoju ir neturiu ka veikt,ir niekas informacijos iki siol neatidaro... ._.
o tai kaip antra nakti del tos kino sales.. NES jau antra cosplay diena bus eisena..ir zodziu cosplay baigtas! tai man idomu,kad tada jau nebegaletu buti tos sales ._.
eina sau... nekenciu kai reikia vazinetis, ir dar mazai ka pazistu, ir dar nera kur miegot xD.. gawd. mano mama labai uztu,kad kasnors apvogs ar panasiai, kad aferos kazkokios (kaip visada ).. 8D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyPen. 08 12, 2011 11:50 pm

Tavo mama tavimi rūpinasi. Man irgi dažnai problemų būna, kad mažai ką pažįstų ;D
O dėl NJ tos salės nieko nežinau..
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 12:00 am

waahahahahahha kodel niekas neturi problemu tik as :DD
ir nesijaudina niekas ;A; ps ,tu dalyvausi kokiam konkurse ar pasitrint ateisi? 8D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 12:39 am

Aš išvis neateisiu, nes mane prie jūros tempiasi T.T Nors visai noriu prie jūros, bet į NJ labiau norėčiau. Gaila, kad buvau išvažiavusi kai viską užsakė. Oh well kitą vasarą trūks plyš ten nuvažiuosiu. Nesvarbu ar bus kitų planų ar ne. Čia pažadas sau.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:00 am

oh damn vadinas cia su Mitsu sumaisiau >_< gawd//
kitais metais pasaulio pabaiga,todel visiem statau!!
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:08 am

Nieko, pasitaiko ;D
Aš dalyvausiu pasaulio pabaigos afterparty. I'm too cool to die ;D
O šiaip pranašaujama pasaulio pabaiga 2012 metų gruodžio gale, tad NJ vistiek įvyks Smile
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptySk. 08 14, 2011 3:08 am

tai sakau per nowjapan 2012 statau visiem :yup:
isvis neidomu..blem..galvoju KOKIA AKTUALI TEMA-NOWJAPAN ;A;
ar visi ismire..seniau kazkas buvo >.> kaaip neidomu. isvis su niekuom is ycp nesusirasau . XD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptySk. 08 14, 2011 4:15 am

Neužmiršk savo pažado ;D Nes aš tikrai žadu ten dalyvauti ;D
Ne nežinau, kodėl jie nebesilanko.. Nes man tai čia patinka.
Bet kada gali parašyti man. Visada surasiu laiko atrašyti ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptySk. 08 14, 2011 2:21 pm

As lankausi, visad lankausi, kai galiu ^-^ bet nebuvau keleta dienu pas save namie, na o kad pas kitus zmones verztis prie pc tam kad prisiloginti prie forumo, kazkaip nelabai noreciau ^^" Niya su miegojimu man tapati problema, labai nenoriai miegu pas kitus zmones, nes nejaukiai jauciuos, atrodo kad uzkraunu juos ^^" todel ir megstu labaiau pas save kviestis zmones :D
Pe rnJ UsakOu stato> nejaugi... hm... na meet su ja kaip ir nebuvau suplanavus bet dabar kai tu tai pasakei nJ lauk sveciu jei statai tai as pinigus taupau :DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptySk. 08 14, 2011 9:52 pm

Tai kelios dienos juk čia nieko tokio. Aš taip pat ne visada galiu prisijungti. Tik kad vėl porai mėnesių visi čia nedingtų..
Su nakvojimu man yra visiškai tas pats. Beveik visada pas save kviečiuose ;D Tai per daug nesijaudindama galiu prisiglausti pas močiutę (na pas ją ir gyventi galėčiau ;D) ir pas dvi geriausias drauges. O daugiau jaučiuosi kaip įsiprašiusi, kaip tu rašei, kad užkraunu juos..
Atgal į viršų Go down
mildakaw
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 12

nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 EmptyPir. 08 15, 2011 3:39 pm

sveiki :)
blemba norejau cosplayint,bet taip ir nebeisejo siemet.tai kas ka cosplayinsit?? xD
idekit foto po renginio ,bus smagu pamatyt -_-
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





nowjapan 2011 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nowjapan 2011   nowjapan 2011 - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
nowjapan 2011
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pennicilin - Will [2011.03.02]
» Lolita23q - I'z [2011.05.11]
» Born - DEMONS [2011.06.15]
» Girugamesh - Pray [2011.04.13]
» the GazettE - VORTEX [2011.05.25]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: